نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سرکرده خونخوار منافقین در اقدامی که آن را فاز آینده سوزی می‌نامید، اعضای فرقه‌اش را مجبور می‌کرد تا در تلویزیون منافقین حاضر شوند و به والدین خود توهین کنند.به گفته رجوی این عمل باعث می‌شد که اعضای منافقین همه امید خود برای جدایی از این گروهک و بازگشت به آغوش خانواده را از دست بدهند و همچنین خانواده‌ها نیز از دستیابی به فرزندان و عزیزان خود ناامید شوند.

خانم ثریا عبداللهی
به دستور رجوی، منافقین به خانواده‌ خود فحاشی می‌کنند
    مادر یکی از اسیران فرقه رجوی:

به دستور رجوی، منافقین به خانواده‌ خود فحاشی می‌کنند

خانم عبداللهی
مادر یکی از اعضای اسیر در فرقه رجوی گفت: سرکرده منافقین، اعضای فرقه‌اش را مجبور می‌کند که به خانواده‌ خود فحاشی کنند.

خانم عبداللهی مادر یکی از اسیران فرقه رجوی در مصاحبه با خبرنگار دیده‌بان در عراق، ضمن اشاره به تلاش خانواده‌های اعضای اسیر در چنگال این فرقه تروریستی در طول 4سال گذشته گفت: همه ما تلاش کردیم که فرزندان خود را به شکلی نجات دهیم و با خود به ایران برگردانیم.
وی ادامه داد: فعالیت مستمر خانواده‌ها در پشت دیوارهای اشرف تاکنون باعث جدایی بیش از 700نفر از اعضای این گروهک شده و رجوی که از این اتفاق بسیار خشمگین بود عملیاتی تحت عنوان «فاز آینده سوزی» را طراحی کرد.
سرکرده خونخوار منافقین در اقدامی که آن را فاز آینده سوزی می‌نامید، اعضای فرقه‌اش را مجبور می‌کرد تا در تلویزیون منافقین حاضر شوند و به والدین خود توهین کنند.
به گفته رجوی این عمل باعث می‌شد که اعضای منافقین همه امید خود برای جدایی از این گروهک و بازگشت به آغوش خانواده را از دست بدهند و همچنین خانواده‌ها نیز از دستیابی به فرزندان و عزیزان خود ناامید شوند.
وی ادامه داد: در تشکیلات منافقین هر یک از اعضا که این کار را انجام بدهد با هدایایی تشویق می‌شود و اینگونه عنوان می‌کنند که این هدایا را مریم رجوی از فرانسه برای آنها فرستاده است و از این طریق سعی دارند تا همه نیروها را تشویق کنند تا به فاز آینده سوزی وارد شوند.
رجوی در نشست‌هایش خانواده را ام‌الفساد می‌نامید! و دیگر سرکردگان منافقین نیز به اعضای می‌گفتند که خانواده در تشکیلات رجوی فقط مسعود و مریم هستند و باید به آنها تعهد داشته باشید و خانواده واقعی باعث فساد افراد می‌شود!
عبداللهی با اشاره به اینکه اقدامات گروهک منافقین باعث شده که وی و دیگر خانواده‌های اسیران فرقه رجوی شرمنده خانواده شهدا باشند، افزود: به فضل خدا و استمرار خانواده‌ها گروهک رجوی آخرین نفس‌های خود را می‌کشد و منافقین دیگر توان حبس اعضای خود را ندارند.
فرقه تروریستی منافقین به دلیل ساختار تشکیلاتی و فرقه‌ای نیروهای خود را در فضای ایزوله و دور از اجتماع نگه می‌دارند و هم اکنون بسیاری از این اعضا سعی دارند تا از این گروهک جدا شوند اما به دلیل تدابیر شدید امنیتی و تهدید به مرگ قادر به فرار از این گروهک نیستند.

............................
 
12 آذر 1391
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  افشاگری،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  در انتظار ملاقات،  سران فرقه رجوی،  شستشوی مغزی،  فرقه گرایی،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: ثریا عبداللهی، منافین، فرقه رجوی، آینده سوزی، تضاد باخانواده، فحش دادن،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی