نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 28 آذر 1391

 " اندر نتایج خروج از لیست گروههای تروریستی"

در حالی که ده سال رهبری این گروه تبلیغ می کرد که اگر از لیست آمریکا خارج شود، زمین را به آسمان می دوزد و راه بند اصلی اش برداشته می شود، اما پس از گذشت ماهها همچنان به گل نشسته است و حتی جرأت نکرده اند تا تصویری از رهبر فراری شان را به نمایش در آورند...

نوید رهایی

ایران دیدبان

با گذشت سه ماه از اقدام آمریکا برای خارج ساختن نام گروه تروریستی مجاهدین از لیست سیاه خود، این گروه همچنان با تبعات ماهیت و گذشته تروریستی اش دست به گریبان است.


هرچند کارشناسان اعتقاد دارند که آمریکا به جهت آنکه ساکنان اردوگاه اشرف را که توسط رهبری مجاهدین مجبور به ماندن در آن شده بودند با قول مساعد در باره این که اگر اجازه خروج به آنها داده شود نام این گروه را از فهرست گروههای تروریستی حذف خواهد کرد و با این تمهید آنها را وادار به ترک این اردوگاه نمود، لیکن رهبری مجاهدین از همان روز اول این اتفاق را یک پیروزی بزرگ و تاریخی برای خود قلمداد کرد و تمامی قلم به دستان این گروه به صف شدند تا در مورد "واکنشهای هراس آلود" دشمنان نسبت به این اقدام آمریکا بنویسند و حتی مریم رجوی خوش خیالانه در این سو و آن سو و به بهانه آن که مجاهدین از لیست آمریکا خارج شده اند، آنان را به رسمیت هم بشناسند!!

این قبیل خوش خیالی ها و از هول حلیم افتادن در دیگ رهبری مجاهدین پیشینه تاریخی دارد و اساساً بقایای رجوی تبحر خاصی در سرخ نگه داشتن روی خود با سیلی دارند. یک نمونه مشخص آن همین جریان اعتبارسازی برای باند بدنام و بدسابقه رجوی به بهانه خروج از لیست گروههای تروریستی است، در حالی که ده سال رهبری این گروه تبلیغ می کرد که اگر از لیست آمریکا خارج شود، زمین را به آسمان می دوزد و راه بند اصلی اش برداشته می شود، اما پس از گذشت ماهها همچنان به گل نشسته است و حتی جرأت نکرده اند تا تصویری از رهبر فراری شان را به نمایش در آورند.

از همه مضحک تر این خود رسماً اعلام می کنند که سازمان ملل در عراق با آنها به عنوان یک گروه تروریست برخورد کرده و حتی کمترین و ابتدایی ترین تأثیر برتعامل دیگران و تغییر موضع نسبت به خود را انکار می کنند.
به این واقعیت را بقایای رجوی در جلسه ای که با حامیان انگلیسی شان برگزار کردند اذعان داشته و شاهدی هم برای اثبات این ادعا آورده بودند تا به اصطلاح آن را افشا کند، در بخشی از سخنان این شاهد چنین آمده است:

"هنگامی که مرا در مورد کارم بریف می کردند به من گفتند که مراقب باش، تو با یک گروه تروریستی سر و کار داری و من بواقع با این تصور کارم را شروع کردم... من می توانم به شما بگویم هر گزارشی، هر کارمند سازمان ملل متحد در عراق فرض را بر این می گیرد که اشرفیها تروریست هستند و آنها باید بیگناهی خود را اثبات کنند. "

شاهد گروه تروریستی مجاهدین در باره وزن و جایگاه باندرجوی که به زعم رهبری مجاهدین خیلی سنگین است که گاه آنها را وامی دارد که از دیگران بخواهند آنها را به رسمیت بشناسند و بی اعتباری این دار و دسته چنین می گوید:

"سازمان ملل متحد آنجاست تا کمپ اشرف را ببندد و آن کار آشکارا به وسیله یادداشت تفاهم انجام شد. اما قبل از این که کوبلر بیاید نفر پیشین او(اد ملکرت) به روشنی می گفت و من دقیقاً آن را بیاد می آورم که در 17مه2010 (27اردیبهشت1389) در جلسه ای که تمام سفرای کشورها در بغداد شرکت داشتند، او به آنها گفت سازمان ملل متحد کار و برنامه بسیار وسیعی در عراق دارد و ما نمی خواهیم چنین موضوعات کوچکی (مجاهدین و بستن اشرف) کل کار سازمان ملل متحد در عراق را تحلیل ببرد."

بنابراین اظهارات که بقایای رجوی آن را برسرنیزه کرده اند تا مظلوم نمایی کنند و این بار به وسیله اتهام زدن به سازمان ملل و نماینده آن در عراق، بی اعتباری و فلاکت خود را توجیه کنند، نشان می دهند که نه خروج از لیست گروههای تروریستی اندکی از بحرانهایی که این گروه با آن دست به گریبان است را فروکاسته است و نه توانسته ذره ای بر اعتبار این گروه بدنام و بدسابقه بیافزاید.

رهبری مجاهدین اگرچه ابا دارد که رسماً اعلام کند فریب آمریکا را خورده است اما به نظر می رسد که اعلام رسمی "زندان لیبرتی" از سوی مریم رجوی به خوبی گویای آن باشد که چه بلایی برسر این گروه در عراق آمده است.

......................
۱۳۹۱/۹/۲۸

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر شما در باره مطلب ، انتقاد و پیشنهاد

نوید رهایی را به دوستان خود معرفی كنید

ارسال مطلب به ایمیل دوستان

ارسال مطلب به شبکه های اجتماعی فیس بوك ، بالاترین ، توئیتر و ...
طبقه بندی: لیست تروریستی،  گروه تروریستی،  نگاه، 
برچسب ها: نگاه، لیست تروریستی، خروج از لیست تروریستی، بحران و بن بست منافقین، نوید،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی