نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

دبیرکل سازمان ملل از کشورهای عضو این سازمان خواست به اعضای سازمان منافقین پناهندگی اعطا کنند. ، در گزارشی به شورای امنیت این سازمان گفت 3122 نفر از اعضای سازمان مجاهدین به کمپ «لیبرتی» در عراق منتقل شده‌اند اما صدها نفر از آنها همچنان در اردوگاه اشرف باقی مانده‌اند...

بان‌کی‌مون

سری که درد نمی کند ، دستمال نمی بندند.

تروریست ، پناهنده نیست

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، «بان‌کی‌مون» دبیر کل سازمان ملل از کشورهای عضو این سازمان خواست به اعضای سازمان مجاهدین خلق (منافقین) پناهندگی اعطا کنند.

بان‌کی‌مون، در گزارشی به شورای امنیت این سازمان گفت 3122 نفر از اعضای سازمان مجاهدین به کمپ «لیبرتی» در عراق منتقل شده‌اند اما صدها نفر از آنها همچنان در اردوگاه اشرف باقی مانده‌اند.

برخی از اعضای سازمان منافقان در ماه فوریه به اردوگاه جدیدی در عراق منتقل شدند تا سازمان ملل متحد درخواست پناهندگی آنها به کشورهای دیگر را به جریان اندازد.

دبیر کل سازمان ملل در این گزارش خطاب به شورای امنیت گفت: «بدون تعهد قوی کشورهای عضو برای پذیرش ساکنان قبلی اردوگاه اشرف نمی‌توان به راه حلی پایدار امیدوار بود.»

وی افزود: «من از کشورهای عضو می‌خواهم که هر چه زود‌تر به ساکنان این پایگاه پیشنهاد پناهندگی بدهند و آنها را تحت حمایت بین‌المللی قرار دهند.»

سازمان منافقین خواستار سرنگونی حکومت جمهوری اسلامی است و در دهه 1980 نیز در جنگ میان ایران و عراق در کنار نیروهای صدام حسین قرار گرفت.

اعضا و هواداران این سازمان از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران اقدام به ترور شخصیت‌های نظام و شهروندان عادی این کشور کرده‌اند.

............................

نوید رهایی

10 آذر 91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  سازمان ملل،  یونامی U N، 
برچسب ها: بان کی مون، سازمان ملل، پناهندگی، تروریست، منافقین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی