نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 به دنبال تصمیم پارلمان سوئد مبنی بر ثبت قتل عام کرد‌ها در انتفاضه سال 1991 در عراق، نجات یافتگان فرقه تروریستی رجوی خواستار حضور در این پارلمان و ارائه شهادت در خصوص نقش منافقین در این جنایت شدند. همه ما در سال 1991 شاهد جنایات سازمان مجاهدین خلق در عراق بوده‌ایم، در آن زمان شاهد سرکوب و کشتار کردها به فرمان مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو بودیم...

کردکشی رجوی

به گزارش مؤسسه راهبردی دیده‌بان، در نامه نجات یافتگان فرقه رجوی خطاب به «پر وستربرگ» رئیس مجلس سوئد آمده است: ما جمعی از اعضاء سابق سازمان مجاهدین خلق ایران هستیم که موفق شده ایم بعد از 20 تا 25 سال عضویت در این سازمان که می توان ان را اسارت ذهنی و فیزکی گفت، نجات پیدا بکنیم.
ما هم اکنون در کشورهای مختلف اروپا ( فرانسه ؛ هلند ؛ المان ...) زندگی میکنیم و اخیراً مطلع شدیم که نمایندگان مجلس سوئد در یک حرکت انسان‌دوستانه کشتار کردها توسط سازمان مجاهدین خلق را محکوم کرده است.
همه ما در سال 1991 شاهد جنایات سازمان مجاهدین خلق در عراق بوده‌ایم، در آن زمان شاهد سرکوب و کشتار کردها به فرمان مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو بودیم.
این دو سرکرده منافقین از پشت بی سیم به یگان‌های زرهی دستور می‌دادند کردها را زیر شنی تانک‌هایتان له کنید و فشنگ‌هایتان را برای آن طرف مرز و کشتن سربازان ایرانی نگه دارید؛ بله این فرمان با صدای مریم قجر عضدانلو (مریم رجوی) داده شد و بعد از ان کردهایی که علیه دولت صدام حسین شورش کرده بودند توسط سازمان مجاهدین در خوش خدمتی برای صدام دیکتاتور سابق عراق در مناطق کردنشین عراق (شهرهای کفری ؛ طوزخرماتو؛ قره تپه ؛ قصرشیرین و ...) به اجرا در آمد.
 

کردکشی رجوی

در ادامه این نامه اضافه شده است: ما بعد از جدایی از این سازمان تروریستی که روابط و مناسبات تشکیلاتی و درونی آن به شکل یک فرقه خطرناک توسط مسعود رجوی و مریم رجوی هدایت می‌شود تصمیم گرفته ایم تمامی جنایات این سازمان را افشاء کنیم تا بتوانیم جلو قتل و جنایت توسط این سازمان را بگیریم .
به همین خاطر ما از شما تقاضا و خواهش می کنیم که این فرصت و اجازه را به ما بدهید تا بتوانیم بصورت حضوری در مجلس شما ازجنایاتی که سازمان مجاهدین خلق ایران در سال 1991 در حق مردم کرد انجام دادند پرده برداریم و شما را بیشتر از آنچه در ان زمان گذشت آگاه کنیم.
چرا که ما می دانیم اعضاء فرقه تروریستی رجوی در کشور شما حضور فعال دارند ومدارک و دلایل زیادی هست که نشان می دهد سازمان مجاهدین خلق ایران آنها را بصورت مخفیانه پشتیبانی می کند و از آنها در حمله به مخالفان خودش برای عملیات تروریستی هم در فرانسه و کشورهای دیگر استفاده می کند .
گفتنی است چندی پیش پارلمان سوئد کشتار کرد‌های عراق به دستور صدام را در سال 91 که توسط سازمان منافقین صورت گرفت را به رسمیت شناخت.

منبع : دیده بان

چهارشنبه، 06 دی 1391
 
طبقه بندی: پرونده،  افشاگری،  نجات یافتگان،  کردکشی،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: نجات یافتگان، کردکشی، شاهدان کردکشی، فرقه رجوی، پارلمان سوئد،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی