نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

برنامه‌ریزی و تحرکات منافقین در عراق و اروپا و دستورات سرکردگان این فرقه به اعضا نشان می‌دهد که منافقین سعی می‌کنند کمپ موقت لیبرتی را جایگزین پادگان اشرف نمایند. قربانعلی حسین نژاد، مترجم سابق رجوی گفت: سرکردگان سازمان به شدت با آرزوی اعضا مبنی بر پذیرش در کشوری ثالث به عنوان پناهنده برخورد می‌کنند و هر کس از دهانش چنین آرزویی بگذرد یا از یک خبر مبنی بر پذیرفتن منافقین از سوی کشورهای اروپایی خوشحال بشود باید این را به عنوان فاکت عملیات جاری و نشست جانبی (اصطلاحات فرقۀ رجوی برای جلسات تفتیش عقاید) نوشته و جلوی جمع بخواند تا به او حمله و توهین کنند.

کمپ ترانزیت بغداد

Monday December 24, 2012  دوشنبه , 04 دی 1391  

به گزارش مؤسسه راهبردی دیده‌بان، بخش زیادی از لابی‌ها و مخارج کلان منافقین در جهت ثبت کمپ لیبرتی به عنوان کمپ پناهندگی از سوی سازمان ملل صرف می‌شود تا اعضای این گروهک بتوانند در عراق و در این مکان باقی بمانند.

در حالی که منافقین همچنان با پرداخت رشوه‌های کلان سیاست‌مداران اروپایی و آمریکایی را برای ایراد سخنرانی استخدام می‌کنند، اما حتی یک نمونه از این لابی‌های اروپایی و آمریکایی وجود ندارد که بر ضرورت خروج منافقین از عراق و فشار بر دولت‌های اروپایی و آمریکایی برای پذیرش افراد لیبرتی پرداخته باشند و این دقیقا نشان دهندۀ هدف رجوی برای باقی ماندن در عراق است.

در همین رابطه قربانعلی حسین نژاد، مترجم سابق رجوی گفت: سرکردگان سازمان به شدت با آرزوی اعضا مبنی بر پذیرش در کشوری ثالث به عنوان پناهنده برخورد می‌کنند و هر کس از دهانش چنین آرزویی بگذرد یا از یک خبر مبنی بر پذیرفتن منافقین از سوی کشورهای اروپایی خوشحال بشود باید این را به عنوان فاکت عملیات جاری و نشست جانبی (اصطلاحات فرقۀ رجوی برای جلسات تفتیش عقاید) نوشته و جلوی جمع بخواند تا به او حمله و توهین کنند.

وی افزود: هنوز هم تمام فعالیت‌ها و هزینه‌های مریم رجوی در خارج از عراق خرج ماندن در عراق، تأمین آسفالت، آب و برق و آبادانی و گلکاری لیبرتی می‌شود نه اعمال فشار روی کشورها برای پذیرفتن افراد اشرف و لیبرتی به عنوان پناهنده بطوریکه حتی خبرهای مربوط به آمادگی برخی کشورها و سهمیه پذیرفتن آنها در سایت‌ها و رسانه‌های سازمان منافقین برجسته نمی‌شود.

مترجم سابق رجوی اضافه کرد: مریم رجوی در آخرین پیام خود در فروردین ماه گذشته قبل از حرکتمان به لیبرتی، خطاب به اعضای فرقه گفت: «شما باید لیبرتی را زیباترین شهر جهان و اشرف ثانی بکنید!» و عباس داوری هم در نشستی که برای ما در کلیسای آمریکایی‌ها در لیبرتی برگزار کرد گفت: «بگذارید بگویند کمپ ترانزیت، اصلاً این دنیا خودش یک کمپ ترانزیت است و من 70 سال است که در ترانزیت هستم!»


گفتنی است تاکنون 3200نفر از اعضای منافقین به کمپ ترانزیت (مساحتی یک کیلومتری از کمپ لیبرتی) منتقل شده‌اند و براساس توافق سازمان ملل با دولت عراق قرار است به زودی خاک این کشور را برای همیشه ترک کنند.

 دوشنبه، 04 دی 1391 

دیده بان 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  لیبرت نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  آقای قربانعلی حسین نژاد، 
برچسب ها: قربانعلی حسین نژاد، منافقین، کمپ لیبرتی، کمپ ترانزیت، جایگزین اشرف، نوید،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی