نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

چندر روز دیگر قرار است فرقه رجوی همزمان با به اصطلاح سالگرد آغاز مبارزه مسلحانه فرقه بر علیه حکومت جمهوری اسلامی (در 30 خرداد 1360 خورشیدی) مراسم یادبود یا بهتر است بگویم شوی تبلیغاتی جدیدی را در حومه شهر پاریس برگزار نمایند.در این زمینه نکاتی چند را ضروری دانستم که به اطلاع افکار عمومی برسانم ...

 

                                                             

                        

 

سی خرداد 1360 سرآغاز رسمی دورانی سیاه از تاریخ معاصر ایران زمین میباشد. در این روزها بود که فرقه مجاهدین خلق با آغاز رسمی مبارزه مسلحانه ، بهانه خوبی را به حکومت جمهوری اسلامی داد که به پالایش سیاسی آن روزهای ایران پرداخته و تمامی مخالفین خویش را قلع و قمع کرده و به یکسان سازی حکومت بپردازد. این روزها آغاز دوران تاریکی از دیکتاتوری بیرحم حاکم بر کشور ما میباشد. از آنجا که فرقه رجوی آغاز گر و بهانه دهنده به دست حکومت در این رخداد سیاه تاریخی میباشد، لذا این فرقه نیز شریک جرم محسوب میشود.

 

 سی خرداد یاد آور دورانی از کشت و کشتار ، خونریزی، خشونت، زندان، شکنجه، اعدام و تجاوز در ایران معاصر ما میباشد، لذا این چیزی نیست که بتوان به آن بالید و برای آن مراسم یاد بود برگزار نمود. فراموش نکنیم که فرقه رجوی آغاز گر این دوران جنایت و ستم بوده و یک بال ثابت این رخدادهای دردناک نیز بوده و میباشد. آغاز جنگ مسلحانه فرقه رجوی هیچ نتیجه ای تا کنون جز ویرانی و کشتار و خراب کردن زنده گی هزاران ایرانی، به بار نیاورده و جالب اینکه این نادانهای تاریخی همچنان بر مواضع خشونت طلبانه خویش پافشاری میکنند.

 

سی خرداد لکه ننگ مانده گاری بر پیشانی سیاه رجوی خواهد بود و تلاش در جهت مقدس جلوه دادن این رخداد سیاه تاریخی معاصر، تلاشی بیهوده و باطل خواهد بود.

 

اینک نیز رجوی و رجوی پرستان بر همان طبل باطل کوبیده و با غوغاسالاری و معرکه گیری ، در جهت برگزاری شوی تبلیغاتی تازه ای میکوشند.

 

این روزها فرقه تمام عوامل خویش در اروپا را بسیج نموده که به جمع آوری سیاهی لشکر برای برگزاری این شوی تبلیغاتی بپردازند. کسانی که به زنده گی و هزینه های آن در اروپا آشنایی دارند به خوبی میدانند که هزینه مسافرت یک فرد از فرودگاه پاریس تا اورسورواز که در یک استان دیگر فرانسه قرار دارد حداقل بین 20 تا 50 یورو با وسایل حمل و نقل عمومی مثل مترو و غیره میباشد.حال رجوی با چه پولی و از کجا، به قول خودشان صدها هزار نفر را تا محل برگزاری این  شوی مضحک منتقل میکنند من که حیران مانده ام ؟!

 

لازم به یادآوری است افرادی که از کشورهای دیگر به این شو فراخوانده شده اند علاوه بر هزینه مسافرت نیازمند به محل خواب و استراحت ، غذا و نوشیدنی و ... بوده که هزینه هر فرد از این افراد هزینه ای کم نخواهد بود. به هر سخنران این مراسم دهها هزار یورو پرداخت میشود، اجاره محل برگزاری این مراسم، تبلیغات و دکوراسیون محل و ... نیز پول کمی نخواهد بود. این همه پول را رجوی از کجا می آورد؟! این همه دست و دلبازی با کدامین بودجه برگزار میشود؟! هر بچه کوچکی هم فکر کند میداند که این داستان، داستانی بو دار میباشد.!

 

اما خوب است که نگاهی هم بیندازیم به افراد شرکت کننده در این مراسم: پس از حوادث اخیر ایران موجی تازه از پناهنده گان ایرانی روانه اروپا بویژه رهسپار فرانسه شدند. پناهنده گان تا پذیرفتن درخواست پناهنده گی شان از سوی دول اروپایی روزهایی بسیار سخت و وحشتناک را باید سپری کنند که گاه این زمان به چندین سال نیز میرسد. در نظر بگیرید به عنوان مثال فردی که در فرانسه درخواست پناهنده گی خویش را ارائه میدهد ابتدا توسط پلیس ثبت نام شده و بعد به حال خویش در خیابان رها میگردد که شاید روزی و روزگاری او را صدا زده و به کیس وی رسیده گی کرده و به وی جواب مثبت دهند.حال اگر این فرد رها شده از خود پولی دارد که چه خوب و گرنه باید هر روز دنبال مکان خوابی در کمپهای بی سرپناهان بوده  و یا در زیر پلی، یا جایی دیگر جای خوابی پیدا کند، داستان پر کردن یک شکم گرسنه هم در پاریس و دیگر شهرهای فرانسه و ... نیز داستانی دراز و غمبار میباشد.

 

افراد این چنینی در فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی کم نیستند.از ایرانی گرفته تا افغانی و پناهنده گان سایر کشورها. حال اگر کسی به این افراد پیشنهاد شرکت در یک مراسم در قبال دریافت سی ، چهل یورو و یکی دو وعده غذای گرم و وعده کمک در روند رسیده گی به پرونده پناهنده گی فرد مذکور را دهد خیلی از این افراد از سر ناچاری از آن استقبال میکنند. این دسته از افراد قسمت بزرگی از جمعیت شرکت کننده در شوهای تبلیغاتی فرقه خرابکار مجاهدین ضد خلق را معمولاً تشکیل میدهند. سوء استفاده از شرایط نابسامان یک آدم در جهت بهره برداری تبلیغاتی یک فرقه ناپاک، کاری بس ضدبشری و غیراخلاقی میباشد. جالب اینکه اینان مدعیان حمایت از خلق در زنجیر و ستمدیده نیز میباشند.

 

اگر در جریان اخبار فرانسه باشیم میدانیم که یکی از سیاستهای دولت سارکوزی با مقابله شدید با پناهنده گان غیرقانونی میباشد . در این راستا دولت سارکوزی برخورد بسیار شدیدی با کمپهای کولی ها در فرانسه نمود. دولت سارکوزی محلهای اقامت بسیاری از کولی های مستقر در فرانسه را با خاک یکسان نمود و برخوردی وحشیانه و ضد انسانی با این افراد داشت به گونه ای که گروههای فعال حقوق بشر اعتراضات بسیار زیادی را نسبت به دولت نیکلای سارکوزی ابراز داشته و وی را متهم به نژاد پرستی نمودند.

 

کولی های مقیم فرانسه اینک کمپهایشان خراب گشته و تحت فشار پلیس فرانسه جهت ترک این کشور نیزمیباشند . کولی ها از فقیرترین افراد و گروههای اجتماعی اروپایی میباشند. افرادی که برای تهیه تکه نانی باید مشقتهای بسیاری متحمل شوند. امسال فرقه رجوی قسمت زیادی از تلاشهای خویش را به این افراد متمرکز نموده که آنها را به شوی تبلیغاتی در پیش روی بکشانند. از آنجا که این کولی با هزینه کمتری قابل انتقال به محل برگزاری نمایش فرقه میباشند لذا امسال اکثریت شرکت کننده در این خیمه  شب بازی در پیش روی را کولی های بی خانمان تشکیل میدهند. البته باید بگویم که اگر با پولهای باد آورده فرقه، شکم یک پناهنده یا یک کولی بی سرپناه سیر شود این منرا از این جهت که فقط شکمش سیر شده و سی تا چهل یورو پول تو جیبی هم گیرش آمده خوشحال میکند. آخه که این بیچاره ها از سیاست چیزی نمیدانند و اصلاً متوجه نیستند که بازیچه تبلیغاتی فرقه ضد بشری مجاهدین ضد خلق شده اند. همینکه یک وعده غذا گیرشان آمده و کمی پول ، برایشان جای شادمانیست.

 

حال روز فرقه را باید نگریست که به کجا رسیده، بنگرید که فرقه برای یک شوی تبلیغاتی به چه کارهای پستی باید دست بزند.آخه این هم درد رجوی خون آشام را دوا نخواهد کرد. این دیکتاتور کوچک نمیداند که اینگونه نمیتواند برای خویش و فرقه تحت اسارتش مشروعیت جلب نماید. شیوه برگزاری این شوی تبلیغاتی چیزی جز آبروریزی بیشتر برای فرقه به بار نخواهد آورد.

  

mohsen.sirjani@gmail.com آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید

 

محسن عباسلو،کانون آوا، 13.06.2011

 
طبقه بندی: آقای محسن عباسلو،  سی خرداد 60، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی