نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

این مطلب را یک پایگاه اینترنتی وابسته به اپوزیسیون در واکنش به مصاحبه صدای آمریکا با یکی از اعضای گروهک منافقین منتشر کرد. اخبار روز در واکنش به اظهارات فرد یاد شده که مدعی شده بود رجوی به خاطر مبارزه با جمهوری اسلامی، زیر چتر صدام قرار گرفت، نوشت: آقای(ف...) می گوید که سازمان مجاهدین (منافقین) و سران آن چون آغاز جنگ را از سوی جمهوری اسلامی می دانستند، بر آن شدند تا برای پایان دادن جنگ به عراق بروند!

 

کیهان

«مسعود رجوی آن قدر احمق بود که در شب عملیات فروغ جاویدان گفت ما ۴۸ ساعته و در حد و اشل یک ابرقدرت به تهران می رسیم.»

روزنامه کیهان شنبه، ۱۶ دی ۱۳۹۱ / ۲۲ صفر ۱۴۳۴ / ۰۵ ژانویه ۲۰۱۳
 
...این در حالی است که سازمان در سال ۵۹ و پس از شروع جنگ که هنوز از ایران خارج نشده بود، درباره جنگ بیانیه صادر کرده و نوشته بود «هنوز هم شهرها و مناطق اشغال شده در دست اشغالگران بعثی است... صدها هزار تن از هم میهنان جنگ زده ما خانه و کاشانه خود را از دست داده آواره و سرگردان شده اند... در چنین شرایطی، مبرم ترین وظیفه و حق مردم و کلیه نیروهای مردمی ما، جنگ مقاومت به خاطر دفاع از استقلال میهن و دفع تجاوز و اشغال نظامی میهن توسط دشمن خارجی است...»

سایت بالاترین افزود: و از چه زمانی «اشغالگران بعثی» دوست و خیرخواه ایران شدند و نه تنها لازم نبود برای «دفع تجاوز و اشغال میهن توسط همان دشمن خارجی» (تا دیروز تجاوزگر)؛ جنگید، بلکه باید پادویی و جاسوسی اش را به جان خرید! و همچنین می توان پرسید که اگر مجاهدین برای پایان دادن جنگ به عراق رفته بودند، چرا عملیات «فروغ جاویدان» ۶ روز پس از پذیرش قطعنامه آتش بس سازمان ملل در تبانی با صدام و توسط سازمان مجاهدین انجام گرفت که داغ «نعش» هزاران نفر از اعضای خود را بر جای گذاشت.

این نوشته می افزاید: بیاد بیاورید که مسعود رجوی در شب آغاز عملیات «فروغ جاویدان» (مرصاد) گفت: «براساس تقسیمات انجام شده، ۴۸ ساعته به تهران خواهیم رسید... کاری که ما می خواهیم انجام دهیم در حد و اشل یک ابرقدرت است؛ چون فقط یک ابرقدرت می تواند کشوری را ظرف این مدت (کوتاه) تسخیر کند... از پایگاه نوژه هم ترسی نداشته باشید؛ هر سه ساعت به سه ساعت دستور می دهم هواپیماهای عراقی بیایند و آنجا را بمباران کنند. پایگاه هوایی تبریز را هم هر سه ساعت به سه ساعت مورد هدف قرار خواهیم داد... علاوه بر آن، ضدهوایی و موشک سام ۷ هم که داریم... هوانیروز عراق تا سرپل ذهاب به همراه ستون ها خواهد بود. از نظر هوایی ناراحت نباشید چون هواپیماهای عراقی پشتیبان ما هستند.»

نویسنده اخبار روز پرسیده است: آیا پایان دادن به جنگ تنها با فتح تهران آن هم به همت صدام حسین که سودای جداسازی خوزستان و «مجوس کشی» را در سر می پرورانید می بایست انجام می پذیرفت؟! باید پرسید که آیا همکاری نظامی و اطلاعاتی تمام عیار با صدام و جاسوسی به نفع دشمن و علیه کشور خود و... در طول جنگ و پس از آن نیز به همین انگیزه؛ یعنی پایان دادن به جنگ بود؟

این تحلیل می افزاید: در مورد طلاق های اجباری دسته جمعی و جداسازی جنسیتی در پادگان اشرف هم آنچه از سوی همکار سازمان مجاهدین در همین مصاحبه ادعا شد، غیرواقعی و «گربه در پلاس پیچیدن» مذبوحانه ای بیش نبود. می گویید نه؟! پای صحبت صدها جدا شده مجاهدین بنشینید تا تجربیات به راستی شنیدنی آنان را نیز در این فرقه سر تا پا ارتجاعی شنیده باشید. تازه اگر هم به فرض محال ادعا درست باشد و این طلاق های اجباری برای «یک کاناله» کردن ذهن و تیزتر کردن شمشیر مبارزه علیه رژیم بود؛ چرا مسعود و مریم خودشان به چنین آزمونی تن در ندادند و برخلاف فرمانی که طلاق و جدایی کل تشکیلات را در بر می گرفت، نه تنها بر ادامه «انقلاب ایدئولوژیک» خود پای فشردند، بلکه به توجیه فرازمینی و آسمانی بودن آن نیز پرداختند!

نویسنده در پایان خاطرنشان کرده است: سازمان مجاهدین برای به دست گرفتن قدرت هر راه حل و تاکتیکی را مجاز می داند و به آن تن می دهد. آن ها شانه های صدام را بوسیدند و امروز هم آلت دست آمریکا و اسرائیل هستند. دفاع از آنها خاک پاشیدن بر چشم حقیقت و ابله دانستن مخاطب است.

 ...........................

 

 نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

 

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

 

نظر شما در باره مطلب، انتقاد و پیشنهاد

 

دیدگاه خود را بنویسید

 

در راستای مبارزه  با تروریسم بین المللی،  نوید رهایی را به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید

 

ارسال مطلب به ایمیل دوستان

 

ارسال مطلب به شبكه های اجتماعی داخلی ، خارجی  فیس بوك، بالاترین، توئیتر و ...
طبقه بندی: پرونده،  افشاگری،  آشنایی با فرقه رجوی،  خیانت ،  سران فرقه رجوی،  ایران ستیزی، 
برچسب ها: فرقه رجوی، سازمان منافقین، رجوی صدام، وطن پرستی منافقین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی