نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... راستش من تا زمانی که این برخوردهای وحشتناک را با خودم نکرده بودند فکر نمی کردم تا این حد وقیحانه برای توجیه کارهاشون به کثیف ترین شیوه ها هم دست بزنند! تا حال که میدونید به من فاحشه و تن فروش و خائن و ....خیلی توهین ها و تهمت های دیگه ردیف کردند! وقتی می بینم که اینها با من که در دنیای آزاد دمکراسی فقط بخاطر انتشار یک لینک این چنین برخورد می کنند دقیقا می تونم خیلی از مواردی که علیه نقض حقوق بشر در این سازمان گفته شده راحت تر بپذیرم و میتونم تصور کنم که اون بیچاره هایی که در کمپ اشرف بودند اگر کوچکترین انتقادی می کردند چه بلایی در اون زندان به سرشون می آوردند و ...

فرقه رجوی

 فرقه مافیایی رجوی یك فعال سیاسی و خبرنگار را تهدید به مرگ كردند...

محمد ب، وبلاگ باند رجوی،  هفدهم دسامبر 2012

خانم اختر قاسمی خبرنگار مقیم آلمان كه سالهاست بعنوان فعال سیاسی و خبرنگار روزنامه های آلمانی زبان و فارسی زبان فعال است اخیرا مطلبی در مورد ادعاهای زنان جدا شده از مجاهدین منتشر كرده است. او در این مطلب از مجاهدین و هواداران آنها خواسته است كه پاسخگو باشند. اما بلافاصله پس از انتشار این مطلب او مورد هتاكی و تهدید به مرگ قرار گرفت. به نوشته ای كه خانم قاسمی پس از این تهدیدها در صفحه فیس بوك خود منتشر كرد توجه كنید:

اختر قاسمی ، خبرنگار

دوستان عزیز!

یه موضوعی رو میخوام باهاتون در میان بذارم من خیلی دلم میخواد شفاف همه چیز را با شما در میان بذارم تا هر اتفاقی که پیش آمد شما در جریان باشید. در این چند روز گذشته یک مسئله ای ذهن منو خیلی مشغول کرده و اون هم ایمیل هایی ست که من از هم میهنان آشنا و غیر آشنا و دوستان از سراسر دنیا می گیرم که همه حاوی یک پیام به من هستند و اون هم اینه که خودت رو با مجاهدین در گیر نکن، و ممکن است بلایی سر شما بیاورند! خیلی برای من سوال برانگیز شد که چطور این افراد که برخی را هم کامل می شناسم از فعالین چپ گرفته تا راست و کلا از مردم عادی تا هواداران گروه های مختلف هستند ،چطور میشه که از مجاهدین می ترسند و میگن اگه علیه اونها حرفی بزنیم ممکن است به شکلی برای ما پرونده سازی کنند یا ترور کنند!

حالا سوالی که برای من پیش میاد اینه که چه عاملی باعث میشه که یک جریانی که میگه یک سازمان سیاسی ست و شعارش هم عدالت و آزادی و برابری حقوقی ست باید با عملکردش به جایی برسه که اینقدر مخوف و ترسناک بشه که از چپ و راست و همه اینقدر از اینها وحشت کنند و بگند با اینها وارد بحث و نقد نشید چون ممکنه نابودتون کنند؟

این خودش خیلی جای بحث داره و واقعا باید ریشه یابی بشه. حتما میدونید که چندی پیش من لینکی از افشاگری زنان جدا شده از شورای رهبری مجاهدین را بر اساس کار و حرفه ام که خبررسانی ست منتشر کردم ( این افشاگری از سوء استفاده جنسی از زنان توسط مسعود رجوی صحبت می کرد) و میدونید که بعد از انتشار لینک چه بلایی سر من آوردند و قبلا هم اطلاع دادم و خودتون هم حتما خوندید و دیدید که چطور سیستماتیک سیل تهمت ها و فحاشی ها و تهدیدها و توهین های هواداران مجاهدین به من سرازیر شد و هنوز هم ادامه دارد!

راستش من تا زمانی که این برخوردهای وحشتناک را با خودم نکرده بودند فکر نمی کردم تا این حد وقیحانه برای توجیه کارهاشون به کثیف ترین شیوه ها هم دست بزنند! تا حال که میدونید به من فاحشه و تن فروش و خائن و ....خیلی توهین ها و تهمت های دیگه ردیف کردند! وقتی می بینم که اینها با من که در دنیای آزاد دمکراسی فقط بخاطر انتشار یک لینک این چنین برخورد می کنند دقیقا می تونم خیلی از مواردی که علیه نقض حقوق بشر در این سازمان گفته شده راحت تر بپذیرم و میتونم تصور کنم که اون بیچاره هایی که در کمپ اشرف بودند اگر کوچکترین انتقادی می کردند چه بلایی در اون زندان به سرشون می آوردند و برا همین فکر می کنم که حرف های این زنان را باید کاملا جدی گوش داد! و باید جدی پرسید امثال معصومه غیبی پور چه بلایی سرشون اومد در کمپ اشرف؟!

چرا یک دفه نابود شدند و بعد دلایل ضد و نقیض برای مرگش گفته شد؟ وقتی که فکر می کنم می بینم با چنین کارنامه ای از این فرقه است که دیگران نگران می شوند و برای من خصوصی می نویسند که با این گروه درگیر نشو خطرناک هستد! اما من نه از این گروه نه از هیچ گروه دیگری ترسی ندارم و به اصولی که اعتقاد دارم پایبندم و در کار خبر و خبررسانی و صداقت و درستی استوارتر ادامه میدم!

پس از این مطلب خانم قاسمی یكی از اعضای مجاهدین با نام «زری اصفهانی» Zari Isfahani با لحنی لمپنی و كثیف چنین پاسخ میدهد: (این مطلب در صفحه فیس بوك خانم قاسمی موجود است) :

« درجواب اینکه خواسته بودی زنان مجاهد خلق در مورد دروغ هایی که در صفحه ات نوشته ای بیایند بحث کنند :برو گمشو زنیکه ابله احمق اینهمه اتهامات زشت به یک سازمان بزرگ سیاسی که بیشتر ین شهید را در راه ازادی مردم ایران داده است زده ای در صفحه ات و مثل خر دروغ گفته ای حالا توقع داری کسی بیاید با تو بحث کند و ثابت کند که این چرندیات دروغ است / اگر دریک کشور متمدن یک فرد این اتهامات را به یک گروه یا یک فرد بزند دستگیرش میکنند و مجازاتش میکنند . خرخودتی برو جلو آینه با خودت بحث و فحص کن و نتیجه گیری کن . آخر کدا م الاغی باور میکند که رهبر یک تشکل بزرگ که بیشترین تحصیلکرده ها و مدافعین حقوق بشر و هنرمندان و نویسندگان و شاعران و موزیسین ها را با خودش دارد در درونش چنین اتفاقاتی بیفتد اگر برای تو این چیزها عادیست لابد زندگی خودت پر از این ماجراهاست و قیاس به نفس میکنی .برو بمیر موجود بی ارزش بی مقدار

 تو یک فاحشه سیاسی بیش نیستی . نه خبرنگاری نه فعال حقوق بشر و نه هیچ چیز و هیچ کس دیگر فقط یک فاحشه سیاسی هستی و دیگر هیچ.

این جانب (محمد ب) نیز در پاسخ به سئوالات كامنت گذاشتم كه:

«به نظر من بحث كردن با مجاهدین مثل آب در هاون كوبیدن ا ست. زیرا اینها به هیچ اصول و منطقی پایبند نیستند. آنها فقط حرفهایی را كه از بالا به آنها گفته می شود را بیان می كنند و از خودشان هیچ عقل و منطقی ندارند. چنانچه در حرفهایی كه بالا زده شد هم می بینید جز اینكه از سایتهای خودشان لینك بگذارند و حرفهای صد من یك غاز مسئولین مجاهدین را تكرار كنند چیز دیگری ندارند.

بجای این همه حرفهای بیهوده، جیره خواران مجاهدین بایستی به این سئوال مشخص خانم اختر قاسمی پاسخ دهند كه چرا پس از نوشتن مطلب در مورد زنان جدا شده از مجاهدین، او را تهدید به قتل كردند؟ به نظر نمی آید این سئوال مبهم باشد. این رسم مجاهدین است كه هر گونه مخالفتی با خودشان را مستقیما به رژیم ایران منتسب می كنند.


این خانم (زری ا صفهانی) مجددا زبان به فحاشی علیه من گشود و چنین نوشت:

«محمد با، ! کسی کسی را تهدید به قتل نکرده است شاید خودت اینکار را کرده باشی. اگر مجاهدین میخواستند کسی را به قتل برسانند هیچکدام از این بتول سلطانی ها و بقیه زنده نبودند . زنده بودن و سر و مر و گنده بودن اینها با همه ادعاهایشان که در ارتش فرمانده بوده اند و چه و چه نشان میدهد که مجاهدین حتی در ارتششان چه میزان دموکرات هستند . یک فرمانده از هرارتشی درهرجای جهان که فرار کند و به دشمن بپیوندد دادگاه صحرایی در انتظارش هست .

خوانندگان محترم می توانند نظرات مختلفی كه از طرف سایر اعضای شركت كننده در بحث وجود داشت را ببینند. ولی نكته ای كه به نظر من بسیار روشن است، برخورد بسیار سطح پایین و نازل سران مجاهدین با انتقادات و نظرات افراد منتقد حتی بی طرف است. شاید خانم قاسمی را بشناسید ایشان خبرنگار مستقلی است كه هیچگونه وابستگی گروهی یا حزبی ندارد ولی از طرف مجاهدین چنین مورد توهین و تهدید قرار می گیرند. تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.....

----------

28 آذر 91

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

 

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

 

نظر شما در باره مطلب ، انتقاد و پیشنهاد

 

نوید رهایی را به دوستان خود معرفی كنید

 

ارسال مطلب به ایمیل دوستان

 

ارسال مطلب به شبکه های اجتماعی فیس بوك ، بالاترین ، توئیتر و ...

 
طبقه بندی: پرونده،  زنان،  افشاگری،  قربانیان خشونت و ترور،  گروه تروریستی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: فرقه رجوی، تهدید تروریستی، اختر قاسمی، رخبرنگار، فعال سیاسی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی