نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 29 آذر 1391
در عرض 3 هفته گذشته تعداد 9 نفر از اعضای مجاهدین موفق شدند تا از کمپ لیبرتی فرار کنند و خبرهای جدیدی از مخالفت اعضای داخلی سازمان با دستورات رجوی ارائه کردند که برای اولین بار به صورت آشکار بروز کرده است.با توجه به شدت یافتن اختلافات داخلی در گروه مجاهدین انتظار می‌رود در آینده نزدیک شاهد خروج دسته جمعی تعداد زیادی از اعضای این گروه باشیم...

فرار از فرقه رجویفرار از فرقه رجویفرار از فرقه رجویمرگ یك بار شیون هم یك بار
براساس اخبار رسیده از کمپ لیبرتی اعضای مجاهدین مخالفت خود با رجوی را علنی کرده و احتمال جدایی دسته جمعی قوت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از «مؤسسه راهبردی دیده بان»، در عرض 3 هفته گذشته تعداد 9 نفر از اعضای مجاهدین موفق شدند تا از کمپ لیبرتی فرار کنند و خبرهای جدیدی از مخالفت اعضای داخلی سازمان با دستورات رجوی ارائه کردند که برای اولین بار به صورت آشکار بروز کرده است.

به گفته این 9 نفر، مسعود رجوی هفته گذشته طی یک پیام درونی به اعضای فرقه‌اش اعلام کرده که قصد ماندن در عراق را دارد، زیرا نوری مالکی و نظام ایران حداکثر تا تاریخ 30 مهر 92 سقوط خواهند کرد!

رجوی در ادامه این پیام از نیروهایش خواسته کسانی که هنوز هم قصد همراهی با سازمان را دارند به صورت کتبی تعهد دهند که تاکنون 300 نفر از امضای این تعهد سرباز زده‌اند.

جداشدگان اخیر فرقه رجوی اضافه کردند که آمار 300 نفری را خود سرکردگان مجاهدین اعلام کرده‌اند و به طور قطع آمار واقعی کسانی که مخالفت خود با رجوی را علنی کرده‌اند بسیار بیشتر از اینهاست.

بر پایه این خبر 2 نوشته تایپی بر روی صفحه تلویزیونی داخلی لیبرتی قرار گرفته و به اعضای مجاهدین دستور داده شده که هر فرد یکی از این نوشته‌ها را رونویسی و امضا کرده و در جمع بخواند.

یکی از این نوشته‌ها «پلی از لیبرتی تا تهران» نام داشته که امضا کنندگان آن متعهد می‌شوند برای همیشه با سازمان باقی بمانند و حاضرند از بدن خود پلی بسازند تا از لیبرتی به تهران برسند!

در نوشته دوم که «کثافت بورژوازی» نام داشت، امضاکنندگان آن متعهد می‌شوند در زمان مصاحبه با کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان بگویند که قصد دارند تا به کشوری ثالث پناهنده شده و فقط به عنوان یک هوادار ساده مجاهدین باقی بمانند!

جداشدگان اخیر فرقه رجوی ادامه دادند: طبیعی بود که کسانی که نوشته دوم را انتخاب کردند نمی‌توانستند این موضوع را در جمع بخوانند و تعداد زیادی از اعضای سازمان که حاضر به حضور در جلسه نشست نشدند در واقع همان افرادی بودند که یا نوشته دوم را انتخاب کردند یا اینکه اساساً حاضر به هیچ تعهدی نشدند.

این اولین باری است که این تعداد از اعضای سازمان به صورت علنی با دستور رجوی مخالفت می‌کنند و این موضوع آنقدر به چشم آمد که سرکردگان سازمان مجبور شدند، اعلام کنند که فقط 300نفر حاضر به ارائه تعهد نشده‌اند.

با توجه به شدت یافتن اختلافات داخلی در گروه مجاهدین انتظار می‌رود در آینده نزدیک شاهد خروج دسته جمعی تعداد زیادی از اعضای این گروه باشیم.
..............
29 آذر 91

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com


نظر شما در باره مطلب ، انتقاد و پیشنهاد

نوید رهایی را به دوستان خود معرفی كنید

ارسال مطلب به ایمیل دوستان

ارسال مطلب به شبكه های اجتماعی فیس بوك ، بالاترین ، توئیتر و ...طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  لیبرت نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  فرار ترانزیت موقت ها، 
برچسب ها: فراز از فرقه، فرار از لیبرتی، فرار دسته جمعی ٍ نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی