نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

وزیر حقوق بشر عراق: کسی فرافکنی های مجاهدین خلق (فرقه رجوی) را نمی پذیرد

... در پی ادعاهای گروه تروریستی مجاهدین در باره مرگ یکی از اعضای این گروه و اتهامات وارده به دولت عراق، محمد شیاع السودانی، وزیر حقوق بشر عراق با اشاره به دعاوی مجاهدین به آسوشیتد پرس گفت: "ناظران این وزارتخانه اطمینان دارند که مجاهدین خلق در حال دریافت درمان مناسب هستند و حتما این موضوع را پیگیری و اگر مشکلی باشد آن را پیدا می کنند." وی افزود: "ادعاهای آنان تمامی ندارد...

عراق 

 وزیر حقوق بشر عراق: کسی فرافکنی های مجاهدین خلق (فرقه رجوی) را نمی پذیرد

(مرگ بهروز رحمیان در کمپ لیبرتی)

 

ایران دیدبان، بیست و ششم دسامبر 2012

 

در پی ادعاهای گروه تروریستی مجاهدین در باره مرگ یکی از اعضای این گروه و اتهامات وارده به دولت عراق، محمد شیاع السودانی، وزیر حقوق بشر عراق با اشاره به دعاوی مجاهدین به آسوشیتد پرس گفت: "ناظران این وزارتخانه اطمینان دارند که مجاهدین خلق در حال دریافت درمان مناسب هستند و حتما این موضوع را پیگیری و اگر مشکلی باشد آن را پیدا می کنند."

وی افزود: "ادعاهای آنان تمامی ندارد. در حال حاضر دو گروه در کمپ لیبرتی حضور دارند. یک گروه از سازمان ملل و گروه دیگر از وزارت حقوق بشر، که این دو گروه تمام خدمات استاندارد و تعریف شده سازمان ملل را به آنها عرضه می کنند."

فاجعه ای دیگر در لیبرتی

صبح امروز برخی رسانه های خبری وابسته به مجاهدین اعلام كردند كه یكی از اعضای این سازمان به نام بهروز رحیمیان درگذشته است. از آنجایی كه هیچ منبع مستقلی نمی تواند این خبر را تأیید كند دلیل مرگ را نمی توان چیزی پنداشت كه مجاهدین در اطلاعیه اعلام كرده اند.

بهروز رحیمیان

سابقه مجاهدین در اطلاع رسانی چنین خبرهایی همیشه منفی بوده است، مخالفان با تشكیلات، كسانی كه دارای اطلاعات مخفی بوده اند و غیره باعث مرگ مخالفین توسط تشكیلات بوده است اما از آنجایی كه امكان مخفی كردن این گونه موارد نبوده و بالاخره جایی درز می كرده است، مجاهدین مجبور بودند آنرا تحت عنوان دیگر منتشر كنند. مثلا در جریان جنگ اشغال عراق سازمان اسامی نزدیك به چهل نفر را بعنوان كسانی كه در جریان كشته شده اند اعلام كرد این درحالی است كه تعداد زیادی از آنها از جمله مینو فتحعلی، مهری موسوی، كمال حیدری و.... كسانی بودند كه توسط خود تشكیلات بدلیل مخالفت آنها با سیاستهای رجوی صورت گرفته بود. از اینگونه موارد بسیار زیاد است.

اگر فرض بگیریم چنانچه خود مجاهدین اعلام كرده اند، این فرد براثر ایست قلبی جان داده است، باز هم مسئولیت اول تا آخر آن بعهده مجاهدین است. چرا اصرار دارد كه نفرات خود را كه میانگین سنی آنها بیش از شصت سال است را در بیابانهای بی آب و علف عراق نگهداری كند.

اینهمه كنفرانس و دوره گردی مریم رجوی از استونی گرفته تا اسپانیا برای اینكه لیبرتی را بعنوان كمپ پناهندگی به رسمیت بشناسند و خواهان این شوند تا اموال آنها را از اشرف بدستشان برسانند و غیره صورت می گیرد ولی هرگز آنها برای نجات جان این افراد نگون بخت فعالیت نكرده و نمی كنند. چرا؟

آیا جان انسانها برای رجوی مهمتر است یا اموال منقول و غیر منقول در اشرف؟ آیا جان انسانها برای رجوی مهم است یا ماندن در عراق كه سرتاپای آن مخالف شان هستند؟

رجوی خود می داند كه عراقی ها به خون آنها تشنه هستند چه دولت و چه مردم عراق همیشه در همه شرایط هر وقت فرصتی پیش آمده از خون آنها نگذشته اند. خوب به یاد دارم زمانی كه عراق داشت بدست نیروهای آمریكایی ا شغال می شد، قرارگاههای مجاهدین از بصره گرفته تا جلولا و غیره توسط همین مردم عراق مورد غارت قرار گرفت. آنها از تیركهای سقف اتاقها هم نگذشتند و در جلولا حتی تعدادی از نفرات مجاهدین را كه مانع از ورود آنها به قرارگاه بودند كشتند و سر یكی از نفرات را بریدند.

رجوی به چه چیزی دل خوش كرده است؟ به حمایتهای پوشالی كه بعنوان امضا از مردم عراق دریافت می كند؟ جنایتهایی كه رجوی در عراق مرتكب شده است، هرگز عراقیان آنرا فراموش نخواهند كرد.

آنچه مسلم است تك تك نفرات مجاهدین كه سن آنها شصت سال به بالاست یكی پس از دیگری با ایست قلبی یا ایست مغزی و غیره جان خواهند داد و این آن چیزی است كه رجوی ترجیح می دهد.

......................

6 دی 91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  نقض حقوق اعضاء،  قربانیان خشونت و ترور ، 
برچسب ها: وزیر حقوق بشر عراق، بهروز رحیمیان، فرقه رجوی، کمپ لیبرتی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی