نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رجوی می خواهد با یک تیر دو نشان بزند از یک طرف با انتفال این اسیران به ایران بر طبل اعلام تشکیل ارتش به اصطلاح آزادی در داخل ایران بکوبد و از طرفی دیگر با کشاندن این افراد به خیابان ها با ترفند شکستن تور اختناق از خون آن ها در مجامع بین المللی بهره برداری لازم را ببرد. غافل از اینکه اگر این اسیران به ایران انتقال داده شوند با توجه به اشراف مسئولان ایرانی به بافت فرقه ای این جریان اقدامات لازمه را خواهند کرد، خانواده و مردم ایران فاکتور اصلی را در بهبود این اسیران و بازگشت دوباره آنها به آغوش خانواده به عهده خواهند داشت...

آقای حسن عزیزی
http://iran-interlink.org/userfiles/Image/2012/payvand/Hassan%20Azizi%202805212.png
(آقای حسن عزیزی، پارلمان بلژیک)

اشرف
آقایان صادقی، سبحانی، خوشحال و عزیزی در گورستان کشته شدگان فرقه
منطقه آزاد شده کمپ عراق جدید، سابقا اشرف

حسن عزیزی، پنجم دسامبر 2012


ضمن تبریک وشاد باش به مناسبت آغاز بکار انجمن زنان ، که پیام آور آزادی زنان در بند فرقه موخوف رجوی رانمایندگی میکند، و گفتن دست مریزاد به زنانی که با گذشتن از تمامی مرزهای سرخ ،تحمیلی از طرف جامعه و رجوی ساخته گذشتند، وعمق رذالت رهبری این جریان را به داوری افکار عمومی ووجدان های دست نخورده وبیدارگذاشتند.

می خواهم به دو موضوع روز ومحوری سازمان بپردازم.

در شرایط لرزانی که هم اکنون نیروهای فرقه در آن گرفتارند و هیچ چشم انداز روشنی برای برون رفت از این بن بست برای رهبری مجاهدین متصور نیست ، آیا تشکیل به اصطلاح ارتش آزادی در داخل کشور در پیام اخیر رجوی را بایستی جدی گرفت؟ و یا اینکه توهم و سر در قمی تمام وجود او را گرفته و بقول خیلی ها به هذ یان گوئی افتاده است؟

علیرغم در خواست ها و هشدار های مکرر دوستان جدا شده از فرقه که با گوشت و پوست روابط بسته و مخوف فرقه رجوی را از نزدیک تجربه کرده اند به مسئولین یونامی وارگان های ذیربط بر ضرورت از هم پاشیدگی روابط فرقه ای ، مجددا تاکید می کنم انتقال این نیروها از عراق به هر مکان دیگر بدون دست نخوردن روابط  و مناسبات فرقه ای یک جابجائی صرف است نه آزادی این نگونبختان.

استقرار این تشکیلات در هر قسمت از این کره خاکی همانند بمب آماده انفجاری است که کنترل چاشنی آن از راه دور در دست رهبری این جریان قرار دارد.

رهبری که به جزء قدرت وسکس که هر دو یک روی سکه اند به چیز دیگری نمی اندیشد و سرنوشت این اسرا برایش هیچ اهمیتی ندارد.

در حال حاضر سه گزینه پیش روی رجوی وجود دارد که به آنها در ذیل اشاره می شود که بایستی بین بد وبدتر یکی را انتخاب کند.

الف: پخش نیروها به کشورهای مختلف .

ب: ماندن در عراق وتحمیل لیبرتی بعنوان کمپ پناهندگی به سازمان ملل.

پ: انتقال عمده نیروها به ایران.


الف :از اینکه نیروها به کشورهای دیگر پخش شوند سازمان سخت به وحشت افتاده واصلا روی این گزینه سرمایه گذاری نمی کند ودر تبلیغات رسانه ای خود کوچکترین اشاره ای هم به این موضوع نکرده و نخواهد کرد ، چونکه خوب میداند بمحض رسیدن پای نیروهایش به دنیای آزاد وخارج از کنترل فرقه روی آنها، هرکدام از این نیرو ها اگر روبروی رهبری سازمان نیاستند در بهترین حالت به دنبال زندگی خود خواهند رفت با حذف گزینه الف از دستور کار سازمان به دو گزینه مهم دیگر می رسیم که رجوی پیش رو دارد که بایستی از این دو یکی را انتخاب کند.

ب: ماندن درعراق وتحمیل نیروهای دربند لیبرتی بعنوان پناهنده وپذیرش این کمپ به عنوان یک کمپ پناهندگی به سازمان ملل.

این انتخاب همه چیز سازمان را در بر می گیرد ودر دستور کار سازمانی قرار گرفته وتمامی تبلیغات سازمان روی آن تیز شده ، چونکه می داند تنها جائی که می تواند نیروهایش را دست نخورده حفظ کند لیبرتی است.

پ: انتقال بخش اکثریت نیروها به ایران، این گزینه رجوی را از هر لحاظ قفل کرده چون ایران تنها کشوری است که برای پذیرش تمامی نیروهای سازمان اعلام آمادگی کرده واز قبل هم به تمامی آنها که دستشان به خون آلوده نشده عف عمومی داده است.

این جریان، یونامی وسازمان ملل را هم آچماز کرده ومثل یک جنازه روی دست آنها مانده است وکشور عراق هم تاکنون سعه صدر بخرج داده ودیگر تحمل این غده سرطانی را در کشورش ندارد که علیه کشور میزبانش دست به انواع دسیسه بزند.علیرغم در خواست آقای بانکی مون مبنی بر پذیرش نیروهای مجاهدین بعنوان پناهنده هیچ کشوری تا کنون اعلام آمادگی نکرده است.

از نظر من اکثریت این نیروهای در بند سر انجام راهی ایران خواهند شد و رجوی هم به این موضوع واقف است، وتشکیل ارتش به اصطلاح ازادی در داخل کشور از دل همین تحلیل در آمده ورهبری سازمان می خواهد با یک تیر دونشان بزند از یک طرف با انتفال این اسیران به ایران برطبل اعلام تشکیل ارتش به اصطلاح آزادی در داخل ایران بکوبد واز طرفی دیگر با کشاندن این افراد به خیابان ها با ترفند شکستن تور اختناق از خون آن ها در مجامع بین المللی بهره برداری لازم را ببرد.

غافل از اینکه اگر این اسیران به ایران انتقال داده شوند با توجه به اشراف مسئولان ایرانی به بافت فرقه ای این جریان اقدامات لازمه را خواهند کرد ، خانواده ومردم ایران فاکتور اصلی را در بهبود این اسیران وبازگشت دوباره آنها به آغوش خانواده به عهده خواهند داشت.

حسن عزیزی 5دسامبر 2012

-------------
16 آذر 91طبقه بندی: افشاگری،  کریم غلامی - حسن عزیزی،  دیدگاه، 
برچسب ها: حسن عزیزی، ترفند رجوی، ارتش آزادی، فریب، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی