نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 مرادی: مجاهدین ورود صلیب سرخ به اردوگاه را ممنوع کرده بودند

آقای علی مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت، وضعیت اسارت تا آزادی‌اش از فرقه تروریستی مجاهدین را تشریح کرد.اهل خرم‌آباد لرستان هستم و با آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران در جنگ شرکت کردم و پس از مدتی به اسارت کشور عراق درآمدم و 9 سال در اسارت بودم. عضو سابق فرقه ترویستی مجاهدین، با بیان اینکه به دلیل فشارهای روحی ناشی از اسارت بسیار فرسوده شده بودم، افزود: در سال 68 به مجاهدین پیوستم...

نوید رهایی
منبع:  خبرگزاری فارس

پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۱

علی مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت، وضعیت اسارت تا آزادی‌اش از فرقه تروریستی مجاهدین را تشریح کرد.

وی اظهار کرد: اهل خرم‌آباد لرستان هستم و با آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران در جنگ شرکت کردم و پس از مدتی به اسارت کشور عراق درآمدم و 9 سال در اسارت بودم.

عضو سابق فرقه ترویستی مجاهدین، با بیان اینکه به دلیل فشارهای روحی ناشی از اسارت بسیار فرسوده شده بودم، افزود: در سال 68 به مجاهدین پیوستم.

*فریبکاری رجوی در جذب افراد به سازمان مجاهدین

وی ادامه داد: سازمان روی جذب افراد اسیر شده بسیار فعالیت می‌کرد و از طریق جعل نامه‌هایی که از طرف خانواده‌ها‌ به ما می‌رسید فضا را به گونه‌ای جلوه می‌داد تا حصاری بین ما و خانواده‌های ما ایجاد کند، به طور مثال در یکی از نامه‌هایی که از ایران به دستم رسید نوشته بود همسر و برادرم به دلیل مخالفت با نظام مورد پیگرد قانونی قرار گرفته‌اند و دیگر برگشت به خانواده نمی‌تواند حریم امنی برای ما باشد.

مرادی اضافه کرد: نمایش این صحنه از فضای خانوادگی و فضای سیاسی داخل کشور توسط مجاهدین ما را مصمم می‌کرد که دیگر راه بازگشتی برای ما وجود ندارد و از این رو جذب سازمان مجاهدین شدیم به این امید که به‌زودی ما را به اروپا می‌فرستند.

وی با اشاره به اینکه بعدها پس از انجام دادن چندین مصاحبه متوجه شگردهای سازمان برای جذب افراد شدم، گفت: دیگر کار از کار گذشته بود و همسرم در ایران از من جدا شده بود.

این عضو سابق سازمان مجاهدین، به فراهم کردن محیطی کیفی از طرف سازمان برای اسیرانی که به تازگی به سازمان پیوسته بودند اشاره کرد و افزود: محیط سخت اسارت با فضایی که سازمان برای ما تهیه کرده بود قابل مقایسه نبود و این امر اعتماد ما را نسبت به عملکرد سازمان بیشتر می‌کرد.

وی تصریح کرد: در آن زمان 28 ساله بودم و به امید رفتن به اروپا روزهایم را می‌گذراندم اما پس از مدتی که هیچ خبری در این باره مطرح نشد با پیگیری‌های مکرر دریافتم که سازمان قصد اعزام ما به اروپا را ندارد و زمانی که نسبت به این موضوع قطع امید کرده بودم شست وشوی مغزی ما آغاز شد.

*رجوی دارای توهم بسیار بالاست

مرادی، رجوی را دارای توهم بسیار بالا با کیش شخصیتی خواند و اذعان کرد: این امر به وضوح در رفتارهایش دیده می‌شد.

وی گفت: مسعود رجوی به ما گفت از آنجا که شما تاکنون بر سر سفره ما بودید از نظر ایران و دیگر کشورها تروریست خوانده می‌شوید و هر جا بروید شما را اعدام می‌کنند که در این زمینه نه تنها خود رجوی یکی از القا کنندگان بود بلکه افراد دیگری نیز در سازمان رجوی مامور القای چنین افکاری به اعضا بودند.

عضو سابق فرقه تروریستی مجاهدین با بیان اینکه رجوی مهارت بالایی در سوء استفاده از قرآن و مذهب داشت، ادامه داد: این یکی از ویژگی‌های فرقه‌هاست که هر جا مناسب با منافع روز دست به دامان ادیان و مکاتب مختلف به ویژه اسلام می‌شوند.

وی تصریح کرد: رجوی یک روز حافظ منافع فلسطین و روزی در کنار رژیم صهیونیستی بود و تضاد و تناقض در رفتار و موضع‌گیری‌هایش به وضوح آشکار است.

مرادی بهره‌گیری از زنان در جذب مخاطب و اعضا را از دیگر ویژگی‌های سازمان تروریستی رجوی خواند و افزود: رجوی ابتدا با شعار ضد امپریالیستی زنان و جوانان را فریب می‌دهد با اینکه در تشکیلات خود زنان رده بالا را به عنوان رهبران شورا انتخاب می‌کند اما در حال سوء استفاده از آنها است.

وی سرنگونی صدام را موجب ایجاد فضایی آزادتر برای اعضای مخالف با عملکرد رجوی دانست و اذعان کرد: پرده‌های دیکتاتوری صدام اجازه نمی‌داد تا ما تصویر درستی از کشور داشته باشیم زیرا به ما القا کرده بودند که در ایران هیچ نوع آزادی وجود ندارد.

این عضو سابق فرقه تروریستی مجاهدین، اضافه کرد: با سرنگونی صدام و ملاقات با خانواده‌های ما تصویر روشن‌تری از ایران به ما رسید و میل خروج از فرقه در بیشتر اعضا متجلی شد زیرا ما تا آن زمان اجازه استفاده از رسانه حتی یک رادیو را نیز نداشتیم.

*جلوگیری مجاهدین از ورود صلیب سرخ به اردوگاه

وی خاطرنشان کرد: در بین این تزلزل روحی و فکری عفو رهبری برای افرادی که در ایران شاکی خصوصی نداشتند صادر شد که این پیام عفو موجب نجات زندگی بنده و بسیاری دیگر از اعضای دارای شرایط مشترک شد.

مرادی با بیان اینکه با انتشار این خبر، مجاهدین ورود صلیب سرخ به اردوگاه را ممنوع کرده بودند، یادآور شد: پس از تصمیم به جدایی از فرقه تا چهار ماه در اسارت مجاهدین بودم و سپس توسط صلیب به کمپ آمریکایی‌ها در کنار اردوگاه رجوی رفتم و از آنجا به ایران بازگشتم.

وی افزود: همزمان با بازگشت بنده در سال 83، بالغ بر 600 نفر از رجوی جدا شدند وبه ایران بازگشتند .
عضو سابق فرقه تروریستی مجاهدین به وضعیت پس از بازگشت خود به ایران اشاره کرد و گفت: پس از طی مراحل مختلف و برخورداری از آزادی و حقوق شهروندی، بار دیگر ازدواج کردم و امروز فهمیدم که عمرم را چقدر بیهوده طی کردم و از رهبر کشورم بسیار تشکر و قدردانی می‌کنم که اجازه دادند چند روز باقیمانده عمر خود را در کشورم سپری کنم.

*نزد خدا، خود و رهبرمان شرمنده‌ایم

وی افزود: بنده و امثال بنده با اینکه سرباز این خاک بودیم 15 سال تمام علیه این خاک شدیم که هنوز در پیشگاه خدا و خودمان و کشورمان بسیار شرمنده‌ایم.

مرادی با اشاره به اینکه اکنون 3 هزار و 400 نفر در عراق هستند، اذعان کرد: با وجود اینکه پادگان اشرف تخلیه شده است اما 80 نفر در این پادگان برای فروش اموال خود باقی مانده‌اند.

وی، عفو رهبری را بسیار حساب شده خواند و خاطرنشان کرد: حضور در سازمان رجوی بهترین فرصت‌های زندگی را از همه ما گرفت زیرا ما می‌توانستیم در آن زمان تحصیل کنیم اما از این کار نیز بازماندیم.

........................
7 دی 91

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی 

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر شما در باره مطلب ، انتقاد و پیشنهاد

نوید رهایی را به دوستان خود معرفی كنید

ارسال مطلب به ایمیل دوستان

ارسال مطلب به شبكه های اجتماعی  فیس بوك ، بالاترین ، توئیتر و ...
طبقه بندی: پرونده،  افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای علی مرادی،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: علی مرادی، جداشه، فرقه رجوی، زندان اشرف، صلیب سرخ جهانی، نقض حقوق بشر، تروریست بعثی، بازگشت به ایران، رشت،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی