نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 29 شهریور 1392

در سال‌های بعد از انقلاب مشاهده شد که این گروه تروریستی در مرحله جذب کاملاً مانند یک فرقه عمل می‌کرد؛ یعنی به این صورت که واقعیت تشکیلات خود را در ابتدا نمایش نمی‌داد و با هر شخص متناسب با سطح اطلاعات باورها و خواسته‌های خودش وارد مذاکره می‌شد. مجاهدین گاهی در لباس اسلام، گاهی با لباس مبارزه برای آزادی و دموکراسی و حتی گاهی با وعده زندگی در اروپا و کسب درآمد و زندگی مرفه اقدام به جذب نیرو می‌کرد...

هشدار!

یک کارشناس مطالعات تروریسم گفت: عوامل این گروه تروریستی بسیاری از اخبار و فیلم‌های خود از داخل ایران را از همین طریق به‌دست می‌آورند و از آنجا که مجاهدین از نفرت ملت ایران از تشکیلات تروریستی خود خبر دارند در فرآیند فریب و برقراری ارتباط با داخل کشور با آرم و نشان خود وارد نمی‌شوند.

علی قاسمیان در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران به توضیحاتی در خصوص اقدامات اخیر سرکردگان گروه تروریستی مجاهدین پرداخت که متن آن در ذیل آمده است.


*آیا سرکردگان گروه تروریستی مجاهدین سعی دارند تشکیلات خود را در عراق نگه دارند؟


تمام برنامه ریزی و تحرکات گروه تروریستی مجاهدین در عراق بر پایه همین محور قرار گرفته است، سرکردگان مجاهدین تلاش کردند تا کمپ موقت لیبرتی را به عنوان کمپ پناهندگی در سازمان ملل ثبت کنند.

با توجه به اینکه در شرایط فعلی موفق به انجام این کار نشده‌اند و در خبرهای منتشر شده بر روی سایت‌های این گروه تروریستی مشاهده می‌کنیم که تمام تلاش سرکردگان گروه تروریستی مجاهدین این است که راهی برای بازگشت به پادگان مخوف اشرف پیدا کنند.

اما دولت عراق به پشتوانه ملت این کشور که داغ‌دیده جنایت‌های این گروه تروریستی هستند، هیچ حقی برای اسکان تروریست‌ها در کشور خود قائل نبوده و به شدت پیگیر اخراج مجاهدین از کشور خود هستند.


*آیا این امکان وجود دارد که در صورت نبود مکان برای انتقال مجاهدین و انجام پناهندگی، مجاهدین به پادگان اشرف بازگردند؟


خیر، بازگشت عناصر گروه تروریستی مجاهدین به پادگان اشرف که از سوی سرکردگان این گروه تروریستی پیگیری می‌شود اساساً خلاف قوانین دولت عراق بوده و به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.

کمپ لیبرتی نیز قرار بود به عنوان مکانی موقت، پذیرای اعضای گروه تروریستی مجاهدین باشد و ماندن اعضای این تشکیلات تروریستی در این کمپ امکان پذیر نیست.

در حال حاضر ملت عراق پیگیر این موضوع هستند؛ به عنوان مثال در جاده‌های استان دیاله تابلوهایی با موضوع جنایت‌های مجاهدین در عراق نصب شده که یک اقدام کاملاً مردمی و از سوی خانواده‌های قربانیان ترور عراقی صورت گرفته است.

*به نظر شما مسعود رجوی اکنون در کجا به سر می‌برد و در سایه حمایت چه کسانی اظهارات خود را به اعضای مستقر در لیبرتی می‌رساند؟

یکی از احتمالات؛ حضور رجوی در عراق است، در صورت پذیرش این احتمال باید گفت که وی یا در پادگان اشرف یا در کمپ لیبرتی است.

احتمال حضور رجوی در مخفیگاه‌های پادگان اشرف قوت بیشتری دارد و نشانه‌هایی در خصوص آن وجود دارد که به عنوان نمونه می‌توان به حلقه اصلی اطرافیان رجوی اشاره کرد که در حال حاضر 80 نفر عضو باقی مانده در اشرف حضور دارند.

این حلقه اصلی کسانی هستند که طی دو دهه گذشته به صورت پیوسته در کنار رجوی بوده‌اند و اساساً سرکرده گروه تروریستی مجاهدین فقط به این افراد اعتماد دارد.

غیر از این، احتمال دیگری مبنی بر وجود رجوی در اروپا هم وجود دارد، اما سخن گفتن در خصوص این احتمالات اساساً اهمیتی ندارد چرا که گروه تروریستی مجاهدین در شرایط فعلی به مرحله‌ای رسیده که حضور رجوی نیز نمی ‌تواند از نابودی آن جلوگیری کند.

*آیا گروه تروریستی مجاهدین هنوز به جذب نیروهای جدید ادامه می دهد؟

قطعاً سیاست جذب نیروی جدید هیچ‌گاه از برنامه‌های این گروه تروریستی حذف نشده و فقط شکل آن تغییر یافته است.

این موضوع که در حال حاضر بیشتر در فضای مجازی صورت می‌گیرد یک تهدید برای کاربران اینترنتی و فعالان حوزه مجازی در ایران به شمار می‌آید.

عوامل این گروه تروریستی بسیاری از اخبار و فیلم‌های خود از داخل ایران را از همین طریق به‌دست می‌آورند و از آنجا که مجاهدین از نفرت ملت ایران از تشکیلات تروریستی خود خبر دارند در فرآیند فریب و برقراری ارتباط با داخل کشور با آرم و نشان خود وارد نمی‌شوند.

بسیاری از فریب‌خوردگان گروه تروریستی مجاهدین در ایران که به پلی برای انتقال اخبار و اطلاعات برای این گروه تروریستی تبدیل شده‌اند اذعان دارند که نمی دانستند با گروه تروریستی مجاهدین ارتباط دارند!

باید بدانیم که مجاهدین اساساً یک تشکیلات جاسوسی است که از طریق تبادل اطلاعات و وطن فروشی حیات خود را ادامه می دهد.

*روش جذب افراد در گروه تروریستی مجاهدین در ابتدای تشکیل این گروه تروریستی چگونه بود؟

در سال‌های پیش از انقلاب، سازمان مجاهدین خلق با پرچم مبارزه با امپریالیسم و رژیم پهلوی بر مبنای اسلام به میدان آمد، اما خیلی زود مشخص شد که اسلام مورد ادعای این گروه تروریستی فریبی بیش نیست و مبنای مبارزه خود را اندیشه مارکسیست قرار داده است.

در سال‌های بعد از انقلاب مشاهده شد که این گروه تروریستی در مرحله جذب کاملاً مانند یک فرقه عمل می‌کرد؛ یعنی به این صورت که واقعیت تشکیلات خود را در ابتدا نمایش نمی‌داد و با هر شخص متناسب با سطح اطلاعات باورها و خواسته‌های خودش وارد مذاکره می‌شد.

مجاهدین گاهی در لباس اسلام، گاهی با لباس مبارزه برای آزادی و دموکراسی و حتی گاهی با وعده زندگی در اروپا و کسب درآمد و زندگی مرفه اقدام به جذب نیرو می‌کرد.

به طور کلی باید پایه و اساس جذب در گروه تروریستی مجاهدین را بر اساس فریب ارزیابی کرد و این اساسی بود که از همان ابتدا در این تشکیلات وجود داشته است.

منبع:  باشگاه خبرنگاران
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۱

.............................

 
طبقه بندی: آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: شکار افراد، دنیای مجازی، مجاهدین، منافقین، مجاهدین امریکایی، فریب ف جذب و شکار کاربران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی