نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

قرص های هورمونی، آلودگی آب و محیط پادگان اشرف و انجام عمل جنسی در محیط‌های آلوده باعث خروج رحم زنان عضو منافقین می‌شد. در سال 1367 و پس از اعلام انقلاب ایدئولوژیک و طلاق‌های اجباری، به دستور مریم رجوی طرح «انقلاب قله آرمانی» اجرا شد و طی آن رحم حدود 300 زن از اعضای منافقین تخلیه شد...

میرم تا ... بسازم در کوهستان

میرم تا ... بسازم در کوهستانها


برادر یکی از اسیران فرقه رجوی در گفتگو با خبرنگار مؤسسه راهبردی دیده‌بان در عراق، ضمن اشاره به آلودگی آب و محیط پادگان اشرف گفت: محیط آلوده و غیربهداشتی این پادگان سبب شده بود که تا قبل از انتقال به لیبرتی هفته‌ای حداقل 4 عمل جراحی برای خروج رحم زنان صورت گیرد.
قطع پستان و تخلیه رحم در میان اعضای زن منافقین به دلیل آلودگی آب و محیط و روابط جنسی نامشروع و پنهانی در محیط‌های آلوده همچون داخل اتومبیل‌های نظامی! صورت می‌گرفت.
وی افزود: این عمل‌های جراحی بدلیل نبود امکانات پزشکی در پادگان اشرف در چند سال اخیر در بیمارستان شهر بعقوبه و بیمارستان مدینة الطب در بغداد صورت می‌گرفت که باعث اطلاع خانواده‌ها از این اقدامات می‌شد.
این عمل‌های جراحی در هفته حداقل در حدود 3یا 4 مورد صورت می‌گرفت که خبر آن را از طریق پلیس عراق دریافت می‌کردیم.
یکی دیگر از اعضای خانواده های اسیران فرقه رجوی نیز ضمن اشاره به سابقه تخلیه رحم در سازمان منافقین گفت: در سال 1367 و پس از اعلام انقلاب ایدئولوژیک و طلاق‌های اجباری، به دستور مریم رجوی طرح «انقلاب قله آرمانی» اجرا شد و طی آن رحم حدود 300 زن از اعضای منافقین تخلیه شد.
رجوی با این حرکت قصد داشت تا اندک امید اعضایش به آینده را از بین ببرد و این یکی از روشهای کثیف وی برای حفظ نیروها در پادگان اشرف بود.
همچنین یکی از اعضای خانواده اسیران اشرف ضمن بیان این مطلب که سرکردگان منافقین اعضای زن خود را مجبور می‌کردند تا در زمان جنگ روزانه قرص‌های هورمونی استعمال کنند گفت: این قرص‌ها باعث می‌شد که زنان انرژی بیشتری برای جنگیدن داشته باشند.
وی همچنین افزود: بسیاری از زنان فرقه رجوی که از این تشکیلات فرار کردند با مراجعه به پزشک متوجه شدند که سرطان رحم و پستان از اثرات همین داروها بوده که در نهایت منجر به تخلیه رحم و قطع پستان آنها شده است.

..............................

26 آذر 91

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر شما در باره مطلب ، انتقاد و پیشنهاد

نوید رهایی را به دوستان خود معرفی كنید

ارسال مطلب به ایمیل دوستان

ارسال مطلب به شبکه های اجتماعی فیس بوك ، بالاترین ، توئیتر و ...
طبقه بندی: پرونده،  زنان،  افشاگری،  نقض حقوق خانواده ها،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: فرقه رجوی، زنان، قلعه آرمانی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی