نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

خانواده هزاران قربانی اسیر شده در پشت دربهای پادگان اشرف و لیبرتی همچنان زنده و حضور دارند و آزادی فرزندانشان را فریاد می کنند؛ هزاران تن شکنجه شده در پشت دیوارهای لیبرتی ضجه میزنند ؛ هزاران قربانی زندانی شده در آرزوی رهایی از چنگال اختاپوسی رجوی هستند و همچنان در صحنه حضور دارند و هزاران ترفند فرقه ای هنوز برای به مسلخ بردن فرزندان ایران زمین بازگو نشده و شما نگران مجروحان عملیات تروریستی و نظامی سازمان هستید؟...
عباس صادقی
عباس صادقی، ایران سبز، ششم ژانویه 2013


با عرض پوزش از مینو سپهر برای بکاربردن القاب فوق ؛ از آنجایی که نگارنده افتخار آشنایی با مینو سپهر را نداشته ام اما مطالب و مقالات بسیاری از شما را در سایتهای مختلف جداشده ها و بویژه در سایت وبلاگنویسان مستقل به نام مینو سپهر دیده ام ؛ هر چقدر هم از سایر دوستان جدا شده در رابطه با پیشینیه یا ارتباط گذشته مینو سپهر با سازمان مجاهدین سوال کردم کسی اسمی به این نام نمی شناخت و بنده با توجه به نوع نگارش شما حدس میزنم که مینو سپهر نام مستعار باشد.

اما غرض از این نوشته مطلب اخیر شما می باشد.

ایده گفتگو با سران فرقه رجوی (مجاهدین خلق) به کدام بهانه و بها و با کدامین مجوز و از طرف چه کسانی مطرح می گردند؟

من نمیدانم مخاطب اصلی شما در این مقاله کیست و یا مجوز گفتگو را باید از چه کسی گرفت ولی فکر می کنم که شما با اصل موضوع شرکت جداشدگان در این برنامه مشکل دارید و با آن مخالف هستید؛ که این میتواند نظر شخصی شما باشد و تا اینجای کار هیچ اشکالی هم ندارد .

اشکال از آنجایی بوجود می آید که شما در مقام یک خط دهنده و شاید هم جنت مکان با این ایده که جداشده ها از فرصت و تریبونی که می تواند سه دهه جنایت و خیانت و تبهکاری این فرقه را بازخوانی کند مخالفت می کنید به بهانه اینکه تلویزیون مردم یک رسانه تجارتی است و این رسانه تجاری "قبلا فرصت این برنامه را به فرقه رجوی فروخته و مدتی از این راه کاسبی کرده است"

لطفا شما بفرمائید کدام برنامه تلویزیونی غیر تجاری وجود دارد که بتوان مجانی در آن شرکت کرد و وقت برنامه آن تلویزیون را در اختیار گرفت.

در ضمن این مدل فکر کردن و سیاه و سفید کردن روش معقولی نیست و روش کار فرقه ای محسوب می شود.

مجاهدین در سال 60 یک بقال را در مشهد به جرم اینکه بسیجی ها از مغازه اش خرید می کردند ترور کردند ؛ ترور می تواند اشکال مختلف داشته باشد و ترور شخصیتی هم که خودتان در مقاله از آن یاد کرده اید را شامل می شود.

مطمئن باشید اگر جداشده ها از توان مالی لازم برای راه اندازی تلویزیون برخوردار می بودند و این تلویزیون می توانست تجربیات گذشته جدا شده ها را فقط برای نجات 10نفر بازگو کند؛ هیچ جدا شده ای در راه اندازی آن درنگ نمی کرد.

من نمی دانم این تصور از کجا برای شما ایجاد شده که حضور جداشده ها در این برنامه قرار است پرونده بیش از سه دهه جنایت وخیانت و تبهکاری این فرقه را درگفتگو حل وفصل نمایند.

"پ _ اعضای سابق این فرقه باید بدانند که هیچگونه مجوزی از طرف هیچ کس به آنها داده نشده که پرونده بیش از سه دهه جنایت وخیانت و تبهکاری این فرقه را درگفتگو حل وفصل نمایند !"

راستش من نمیدانم شما از طرف چه کسی صحبت میکنید که اینگونه امر ونهی میکنید وکادر تعین میکنید.اگر منظورتان سه دهه خیانت به اعتماد وآرمان اعضاء سابق سازمان است که این اعضاء خود در این برنامه حضور دارند وقرار هم نیست این خیانتها را با گفتگو ماست مالی کنند ؛ اما اگر منظورتان این است که ممکن است مسئولین ومسببین این جنایات در این برنامه شرکت کنند وتن به مناظره با جداشده ها بدهند اتفاقا من بعنوان یک جدا شده ازاین موضوع استقبال میکنم وفکر نمیکنم هیچ جداشده ای هم این فرصت را از دست بدهد ومطمئن باشید سازمان "سر" میدهد اما تن به این مناظره نمیدهدزیرا نقل رهبران سازمان با جداشده ها نقل "جن و بسم الله" است.

در جای دیگری تاکید کرده اید:
ت _ شما نماینده هیج کس نیستید و فقط می توانید بعنوان گروهی شاکی دراین مسئله شرکت کنید _ بنابراین خانواده های هزاران جان باخته و متقول ومعلول ومجروح درعملیات تروریستی ونظامی این فرقه همچنان زنده هستند ودرصحنه حضور دارند وخود دارای طرح وبرنامه برای تحت پیگردقراردادن سران فراری این فرقه هستند _ بنابراین گفتگوبا سران این گروه تنها دردادگاه های رسیدگی به جنایات سازمان یافته ممکن خواهد بود .

خیلی ببخشید سرکار خانم یا جناب اقای مینو سپهر خانواده هزاران قربانی اسیر شده در پشت دربهای پادگان اشرف ولیبرتی همچنان زنده وحضور دارند وآزادی فرزندانشان را فریاد میکنند ؛هزاران زن تجاوز شده هنوز در دست رهبران این فرقه اسیر هستند؛ هزاران تن شکنجه شده در پشت دیوارهای لیبرتی زجه میزنند ؛ هزاران قربانی زندانی شده در ارزوی رهایی از چنگال اختاپوسی رجوی هستند وهمچنان در صحنه حضور دارند وهزاران ترفند فرقه ای هنوز برای به مسلخ بردن فرزندان ایران زمین بازگو نشده وشما داعیه ونگران مجروحان عملیات تروریستی ونظامی سازمان هستید؟

لطفا ادرس آن دادگاه های خیالی را به ما هم بدهید تا در آن شرکت کنیم ؛ دادگاه واقعی گزارش دیدبان حقوق بشر بود که سازمان را رسوا کرد؛ دادگاه واقعی گزارش وبرنامه ای بود که مازیار بهاری برای بی بی سی تهیه کرد ؛دادگاه واقعی قرار گرفتن سازمان در لیست تروریستی اتحادیه اروپا بود که به مدد فعالیت جداشده ها عملی شد؛ دادگاه واقعی روشنگری ها وفعالیت های سیاسی جداشده ها در عرصه های مختلف سیاسی ؛فرهنگی انجام گرفته بود.

تا قبل از سال 2000 هر پناهنده ای که از اروپا یا آمریکا به نام سازمان تقاضای پناهندگی میکرد سریعا جواب میگرفت وسازمان از این راه منفعت بسیاری میبرد اما امروز به مدد روشنگری های جداشده ها هیچ پناهنده ای خودش را به نجاست سازمان آلوده نمیکند ؛ و این یعنی دادگاه واقعی ومحاکمه کردن رهبران فرقه تروریستی رجوی.

بر عکس تصورات شما ما نماینده نسلی هستیم که به مسلخ فرقه رجوی رفتیم وقیمت این مسلخ را پرداخت کردیم وقیمت خروج از مسلخ رجوی را هم پرداخت کردیم وهمچنین قیمت مبارزه با تفکر فرقه ای رجوی را هم داریم میپردازیم.

میزان دلبستگی ما به رجوی را هم از سایتهای رجوی ویا از خود رجوی بپرسید ودر عین حال از هر مناظره ای در هر کجا وهر تریبونی صالحی حتی در تلویزیون مجاهدین و با حضور ناظر صالح وبیطرف استقبال میکنیم ؛البته شما را نمیدانم.

عباس صادقی
05.01.2013طبقه بندی: نجات یافتگان،  آقای عباس صادقی،  الف مینو سپهر، 
برچسب ها: عباس صادقی، مینو سپهر، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی