نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

حکم دستگیری 127 عضو سازمان به جرم قتل صادر شد

37 شکایت دیگر نیز از سوی نیروهای امنیتی دیالی و در ارتباط با حمله منافقین به نهادهای امنیتی و مجروح کردن تعدادی از نیروهای آنان در جریان عملیات موسوم به "برقراری قانون" مطرح شده است. الخدران تاکید کرد: تاکنون 127 دستور بازداشت برای اعضای گروهک خلق که مرتکب قتل شده اند، صادر شده است . بخشدار الخالص در ادامه گفت: آن دسته از خانواده هایی که فرزندانشان به دست گروهک منافقین کشته شدند به کمیته مرکزی در بغداد شکایت کرده‌اند و دولت بغداد نیز در چارچوب دفاع از قربانیان عملیات تروریستی رسیدگی به این موضوع را برعهده گرفته است.

نویذ رهایی

خبرگزاری فارس، استان دیالی عراق، شانزدهم ژانویه 2013

مسئولان استانداری دیالی با اشاره به طرح 156مورد شکایت علیه گروهک تروریستی منافقین، محاکمه اعضای این گروهک را خواستار شدند.

عراق

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از عراق، مسئولان استانداری دیالی با اشاره به طرح 156 مورد شکایت قضائی علیه گروهک منافقین تاکید کردند، اعضای این گروهک باید پیش از اینکه عراق را ترک کنند در رابطه با نقض حقوق بشر و جنایت هایی که مرتکب شده اند در دادگاه عراقی محاکمه شوند.

آنان همچنین مجازات اعضای منافقین از سوی دادگاههای بین المللی و در ارتباط با جنایت هایی که علیه عراقی ها مرتکب شده اند، خواستار شدند.

عدی الخدران بخشدار "الخالص" از توابع استان دیالی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس تاکید کرد: آن دسته از اعضای گروهک منافقین که در جنایت و نقض حقوق بشر دست دارند باید در عراق محاکمه شوند.

وی با اشاره به اینکه ساکنان اردوگاه اشرف، سه دهه از زمین های کشاورزی اطراف سوء استفاده کردند، اظهار داشت: برای جبران خسارت کشاورزان الخالص و روستاهای اطراف اردوگاه اشرف باید یک کمیته تشکیل شود.
الخدران تصریح کرد: کشاورزان مناطق السلام و المنصوریه در استان دیالی به دلیل مصادره زمین های کشاورزی از سوی گروهک منافقین ، 36 مورد شکایت را مطرح کرده اند.

وی افزود: 37 شکایت دیگر نیز از سوی نیروهای امنیتی دیالی و در ارتباط با حمله منافقین به نهادهای امنیتی و مجروح کردن تعدادی از نیروهای آنان در جریان عملیات موسوم به "برقراری قانون" مطرح شده است.

الخدران تاکید کرد: تاکنون 127 دستور بازداشت برای اعضای گروهک خلق که مرتکب قتل شده اند، صادر شده است و برخی از کسانی که با حمایت مادی و لجستیکی در جنایت های ضد بشری این گروهک دست داشته اند، دستگیر شده اند و سه مورد شکایت نیز از سوی کشاورزان شهرستان الخالص در دادگاه بغداد مطرح شده است که در حال رسیدگی بوده و مبتنی بر جبران خسارت وارده و بازگرداندن زمین ها به صاحبان آنان است.

بخشدار الخالص در ادامه گفت: آن دسته از خانواده هایی که فرزندانشان به دست گروهک منافقین کشته شدند به کمیته مرکزی در بغداد شکایت کرده‌اند و دولت بغداد نیز در چارچوب دفاع از قربانیان عملیات تروریستی رسیدگی به این موضوع را برعهده گرفته است.

-----------

 
طبقه بندی: پرونده،  اخبار (89 تا 92)،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: حکم دستگیری، دولت عراق، دستگیری تروریست، کردکشی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی