نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بقایای سرگردان رجوی، در حالی که آمریکا - بزرگترین مدعی فعالیتهای هسته ای ایران به سمت مذاکره با ایران می رود - با پیش کشیدن بحث پرونده حقوق بشر ایران و پیشنهاد فرستادن آن به شورای امنیت، تلاش می کنند که شکست و بی آبرویی در پرونده هسته ای را جبران کنند و زمینه دیگری برای تبلیغات جنگ طلبانه خود فراهم آورند...
مجاهدین اسراییل

فرو ریختن اصلی ترین بنیاد جنگ طلبی مجاهدین

ایران دیدبان

موضوع فعالیتهای هسته ای ایران از نظر رجوی فرصت بی مثل و مانندی بود که حداقل دست آورد آن برای مجاهدین، درگرفتن جنگی تمام عیار علیه ایران و سرنگون شدن نظام حاکم بود. چشم انداز حداکثری اش هم این بود که قدرت سیاسی در سینی طلا به مجاهدین تقدیم خواهد شد، چرا که قباله افشای آن به نام آنها خورده است!

اما رویکرد فعلی مجاهدین در این باره، نشانگر بی رغبتی آنان به طرح این مسئله و به راه انداختن تبلیغات راجع به داشتن اهداف نظامی و تسلیحاتی ایران از فعالیتهای هسته ای است. در حالی که برخلاف ده سال گذشته که بقایای رجوی در آستانه مذاکرات نمایندگان آژانس با ایران و نشست شورای حکام، یک حرکت نمایشی در این باره انجام می دادند، این بار و با وجود آن که طرفهای درگیر در این پرونده از مذاکرات ابراز رضایت کرده اند و نشانه هایی برای حل مسائل باقی مانده در این رابطه به چشم می خورد، هیچ واکنشی نشان ندادند!

هم ارزیابی رفتار گذشته مجاهدین که علل علاقه آنان به این موضوع را نشان می دهد و حاکی از این حقیقت است که در مقاطع پیشین زمینه ای برای بحران آفرینی می دیدند و به امید تشدید بحران و یا برای مطرح کردن خود، به جنجال آفرینی دست می زدند و هم سکوت آنان در مقطع فعلی، با توجه به ادعاهای گذشته شان و به ویژه انتشار اخباری که منعکس کننده تصمیمات دولتمردان آمریکا برای استفاده از همین پرونده برای انجام مذاکرات مستقیم با ایران است، از نقش آفرینی این گروه در جنجال هسته ای رمز گشایی می کند و نشان می دهد که دخالت، تلاش و سرمایه گذاری ده ساله آنان در این موضوع، اساساً و از ریشه فرمایشی بوده، به دستور برنامه ریزان بحران صورت گرفته است و گرنه در حالی که بقایای رجوی، با تمام توان برای جنگ افروزی تلاش می کنند، سکوت آنها چه معنای دیگری دارد؟
اگرچه گزینه نقش آفرینی مجاهدین به در پازل هسته ای به دستور بحران آفرینان و نقشه اسراییل، کاملاً محرز بوده و مدارک متعددی در این رابطه وجود دارد، اما یک نکته دیگر را نیز بایستی به علل سکوت فعلی آنان افزود؛ این که، تمام آنچه بقایای رجوی به عنوان اطلاعات در پرونده هسته ای افشا کردند از اساس دروغ بود و هیچ نهاد معتبر و تحقیقات مستقلی، آن اطلاعات که منشایی اسراییلی داشت را تأیید نکرد و اکنون هیچ وجاهتی حتی برای باندبی آبروی رجوی برای دفاع و دوباره مطرح ساختن آن جعلیات باقی نمانده است.

واقعیت دیگر آن است که رهبری گروه ضدایرانی رجوی، نه تنها در ارائه اطلاعات جعلی و دروغ راجع به فعالیتهای هسته ای ایران شکست خورد، بلکه یک شکست سنگین ایدئولوژیکی نیز دریافت داشت، رجوی که براساس ذائقه غربی ها و جریان رسانه ای ضدایران، افسانه ای به نام تلاش برای دست یابی ایران برای بقا و حفظ نظام را تولید کرده بود، به هیچ وجه نتوانست سیاستمداران و کارشناسان را در پذیرش آن مجاب سازد و پروژه ایران هراسی اش نیز مانند ارتش آزادیبخشش به گل نشست!

به همین دلیل است که بقایای سرگردان رجوی، در حالی که آمریکا - بزرگترین مدعی فعالیتهای هسته ای ایران به سمت مذاکره با ایران می رود - با پیش کشیدن بحث پرونده حقوق بشر ایران و پیشنهاد فرستادن آن به شورای امنیت، تلاش می کنند که شکست و بی آبرویی در پرونده هسته ای را جبران کنند و زمینه دیگری برای تبلیغات جنگ طلبانه خود فراهم آورند، هرچند که چاشنی تهوع آور به رسمیت شناخته شدن شورای ملی مقاومت را نیز به آن الحاق کنند!

......................
۱۳۹۱/۹/۲۵ طبقه بندی: پرونده،  افشاگری،  ایران ستیزی،  جاسوسی،  اسراییل، مجاهدین، 
برچسب ها: سكوت رجوی، جاسوسی اتمی، مجاهدین اسراییلی، نوید رهایی، پرونده هسته ای،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی