نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 12 آذر 1391

... هم آنان می دانند که آنچه اعضای شورای رهبری مجاهدین افشا کرده اند دروغ و بیراه نیست و هم راضی اند به آنچه رجوی با زنان بی پناه و بدبخت عضو این گروه انجام می دهد. دلیل سکوت بسیاری از اعضای همین به اصطلاح شورای ملی مقاومت در مقابل رفتار شنیع رجوی نیز روشن است؛ چرا که آنان نیز در یک قمار ایدئولوژیک زنانشان را به رجوی باخته اند و در ازایش مبلغ ناچیزی گیرشان آمده است و از بی آبرویی هر چه بیشتر وحشت دارند. اصولاً خواست آنها از دیربازبرای مردم نجیب و شریف ایران، چیزی جز این نبوده است، شعارهایی که در باره استثمار دختران و زنان با حیا و مؤمن ایرانی و ضرورت رهایی آنها می گویند، ترجمان همان یاوه های ایدئولوژیک رجوی در باره ارتقاء جایگاه زنان است...

گامی در جهت شناخت هر چه دقیق تر باند رجوی (مجاهدین خلق)؛

سکوت در ماجرای گردن بند طلا منقوش به تصویر رجوی

ایران دیدبان، اول دسامبر 2012

مسعود رجوی از سازمان مجاهدین یک فرقه، یک دار و دسته خلافکار و یک فاحشه خانه ساخته است. این فشرده آن چیزی است که از افشاگریهای مهمترین اعضای مجاهدین و نزدیکترین افراد به خودش (اعضای شورای رهبری گروه) فهمیده می شود.

شاید رجوی گذشته را چراغ راه آینده خود ساخته و براساس تجارب تاریخی دریافته که الواتها و فواحش و قداره بندان بهتر به کار استعمارگران کودتاچی و مداخله گر می آیند و از این رو تصمیم گرفته است که به جای نقش رهبرمزدوران مسلح، نقش شعبان بی مخ را بازی کند.

شاید هم مانند رهبران سایر فرقه ها که ایمانی به خدا و جزا ندارند و در تفاسیر مالخولیایی خود غوطه ورند، شرایط بهشت را برای فراهم آورده و زنان نگون بخت فرقه را حور و پری می بیند که آفریده شدند تا پاداش مجاهدتهای وی را باید، پرداخت کنند.

به هر روی از همان زمان که چنان بلایی بر سر یک تشکیلات سیاسی آورد که همسر یکی از اعضای شورای مرکزی اش طلاق گرفته و با وی ازدواج کند، معلوم بود که چه نقشه ای برای سایرین کشیده است. آن اقدام نتیجه ورشکستگی، شکست سنگین و سرخوردگی بود.

پس از آن نیز رجوی برای التیام روانش در شکست ها و سرپاماندن در بحرانها هر چه بیشتر در روابط جنسی هیستریک فرو رفت تا به این مرحله رسیده است که زنان عضو این گروه را مورد تجاوز قرار می دهد...

اما سوال از کسانی که گردرجوی جمع شدند( اعم از حقوق بگیران و حامیان ) و کسانی که رجوی را رهبر یک تشکیلات سرنگونی طلب می دانند و حتی در پی تفسیر و توضیح پرت و پلاهای وی هستند تا از آن خط و خطوط سیاسی بیرون بکشند، این است که چرا وقتی ماجرای گردن بند طلای منقوش به تصویر رجوی را دیدند، سکوت کردند؟!

حتی در رد آن نیز سخن نگفتند تا آن را توطئه وانمود و یا در قباحت چنین اتهامی لب بگزند و شکوه کنند؛ قدر مسلم آن که نتوانسته و نمی توانند از کنار سخنان کادرهایی که تا هنگام حضورشان در تشکیلات رجوی «مجاهد قهرمان» می نامیدندشان، بی تفاوت و به راحتی بگذرند، اما این سکوت معنادار برای چیست؟

پاسخ در بدوامر آن است که ظاهراً آنچنان در شوک و بهت فرو رفته اند که از هرگونه واکنشی ناتوان شدند و برای هضم آن نیاز به زمان دارند؛ البته واقعی تر آن است که بگوییم منافع سیاسی و مالی بدجوری غیرت و وجدان آنها را بی حس کرده است که حتی در نفی ماجراهای جنسی رجوی هم موضع گیری نکردند.

اما در حقیقت معنای سکوت اطرافیان مجاهدین و سرنگونی خواهان هم خط با باندرجوی؛ علامت تأیید و رضاست. هم آنان می دانند که آنچه اعضای شورای رهبری مجاهدین افشا کرده اند دروغ و بیراه نیست و هم راضی اند به آنچه رجوی با زنان بی پناه و بدبخت عضو این گروه انجام می دهد. دلیل سکوت بسیاری از اعضای همین به اصطلاح شورای ملی مقاومت در مقابل رفتار شنیع رجوی نیز روشن است؛ چرا که آنان نیز در یک قمار ایدئولوژیک زنانشان را به رجوی باخته اند و در ازایش مبلغ ناچیزی گیرشان آمده است و از بی آبرویی هر چه بیشتر وحشت دارند.

اصولاً خواست آنها از دیربازبرای مردم نجیب و شریف ایران، چیزی جز این نبوده است، شعارهایی که در باره استثمار دختران و زنان با حیا و مؤمن ایرانی و ضرورت رهایی آنها می گویند، ترجمان همان یاوه های ایدئولوژیک رجوی در باره ارتقاء جایگاه زنان است...

جهل و سانسور و اختناق و بی سوادی و تجاوز و سکس فرقه ای رهاورد سرنگونی خواهان و دشمنان ایران است، این است علت العلل شکستها و بدبختی های رجوی و طرد آنان از سوی مردم عزتمند ایران، چرا که مردم ایران به خوبی ماهیت و ذات یک جریان را از ورای شعارهای در زرورق پیچیده می شناسند و به همین خاطر هم هست که گمراهی، فلاکت و خواری رجوی و دار و دسته اش روز به روز بیشتر خواهد شد.

خانم رییس شورا ، مدیریت رقص رهایی

-------------

12 آذز 91




طبقه بندی: زنان،  افشاگری،  نقض حقوق اعضاء،  فرقه گرایی،  سران فرقه رجوی، 
برچسب ها: گردنبند طلا، رقص رهایی، حرمسرای رجوی، حوض، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی