نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 20 آذر 1391
سودان كركس جاسوس  اسرائیل را شکار کرد!

کرکس جاسوس

مقامات سودانی از شکار کرکسی خبر دادند که به گفته آنها اسرائیل برای جاسوسی از سودان، این پرنده را به سیستم جمع‌آوری اطلاعات مجهز کرده است. بر اساس این گزارش، این کرکس در منطقه دارفور در غرب سودان اسیر شده است. پس از آن مقامات سودانی اعلام کردند اسرائیل از کرکس‌ها برای جاسوسی از کشور آنها استفاده می‌کند. در واقع، تجهیزاتی که به کرکس شکار شده وصل شده، شامل سیستمی است که اطلاعات از جمله تصاویر را از طریق ماهواره‌های ارتباطی جمع‌آوری می‌کند...
91/09/20 - 11:17
شماره: 13910920000416


یک روزنامه مصری خبر داد


به گزارش خبرگزاری فارس، روزنامه مصری «البلاد» نوشت: سودان کرکسی را شکار کرده‌ که به گفته مقامات سودانی، اسرائیل آن را به تجهیزات جاسوسی مجهز کرده است.

بر اساس این گزارش، این کرکس در منطقه دارفور در غرب سودان اسیر شده است. پس از آن مقامات سودانی اعلام کردند اسرائیل از کرکس‌ها برای جاسوسی از کشور آنها استفاده می‌کند. در واقع، تجهیزاتی که به کرکس شکار شده وصل شده، شامل سیستمی است که اطلاعات از جمله تصاویر را از طریق ماهواره‌های ارتباطی جمع‌آوری می‌کند. علاوه بر این سیستم، تراشه جی‌پی‌اس نیز به این پرنده نصب شده است.

این روزنامه مصری در بخش دیگری از گزارش خود آورده؛ مقامات امنیتی سودان حتی توانستند مشخص کنند که تجهیزات یافت شده بر روی کرکس متعلق به دانشگاه الخیل در بیت‌المقدس بوده و لوگو دانشگاه بر روی آن قرار داشته است.

گفته شده بر روی نواری که به پای این کرکس بسته شده، به زبان عبری نوشته شده؛ «سازمان طبیعت اسرائیل؛ دانشگاه هبرو، بیت‌المقدس» و این به آن معناست که این تجهیزات در اسرائیل به این کرکس متصل شده‌اند.

جالب اینکه یک زیست شناس از سازمان پارک و طبیعت اسرائیل با نام «اوهاد هازوف» در این باره به روزنامه «یدیعوت آحارونوت» گفته، کرکس‌ها به طور مرتب علامت‌گذاری می‌شوند و به منظور اهداف تحقیقاتی به تجهیزات جی‌پی‌اس مجهز می‌شوند.

وی افزود: این کرکس نیز در ماه اکتبر به همراه یک صد کرکس دیگر علامت‌گذاری شد. این کرکس مجهز به تراشه جی‌پی‌اس ساخت آلمان است که توانایی عکسبرداری ندارد و صرفا می‌تواند فاصله یا ارتفاع را مشخص کند.

...............................

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  جاسوسی، 
برچسب ها: البلاد، سودان، كركس جاسوس، جاسوس اسراییلی، نوید رهایی، جاسوسی، منطقه دارفور،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی