نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

در شرایطی که یک هفته از تحصن خانواده های لرستانی در جلوی درب زندان اشرف گذشته بود، در سحرگاه پنج شنبه 27 آبان 89 شاهد غم انگیزترین صحنه در جلوی چشمان گریان خود بودند. آری، رجوی خدای فرقه در اقدامی ضد بشری، در واکنش به فریاد پدران و مادران و خواهران لرستانی ، اسیری از خطه ی لرستان را در شامگاه عید قربان، به قتلگاه برد و بدار آویخت ، تا شاید زهرچشمی برای اسرا و مرهمی باشد بر مجموعه بحرانها و بن بست های لاعلاج اشرف...

خانواده ها

" بنا بر اخبار واصله، یکی از اعضای سازمان مجاهدین خلق مستقر در پادگان اشرف در عراق بنام احمد رازانی در سحرگاه پنج شنبه 27/09/1389 توسط عناصر فرقه رجوی به قتل رسیده است.

 

اطلاعات بدست آمده حاکی از آن است که صبح پنج شنبه جنازه مقتول توسط چند تن از اعضای سازمان  به بهداری درب خروجی پادگان منتقل گردیده و اعلام نموده اند که نامبرده خودش را بوسیله طناب در آشپزخانه حلق آویز کرده است."

 

پزشک عراقی بیمارستان پس از معاینه اولیه اعلام داشته است که سبب فوت وی نمی توانسته خودکشی باشد فلذا از صدور جواز دفن خوداری نموده و جسد مقتول را جهت کلبد شکافی به بغداد منتقل نموده اند.( بنیاد خانواده سحر)

 

خانواده های متحصن در برابر پادگان اشرف که ده ماه است به امید دیدار با عزیزان خود به انتظار نشسته اند از شنیدن این خبر بسیار ناراحت و برآشفته شدند. همچنین نفرات جداشده که برای کمک به دوستان اسیرشان در جمع خانواده ها حضور دارند از این اتفاق بسیار متأثر گردیدند.

 

یکی از نفرات جدا شده که مقتول احمد رازانی را می شناخت چنین می گوید: "احمد اهل لرستان و از نفرات قدیمی سازمان بود. وی بخاطر اینکه انقلاب ایدئولوژیك (ازدواج نامشروع مسعود و مریم رجوی) را قبول نداشت مدتها تحت برخورد بود و رشد تشکیلاتی نداشت. او علاقه زیادی به خانواده اش داشت و همین امر نقطه ضعف او و علامت بریدگی تلفی می شد. او دو فرزند دو قلو به نام های بهرام و شهناز دارد که آنها را از خارج کشور به بهانه دیدار با پدر به عراق آورده و گرفتار کرده اند".

 

یکی دیگر از جداشده ها اظهار می دارد: "بهرام رازانی (فرزند احمد) در یکان ما بود. او با سازمان زاویه داشت و سازمان و رهبری آن را قبول نداشت و می خواست به آلمان، جائی که از آنجا فریب داده شده و اعزام گردیده بود، برگردد و به همین دلیل همیشه تحت فشار مسئولین بود".

 

فرقه رجوی اعلام کرده است که علت خودکشی احمد رازانی بخاطر فشارهای روحی بوده که از بابت صدای بلندگوهای خانواده ها به وی وارد شده است! البته همگان خوب میدانند که فشار روحی که کلا در داخل پادگان فرقه ای اشرف بطور سیستماتیک بر اعضا وارد می شود به هیچ وجه با صدای بلندگو قابل مقایسه نیست.

 

اگر صدای بلندگوها که چیزی جز فریاد خانواده ها و تقاضای ملاقات با فرزندانشان نیست، موجب فشار روحی و مرگ اسرای فرقه رجوی می شود، طی ده مه گذشته تا امروز می بایست صدها نفر از زندانیان و زندانبانان دچار موج گرفتگی و مرگ صوتی می شدند . وقتی از داخل اشرف خبر می رسد که اسرای گرفتار به امید شنیدن صدای خانواده ها شب را به صبح می رسانند، این چه دروغ مضحکی است که رجوی برای قتل احمد رازانی سرهم می کند؟ آیا تا کنون کسی با شنیدن صدای ساز و دهل لری و ترانه "زندگی" با صذای زنده یاد رضا سقایی و یا موسیقی اصیل لری خودش را بدار کشیده است. وقتی از بلند گوها ساز و دهل پخش می شود ، پیر و جوان از لر تا بلوچ و عرب فارس همه دست در دست هم به رقص لری و پایکوبی مشغولند، درب اشرف شور و ولوله ای برپاست ، در آن سوی سیم خاردارها اسرایی را می بینیم که آنها هم دستمال بدست به رقص لری مشغولند . در اینجاست که کاخ استبداد و مردم ستیزی رجوی بلرزه می افتد و فرو می ریزد. به خشم می آید و احمد رازانی را در شبانگاه عید قربان بقتل می رساند، تا شاید لحظه ای صدای ساز و دهل را خاموش کند. بیچاره رجوی و رجوی ها غافلند از ساز چمر و مویه پیرزنان دور از فرزند.

 

فرقه رجوی در گذشته بارها و بارها افرادی را به قتل رسانده و اعلام داشته که آنان خودکشی یا خودزنی کرده یا در حین شلیک ناخواسته یا بمباران کشته شده اند .

 

در ادامه تحصن خانواده ها در جلوی درب اسد و ضلع جنوبی زندان رجوی، اخبار به دست آمده از داخل اشرف حاکی است که فرقه رجوی تمامی افراد را به شدت تحت فشار قرار داده تا نسبت به خانواده های خود ابراز انزجار نموده و طی گزارشاتی که به مسئولین خود تحویل می دهند آنان را مورد تهمت و ناسزاگوئی قرار دهند. هر عضو موظف است در گزارش خود خانواده خود را با زشت ترین الفاظ معرفی نموده و از وجود آنان ابراز تنفر کند. بنا بر اطلاعات بدست آمده افرادی که نسبت به خانواده خود اظهار علاقه نشان بدهند و یا حاضر به نوشتن گزارش کتبی و ناسزا گوئی به آنها نشوند تحت شدیدتری فشارهای روانی قرار گرفته و حتی بازداشت و بازجوئی و تهدید به قتل می شوند.

 

در خصوص مقتول احمد رازانی هم همین اتفاق افتاده است که مسئولین فرقه بعد از ناامید شدن از فشارهای وارده بر وی و مطمئن شدن از اینکه او بطور کامل مغزشوئی نمی شود اقدام به قتل او نموده و تلاش دارند همچون عادت دیرینه خود با وارونه جلوه دادن قضایا مسئولیت را متوجه خانواده ها نمایند و در واقع با یک تیر دو شنان بزنند.

ادامه دارد....

منبع : پرونده سیاه 

 آذر 1389
طبقه بندی: افشاگری،  نقض حقوق اعضاء،  قربانیان خشونت و ترور ، 
برچسب ها: قتل رازانی، احمد رزانی، قل در اشرف، منافقین، فرقه رجوی، عید قربان، لرستان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی