نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

ابراهیم خدابنده: خانواده و آگاهی‌ بخشی ۲ راه مقابله با مجاهدین خلق (فرقه رجوی) است

زمانی که سازمان به اروپا رفت سران آن اعلام کردند که سکولار هستند تا غربی‌ها را نیز همراه خود کنند. خدابنده در بخش دیگری از سخنان خود به ارتباط سازمان با کویت و عربستان و ارائه اطلاعات و ترساندن آنها از ایران اشاره کرد و افزود: زمانی ولیعهد عربستان رجوی را به مکه دعوت کرد و مسعود برای خوشامد طرف مقابل احرام خود را به سبک اهل سنت به جای آورد. به طور کلی سران سازمان نان را به نرخ روز می‌‌خورند خود را با شرایط تطبیق می‌دهند تا به قدرت و ثروت برسند ...

آقای ابراهیم خدابنده

خانواده مستحکم ‌ترین دژ در مقابله با جذب جوانان از سوی فرقه‌ها می‌باشد

خبرگزاری فارس، تهران، نوزدهم دسامبر 2012

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس، «ابراهیم خدابنده» از مسئولان اسبق روابط بین‌الملل سازمان تروریستی منافقین در نشست دگردیسی در فرقه منافقین که امروز سه‌شنبه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، با اشاره به زندگی خود گفت: من بیش از 25 سال در این فرقه وجود داشتم و پس از خروج از آن در سال 82 تصمیم گرفتم به افشاگری در مورد آنها بپردازم و بیشتر وقت خود را صرف مطالعه بر روی روش این فرقه در کنترل ذهن گذرانده‌ام.

وی افزود: سران سازمان از همان ابتدای انقلاب اسلامی بر این عقیده بودند که جمهوری اسلامی سرانجام به سیستم امپریالیسم جهانی ملحق خواهد شد و تنها ایدئولوژی متکی بر طبقه کارگر می‌تواند به مقصود برسد.

این عضو سابق سازمان منافقین ادامه داد: فرقه برای جذب عضو یک طرح در دل او کاشته و با ارائه یک آلترناتیو که نزد خودشان می‌دانند طعمه را به درون فرقه می‌کشانند.

خدابنده به حادثه تروریستی سال 60 که انفجار دفتر نخست وزیری بود اشاره کرد و اظهار داشت: در آن ایام هیچ یک از اعضای سازمان تصور نمی‌کردند که سران سازمان در این عملیات دخیل باشند و مسئول هیچ گاه مسئولیت آن را بر عهده نگرفت. پس از آن بود که با برگزاری نشست‌هایی تلاش کرد تا به تدریج اقدامات تروریستی خود را برای اعضا توجیه کند.

وی با بیان اینکه دگردیسی از ابتدا در ماهیت فرقه وجود داشته و همه فرقه‌ها متناسب با شرایط، خود را تنظیم می‌کنند، خاطرنشان کرد: آنها به هیچ اصل و عقیده‌ای پایبند نیستند.

این عضو سابق گروهک منافقین با ذکر این نکته که ترکیب سازمان برای مبارزه با شاه از گرایش مذهبی، ناسیونالیستی و سوسیالیستی بود تا رضایت هر سه جریان را جلب کند، خاطرنشان کرد: زمانی که سازمان به اروپا رفت سران آن اعلام کردند که سکولار هستند تا غربی‌ها را نیز همراه خود کنند.

خدابنده در بخش دیگری از سخنان خود به ارتباط سازمان با کویت و عربستان و ارائه اطلاعات و ترساندن آنها از ایران اشاره کرد و افزود: زمانی ولیعهد عربستان رجوی را به مکه دعوت کرد و مسعود برای خوشامد طرف مقابل احرام خود را به سبک اهل سنت به جای آورد. به طور کلی سران سازمان نان را به نرخ روز می‌‌خورند خود را با شرایط تطبیق می‌دهند تا به قدرت و ثروت برسند.

وی با بیان اینکه شیوه‌های جذب سازمان تغییر کرده و دیگر با عنوان‌های تروریستی جذب نیرو نمی‌کنند، گفت: آنها با عناوین مختلف از جمله کاریابی، ورزش و ... اقدام به جذب می‌کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه همه رفتارهای سازمان بر اساس امور تشکیلاتی است، و نه اعتقادات یادآور شد: حجاب زنان یکی از این موارد است که بر اساس مصالح سازمان مراعات می‌شود و نه بر اساس ایدئولوژی.

این عضو سابق گروهک منافقین منابع درآمدی سازمان منافقین را جزو مواردی دانست که اعضا حق سؤال در آن خصوص را نداشتند و گفت: بیشتر فعالیت‌های سازمان تحت عنوان کمک به کودکان ایرانی در اروپا صورت می‌گرفت و یا شرکت‌هایی داشتند که اجناس تقلبی را با بسته‌بندی‌های اجناس اصل به شرکت‌های ایرانی می‌فروختند.

خدابنده ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران دشمنان زیادی دارد و بسیاری حاضرند سازمان حمایت مالی کند تا در مسیر دلخواه آنان حرکت کنند که همان ضربه زدن به ایران است.

وی در خصوص آینده سازمان نیز اظهار داشت: این فرقه آینده‌ای ندارد چرا که بر هیچ اصلی استوار نیست و دائما رنگ عوض می‌کند. فرقه‌ها بر اساس مناسبات شکل می‌گیرد و به کار خود ادامه می‌دهند اما استراتژی برای آینده خود ندارند.

این عضو سابق گروهک منافقین در ادامه با اشاره به انتشار کتابی از سوی سازمان به نام بنیادگرایی اسلام نیز اظهار داشت: در این کتاب عنوان شده که پس از فروپاشی شوروی بیشترین خطر متوجه دنیا از سوی بنیادگرایی است که مرکز آن در تهران قرار دارد و این کتاب دکترین بین‌المللی سازمان می‌باشد که توسط لابی صهیونیستی به شدت دنبال می‌شود.

خدابنده با اشاره به تکنیک‌های جذب نیرو از سوی سازمان نیز گفت: جوانان و حتی دانش آموزان باید با این فرقه آشنا شوند تا فریب آنها را نخورند.

وی افزود: ذهن پیچیده و تجربه کم اجتماعی که ویژگی جوانان و دانشجویان آنان را در قبال فرقه‌ها آسیب پذیر می‌کند و بهترین راه برای جلوگیری از حرکت در این مسیر اشتباه آگاهی دادن به آنها است.

این عضو سابق گروهک منافقین خانواده را قلعه محکمی خواند که می‌تواند مانع از جذب جوانان در فرقه شود و یادآور شد: تمام تلاش‌ فرقه‌ها برای از بین بردن این نهاد می‌باشد.


-----------

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

 

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

 

نظر شما در باره مطلب ، انتقاد و پیشنهاد

 

نوید رهایی را به دوستان خود معرفی كنید

 

ارسال مطلب به ایمیل دوستان

 

ارسال مطلب به شبکه های اجتماعی فیس بوك ، بالاترین ، توئیتر و ...

 

30/09/91
طبقه بندی: نجات یافتگان،  آقای ابراهیم خدابنده، 
برچسب ها: ایراهیم خدابنده، فرقه رجوی، خانواده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی