نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

اهداف گروهک تروریستی منافقین هم‌سو با اهداف رژیم جعلی صهیونیستی و بر مبنای ماهیت فرقه‌ای و اتخاذ رویکرد ستیزه‌جویانه تنها بر مقابله با بسط روابط منطقه‌ای و جهانی جمهوری اسلامی ایران بنا شده است.گروهک تروریستی منافقین بقای خویش را در فضایی بحران زده تعریف کرده است، فضایی که موضوع منافقین را از محوریت انداخته و تمرکز افکار عمومی را از رسیدگی به موارد گسترده نقض حقوق بشر توسط این گروهک تروریستی منحرف و با آگاهی از فقدان پایگاه اجتماعی، حامیانی از جنس دیگر را جستجو می‌کند...
تروریست
مدیر عامل انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در خاورمیانه:

اهداف گروهک تروریستی منافقین در مقابله با گسترش روابط منطقه‌ای و جهانی ایران بنا شده است

مدیر عامل انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در خاورمیانه گفت: اهداف گروهک تروریستی منافقین هم‌سو با اهداف رژیم جعلی صهیونیستی و بر مبنای ماهیت فرقه‌ای و اتخاذ رویکرد ستیزه‌جویانه تنها بر مقابله با بسط روابط منطقه‌ای و جهانی جمهوری اسلامی ایران بنا شده است.
حمید سجادی در گفتگو  با خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران با اشاره به دروغ پردازی‌های سایت گروهک تروریستی منافقین درباره اوضاع منطقه گفت: هدفی که گروهک تروریستی منافقین از فعال کردن دستگاه دروغ پردازی‌شان پیرامون حوادث عراق و سوریه دنبال می‌کند ارتباط وسیعی با شیوه زیست این تشکیلات تروریستی دارد.

وی ادامه داد: گروهک تروریستی منافقین بقای خویش را در فضایی بحران زده تعریف کرده است، فضایی که موضوع منافقین را از محوریت انداخته و تمرکز افکار عمومی را از رسیدگی به موارد گسترده نقض حقوق بشر توسط این گروهک تروریستی منحرف و با آگاهی از فقدان پایگاه اجتماعی، حامیانی از جنس دیگر را جستجو می‌کند.

سجادی افزود: ایدئولوژی و استراتژی گروهک تروریستی منافقین بر بنیان مبارزه ستیزه‌جویانه تدوین و طراحی شده است، در واقع بنیان این تشکیلات که در مانیفست، بیانیه‌ها و اقدامات این گروهک تروریستی به کرات بر آن تاکید شده مبارزه‌ای ستیزه‌جویانه است؛ امری که مبنای تدوین و طراحی تاکتیک‌های این گروهک تروریستی قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: اعضای گروهک تروریستی منافقین را افرادی ستیزه‌جو با ایدئولوژی جنگ‌طلبانه و با پوشش همیشگی یونیفورم‌ها تشکیل داده است، اعضایی که تخصص‌شان فرماندهی تانک و تخریب، آموزش دیده‌های امنیت و اطلاعات دیکتاتور سابق عراق، با خلق و خوی ناشی از گذراندن دورانی طولانی از زندگی قرارگاهی که بسیاری از ویژگی‌ها را در آنها نهادینه کرده و گروهی که سال‌ها کوله‌باری از مزدوری را علیه ملت خویش به دوش می‌کشد.

مدیرعامل انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در خاورمیانه افزود: گروهک تروریستی منافقین تلاش می‌کند تا  با هر ابزاری وجه عقلانی اعضای خویش را در پس شعارهای توخالی و تهیج احساسات در قالب یک ایدئولوژی ستیزه‌جو سرکوب و منکوب کند،  با این اوصاف بستر بحران زده به آسانی می‌تواند زمینه‌ساز چنین توهماتی باشد.

سجادی ادامه داد: در این راستا دستگاه دروغ پردازی منافقین وجه حیاتی را برای این گروهک تروریستی ایفا می‌کند و تصویر سازی و سیاه نمایی، از جمله این واقعیات است.

وی تصریح کرد:  گروهک تروریستی منافقین این بازیگری را در راستای منافع دول غربی و رژیم جعلی صهیونیستی تعریف کرده و در عوض این ایفای نقش ابزاری تلاش می‌کند تا از حمایت‌های آنها بهره‌مند شود.

سجادی افزود:  تمامی اقدامات تخریبی گروهک تروریستی منافقین همگی به گونه‌ای هماهنگ و زنجیره‌وار در نقاطی فعال هستند که جمهوری اسلامی ایران به رغم تمامی تلاش‌های دول غربی توانسته تعاملات خوبی داشته باشد، از جمله این کشورها می‌توان به عراق و سوریه اشاره کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اهداف گروهک تروریستی منافقین هم‌سو با اهداف رژیم جعلی صهیونیستی و بر مبنای ماهیت فرقه‌ای و اتخاذ رویکرد ستیزه‌جویانه تنها بر مقابله با بسط روابط منطقه‌ای و جهانی جمهوری اسلامی ایران بنا شده است.

............................
24 دی 91
طبقه بندی: پرونده،  اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  ایران ستیزی، 
برچسب ها: اهداف منافقین، ایران ستیزی، روابط منطقه ای، روابط جهانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی