نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 23 آذر 1391
یكی از اعضای سابق ارتش رژیم صهیونیستی اذعان كرد، موساد دانشمندان هسته ای جمهوری اسلامی ایران را به شهادت رسانده است. میشل بارزوهار عضو سابق ارتش اسرائیل و نویسنده و تحلیلگر اسرائیلی كه به تازگی كتابی درباره عملیات مخفی موساد منتشر كرده است، گفت: در این كتاب به برخی از عملیات محرمانه موساد نظیر دستگیری آیشمان (نازی سابق) در آرژانتین، و نیز بمباران نیروگاه هسته ای زیرزمینی در سوریه و حتی قتل دانشمندان هسته ای ایران اشاره شده است...

موساد مجاهدین
موساد و مجاهدین
 22آذر1391

به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم به نقل از واحد مركزی خبر، میشل بارزوهار عضو سابق ارتش اسرائیل و نویسنده و تحلیلگر اسرائیلی كه به تازگی كتابی درباره عملیات مخفی موساد منتشر كرده است، گفت: در این كتاب به برخی از عملیات محرمانه موساد نظیر دستگیری آیشمان (نازی سابق) در آرژانتین، و نیز بمباران نیروگاه هسته ای زیرزمینی در سوریه و حتی قتل دانشمندان هسته ای ایران اشاره شده است.


وی گفت: این كتاب بر پایه تحقیقات صورت گرفته و هیچ یك از مسئولان رسمی علنا به چنین عملیاتی اذعان نكرده اند، اما جزئیات عملیات محرمانه موساد از طریق منابعی كه خواسته اند نامشان افشا نشود، به دست آمده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر شایعات زیادی درباره عملیات موساد وجود دارد و موساد بیشترین بهره را از این شایعات می برد به طوری كه هر اتفاقی كه در خاورمیانه می افتد پیش از هرچیز ابتدا آن را به موساد نسبت می دهند.

موساد همچنین مرتكب حماقتهایی می شود كه گهگاه به وجهه اش لطمه می زند. ماجرای ترور نافرجام خالد مشعل از افتضاحات بزرگ موساد بود.

وی گفت: در كتاب بعدی اش فصلی كامل درباره چگونگی عملیات نظامی علیه ایران نوشته است. اگر بنا باشد روزی عملیات نظامی علیه ایران صورت گیرد، جزئیات این عملیات در این فصل تشریح شده است.

.............................
23 آذر 91

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com


نظر شما در باره مطلب ، انتقاد و پیشنهاد

نوید رهایی را به دوستان خود معرفی كنید

ارسال مطلب به ایمیل دوستان

ارسال مطلب به فیس بوك ، بالاترین ، توئیتر و ...
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  اسراییل، مجاهدین، 
برچسب ها: موساد مجاهدین، ترور، تروریست، ترور دانشمندان هسته ای،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی