نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 15 آذر 1391

تقی صالح اهل ساوه با سابقۀ 21 سال که خودش را تسلیم هیأت ناظران ملل متحد هنگام بازدیدشان از کمپ ترانزیت لیبرتی کرده ، هیئت سازمان ملل وی را به نیروهای عراقی تحول داده است .آرزین دیاله (پدر)، پیمان دیاله (پسر بزرگتر)، محسن دیاله (پسر کوچکتر) خانوادۀ اصفهانی که از سال 1381 به کمپ اشرف آمده بودند. پدر خانواده به مدت 5 سال ( از سال 1374 الی 1375 ) در ایران زندانی بوده است.آنها به دنبال پیام درونی مسعود رجوی مبنی بر اینکه ما قصد ماندن در عراق را داریم...

فرارفرارفرارفرارفرارفرارمادر فولاد زره دیو

به امید آن روز که تمامی دوستانمان بتوانند رهائی خود را از فرقه رجوی بدست بیاورند دیر است اما دور نیست .

محمد کرمی، وبلاگ عیاران


فرار قهرمانانه دوستان اسیر مان از کمپ ترانزیت موقت که چند روز قبل بود اتفاق افتاد بود. از اینکه این دوستانمان توانستند آزادی خود را بدست بیاورند به آنها تبریک عرض می کنم و همچنین به خانواده این عزیزان که سالیان است فرزندان و عزیزان خود را ندیده اند. به امید آن روز که تمامی دوستانمان بتوانند رهائی خود را از فرقه رجوی بدست بیاورند دیر است اما دور نیست .

چهار روز قبل تعداد شش تن از دوستان عزیزمان از اسارتگاه سازمان مجاهدین در عراق فرار کرده بودند. بعد از چهار روز آنها از قرنطینه دولت عراق آزاد شدند، در طی آن مدت دولت عراق ریل اداری و چک پزشگی با این دوستان را طی می نموده اند.این دوستان عزیز عبارت هستند از : نصرت الله تخم افشان اهل کرمانشاه با 23 سابقه که موقع دیدار هفته گذشته یک هیئت یونامی از کمپ ترانزیت لیبرتی با اصرار سوار ماشین آنها میشود. قابل ذکر است که فرزندان آقای نصرت الله تخم افشان را در سال 1370 بزور از ایشان جدا کردند، وی دارای دو دختر و یک پسر می باشد که بیش از 22سال است آنها را ندیده است و فرزندان وی در اروپا هستند .

تقی صالح اهل ساوه با سابقۀ 21 سال که خودش را تسلیم هیأت ناظران ملل متحد هنگام بازدیدشان از کمپ ترانزیت لیبرتی کرده ، هیئت سازمان ملل وی را به نیروهای عراقی تحول داده است .

آرزین دیاله (پدر)، پیمان دیاله (پسر بزرگتر)، محسن دیاله (پسر کوچکتر) خانوادۀ اصفهانی که از سال 1381 به کمپ اشرف آمده بودند. پدر خانواده به مدت 5 سال ( از سال 1374 الی 1375 ) در ایران زندانی بوده است.آنها به دنبال پیام درونی مسعود رجوی مبنی بر اینکه ما قصد ماندن در عراق را داریم. زیرا دولت مالکی و رژیم تا 30 مهر ماه 1392 سرنگون خواهند شد!! هرکس می خواهد بماند تعهد کتبی بدهد و هر کس نمی خواهد بماند بیرون برود . آنها تعهد امضاء نکرده اند و می گویند حدود 300 نفر هم از اعضاء اسیراز دادن چنین تعهدی سر باز زده اند . تا اینکه خانواده آقای دیاله در موقع مصاحبه با مقامات کمیساریا در آخرین مصاحبه خواستار بیرون رفتن از فرقه می شوند و کمیساریا هم آنها را تحویل دولت عراق می دهد.

نفر ششم که از افراد جدید است که بعد از جنگ امریکا به سازمان مجاهدین پیوسته بوده به علت مریضی شدید در بیمارستان بغداد بستری است که بعد از به دست آودرن سلامتی به دیگر دوستان خود می پیوندد.


......................
۱۳۹۱/۹/۱۴

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  لیبرت نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  فرار ترانزیت موقت ها، 
برچسب ها: فرار، فرار از فرقه، فرار پهلوان کرمانشاهی، فرار دسته جمعی، فرار خانواده اصفهانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی