نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

در ماه های اخیر شاید دهها کنفرانس و جلسه در پاریس برگزار شده و صدها اطلاعیه و اعلامیه از طرف سران سازمان نیز منتشر شده . و در همه تلاش های مشمئز کننده آنچه که بطور دیوانه واری دنبال می شود. ماندن در عراق ، خالی نکردن کامل کمپ اشرف و گرفتن نام پناهندگی برای محلی است که خود سازمان و سران حقه باز آن بطور رسمی قبول کرده بودند که این محل موقت و ترانزیت برای رفتن به کشورهای خارجی می باشد...

 خانم مریم سنجابی

مریم سنجابی، بغداد، ششم دسامبر 2012

در چند روز اخیر یک گزارش کار مختصر بی طرفانه و محترمانه از پیشرفت کار پروسه جابجایی ساکنان اشرف به لیبرتی و ریل انتقال آنها به کشورهای خارجی تهیه شده و به دبیر کل سازمان ملل ارائه شده است .
در یکی از بندهای آن چنین آمده است:

"در حال حاضر فقط 100 ساکن در کمپ عراق جدید باقی مانده اند. در حالی که 3100نفر ساکن به صورت مسالمت آمیز به کمپ لیبرتی نزدیک بغداد منتقل شده اند. دولت عراق تأکید دارد که اشرف را در روزهای آینده ببندد و خواستار آنست که 100نفر آخر به کمپ لیبرتی جابه جا شوند. ... من و همکارانم در هفته های اخیر از هیچ تلاشی دریغ نکردیم تا دیدارهای بین تاجران مختلف و دولت عراق را تسهیل نماییم. این تلاشها متأسفانه ناموفق بوده است و به بن بستی تا هفته گذشته راه برد. دولت عراق این بن بست را به عنوان تلاشی از طرف ساکنان جهت تأخیر جابه جایی 100نفر باقیمانده تلقی می کند."

این همه احترام در یک اطلاعیه و این همه بی ادبی و فحش و ناسزا در جواب های فرقه را بنگرید.

"کوبلر به شیوه شناخته شده خود، از جانب حکومت عراق تهدید کرد: «دولت عراق تأکید دارد اشرف را در روزهای آینده ببندد». او با کتمان حقایق.... ، تقصیر بن بست در این باره را به گردن ساکنان انداخت. کوبلر در یک دروغ آشکار دیگر برای کینه کشی از ساکنان لیبرتی... این ادعای دروغ که در 21آبان برای مصرف در جلسه شورای امنیت از سوی کوبلر عنوان شده. - «این ادعا مطلقاً کذب، آمیخته با اهداف و غرضهای سیاسی ... است"

به راستی چرا این همه تلاش و کتمان حقایق برای عدم خروج نفرات باقیمانده از کمپ اشرف سابق می شود

در ماه های اخیر شاید دهها کنفرانس و جلسه در پاریس برگزار شده و صدها اطلاعیه و اعلامیه از طرف سران سازمان نیز منتشر شده . و در همه تلاش های مشمئز کننده آنچه که بطور دیوانه واری دنبال می شود. ماندن در عراق ، خالی نکردن کامل کمپ اشرف و گرفتن نام پناهندگی برای محلی است که خود سازمان و سران حقه باز آن بطور رسمی قبول کرده بودند که این محل موقت و ترانزیت برای رفتن به کشورهای خارجی می باشد.

در ده ها اطلاعیه و کنفرانسی که اخیرا" از طرف فرقه نیز برپا شده و یا منتشر می شود آیا تاکنون محض اطلاع به سخن و یا فراخوان و یا تلاشی هرچند کوچک از طرف مریم رجوی برخورده اید که درخواستی از کشورها شده باشد که برای بردن نفرات از عراق ودادن پناهندگی به آنها اقدامی صورت بگیرد.

آیا تا کنون در تمامی انتشارات این فرقه به این موضوع برخورده اید که بدنبال حتی یک ملاقات و یا یک تلاش کوچک برای گرفتن پناهندگی و شروع ریل خروج اعضا از عراق به خارج باشند.... هرگز وهرگز مگر امکان دارد روزی فرا رسد که فرقه رجوی به حتی یک اصل انسانی و مردمی و یک قول پایبند باشد

فرقه ای که در قرن ارتباطات و به رسمیت شناختن حقوق انسانی در حالیکه در کمپی در کنار اعضای کمیساریا و یونامی و صلیب سرخ قرار دارد به وقیحانه ترین شکل حقوق افراد را خود را نقض کرده و حتی اجازه یک بازدید دقیق و کامل و ... حتی اجازه داشتن یک تماس آزاد و یا داشتن تلفن دستی را نیز به نفراتش نمی دهد چگونه از آن می توان انتظار داشت که به حقوق بین المللی و به معاهده هایی که خود امضا کرده است پایبند باشد.

سران بی رحمی که بعد سی سال حتی ازملاقات دوخواهر با همدیگر ممانعت می کنند چگونه و با چه رویی دم از دمکراسی و آزادی ..... می زنند.

راستی به چه دلیل کمپ لیبرتی را که تا چندی پیش بطور شیادانه ای پر از مار و عقرب و بدون امکانات بهداشتی و آب ..... اعلام می نمودند حال می خواهند این کمپ بعنوان کمپ پناهندگی شناخته شود...

در حالیکه نفرات جدا شده با خنده و تمسخر ازآن روز ها صحبت می کنند که در درون کمپ لیبرتی یک بچه مارچندسانتی را گرفته و طوری از آن عکس گرفته بودند که به نظر مار بزرگی برسد و شب ها ساعت ها و ساعت ها آب های منابع را باز کرده و به درون درخته های کاشته شده روانه می کردند و در صدد ساخت دریاچه مصنوعی بودند... فریاد می زدند در لیبرتی با کمبود آب مواجه هستیم

داد وبیداد های ساختگی برای اعلام کردن کمبودهای کمپ لیبرتی ، فراخوان های متعدد برای بدست آوردن حمایت برای اعلام لیبرتی بعنوان کمپ پناهندگی ، تلاش و کارشکنی مستمر برای عدم تخلیه کمپ سابق اشرف، دادن روحیه و سرگرم نمودن نیروها با کارهای سخت در درون لیبرتی همه و... همه نشان از این دارد که رهبران سازمان و شخص رجوی آنقدر درمانده شده اندکه در این وانفسابه گرای خود را نیز گم کرده ... و تنها کاری که به طور سخت و حیاتی بدنبال آن هستند ماندن حتی یک روز بیشتر در عراق است . و به همین خاطر به هرکار ناجوانمردانه ودغل و فریبی از خریدن ماموران ضعیف عراقی و تطمیع کارکنان کمیساریا تا صرف هزینه های کلان در کشورهای اروپایی( از پول های باد آورده که از نفت عراق در دوران صدام بدست آوردند و حال همان پول های دزدیده شده از مردم عراق را اموال خود می نامند)... و سایر تلاش های مذبوحانه دیگری که می کنند فقط بهانه ای برای چند روز بیشتر ماندن در عراق است.

در قسمتی دیگر از این اطلاعیه کمیساریا اینگونه نوشته شده است

"مانیتورهای سازمان ملل در کمپ لیبرتی حقوق بشر و شرایط انسانی ساکنان را به طور روزمره مانیتور می کنند، با این حال ساکنان غالباً از دسترسی آنها به برخی نقاط ممانعت می کنند. این مانع انجام وظیفه آنها می شود.
... و از ساکنان می خواهم که به طور سازنده با دولت عراق و سازمان ملل وارد شوند که کمپ عراق جدید بتواند به طور مسالمت آمیز بسته شود و تلاشها بتواند روی انتقال ساکنان در کشور ثالث متمرکز شود."

و حال جواب وقیحانه سازمان باصطلاع پرمدعای انقلاب گیری را بنگرید:

"- مراجعه مردان (تحت عنوان ناظران یا مأموران حفاظت ناظران) به محل استراحت زنان. این برای زنان مجاهد مسلمانی که در لیبرتی هستند به هیچ وجه قابل قبول نیست و هیچ بهانه یی نمی تواند این را توجیه کند. نقض سنتهای فرهنگی و مذهبی و اصول مسلم انسانی و حقوق بشر و حقوق ویژه زنان، طبق قوانین و کنوانسیونهای بین المللی بسیار نفرت انگیز است. - یک موضوع تکان دهنده دیگر در شکایتهای ساکنان این است که در برخی موارد ناظران شما، افراد پلیس عراق را با خود به برخی مکانهای استقرار و استراحت می برند که به طور معمول خود پلیس به آن مکانها نمی رود. این بسیار تحریک آمیز و نگران کننده است که افراد شما تسهیل کننده اقدامات سرکوبگرانه بعدی پلیس در لیبرتی گردند»."

دجالگری و اوج دروغ و تزویر را در همین چند جمله می توان یافت... چرا آنچه مشخص است:

اولا – یک سوم افراد درون لیبرتی را زنان تشکیل می دهند که 70 درصد آنان لایه مسئول سازمان به حساب می آیند.

دوما – تمامی کمپ لیبرتی تشکیل شده از یکسری بنگال هایی است که قرار بود محل اقامت و زندگی نفرات تا زمان خارج شدن از عراق باشد. و بالطبع در داخل لیبرتی نبایستی قسمت های مجزای دیگری وجود داشته باشد.

سوما . سران کودن و بی و یاد هوش سازمان و شخص رجوی احتمالا فراموش کرده اند که چگونه هفته ها و ماه ها همین زنان و دختران را برای هفته ها و ماه ها به بیابان های اشرف به همراه همین سربازان آمریکایی و یا سربازان عراقی در دوران صدام برای تمرینات و مانور می فرستادند و یا هفته ها و ماه ها همین زنان و دختران در بیابان ها و در میان خاک ها زندگی می کردند راستی ان موقع قوانین اسلامی شما به کجا رفته بود.

چهارم. در فرهنگ شیادی و سی سال عقب افتاده این فرقه نفرت انگیز است که همچنان فکر می کند که می تواند با حربه نام بردن از اسلام و فرهنگ اسلامی ممانعت از جلوگیری از بازدید رسمی افراد کمیساریا و دولت عراق از محل های توطئه و اختفا در درون کمپ لیبرتی شوند

پنجم . راستی آیا در فرهنگ اسلامی شما گفته شده است زنان حق صحبت با مردان را ندارند . در فرهنگ اسلامی شما نوشته شده که افراد و ناظران صلیب سرخ اجازه بازدید از محل زندگی" زنان نظامی" را ندارند. پس حتما در آن فرهنگ اسلامی شما نوشته شده است . زنان حق مادر شدن ندارند زنان حق ازدواج ندارند . زنان باید در یک پستو قایم شوند . و هر بلایی را هم می توان بر سز زنان اورد و آنها را مخفیانه کشت و صدایش را هم در نیاورد... ( مهری موسوی– مینو فتحعلی – زهرا فیض بخش – مرجان اکبریان و.....)

اگر کسی بایستی شرم کند و تکان بخورد . با این کارهای تکان دهنده شماست .

ششم . چگونه است که بازدید محل هایی که توسط خود دولت عراق و کمیسیاریا ساخته و تجهیز شده حال غیر اسلامی می شود. چگونه بود که زمانی که در اشرف بودیم همین زنان اسلامی ! هر هفته به آسایشگاه های برادران ! رفته و بعنوان بازدید از تمامی اتاق های آسایشگاه و حتی کمدهای انفرادی افراد بازدید می کردند! چگونه است که آن زمان هر هفته در کل اشرف مسئولین فرقه از کامپیوتر های شخصی افراد گرفته تا محل استراحت و کار .... همه افراد را بعنوان "امنیت" بازرسی و زیر رو می کردند" و کسی حتی جرات یک اعتراض نداشت .... و حال اینگونه کارها غیر اسلامی شده است.

ننگ شما باد که الحق تاریخ ایرن بی جهت و بی دلیل نام منافق برشما ننهاد.

................................

18 آذر 1391

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://nasimerahaee.mihanblog.com

 
طبقه بندی: زنان،  افشاگری،  نجات یافتگان،  بتول سلطانی، مریم سنجابی، 
برچسب ها: مریم سنجابی، جداشده، فریبکاری رجوی، کمپ لیبرتی، اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی