نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آقای محمدمهدی آهی کشیدند و افزودند باور کنید مدتها بود که دلم میخواست به دفترانجمن بیایم تاهم کسب خبربکنم و هم اینکه مجددا پیگیر تحویلگیری جنازه بردیای نازنینم باشم تا در خاک کربلا مراسم تدفین را بجا بیاوریم . آخر این رجوی چقدر قصی القلب هست که حتی از جنازه عزیزمان هم میخواهند بهره برداری ددمنشانه در راستای جاه طلبی خود بکنند!...

نوید رهایی: خانواده اعضای فرقه ی رجوی
زمزمه اندرونی دردناک آقای محمدمهدی امیرمستوفیان را بخوانید و بشنوید و به یاری اش بشتابید.
سخت مشغول گفت و شنود با شماری از خانواده های چشم انتظار در دفترانجمن نجات گیلان بودم و هر یک با یادآوری خاطراتی ازعزیزان در بندشان در تشکیلات مخوف رجوی امیدوارانه درصدد اعزام قریب الوقوع به عراق و تحصن درمقابل کمپ موقت لیبرتی بودند و اظهار می داشتند که این بار به یاری خدا بتوانیم در یک ملاقات حضوری عزیزانمان را پس ازسالیان دوری و بی خبری در آغوش گرفته و با خود به کانون گرم وطن و خانواده بازگردانیم.
در این وانسفا آقای محمدمهدی برادر سالمند بردیا امیرمستوفیان؛ قربانی دیگری از فرقه رجوی به جمع خانواده ها پیوست. بعضا از خانواده ها ایشان را نمی شناختند وقتی با توضیح مختصر اینجانب با ایشان آشنا شدند کنجکاو شدند که خلاصه عاقبت پیگیری و تلاش این خانواده برای دستیابی به جنازه بردیا به کجا انجامیده است ؟
آقای محمدمهدی آهی کشیدند و افزودند باور کنید مدتها بود که دلم میخواست به دفترانجمن بیایم تاهم کسب خبربکنم و هم اینکه مجددا پیگیر تحویلگیری جنازه بردیای نازنینم باشم تا در خاک کربلا مراسم تدفین را بجا بیاوریم . آخر این رجوی چقدر قصی القلب هست که حتی از جنازه عزیزمان هم میخواهند بهره برداری ددمنشانه در راستای جاه طلبی خود بکنند! خدمت شما عرض کنم که من به اتفاق برادرم محمد حسین که مقیم آلمان هست چند مدت پیشتربا تقبل رنج ومشقات سفر به کشور عراق درپی آن بودیم که ازطریق دستگاه قضایی عراق بتوانیم به جنازه بردیا درسردخانه بیمارستان عراق دست بیابیم ومراسم تدفینش را بجا بیاوریم . اگرشما بدانید که رجوی وتشکیلات مخوفش درعراق چقدر پرونده سازی دروغین کردند و چقدر سرمایه گذاری کردند و چقدرهزینه کردند و چقدرپول به وکلای خودش دادند که فقط کارشکنی بکنند تا ما نتوانیم جنازه را تحویل بگیریم ودرعوض خودشان بخواهند این جنازه همچنان درسردخانه بماند وبی جهت به دولت عراق تهمت وافترا ببندند . سرتان را درد نیاورم دریک کلام ازاین ماجرا صرفا بهره برداری بکنند ومظلوم نمایی بکنند..... الهی که خدا ازاین مردک پلید نگذرد.
جالب است که امروزخبردارشدم که مریم رجوی عیاش وخوش گذران پیام داده که لیبرتی را آب گرفته ومیخواهیم دوباره به اشرف برگردیم واینطوری میخواهد جلوی خروج اعضای ناراضی مثل بردیای مرا به دنیای آزاد بگیرد وکماکان دراسارتشان نگهدارد. دراین لاطائلاتی که بافته اسمی هم ازبردیا برده که دراثرفشارجابجایی دچار ایست قلبی شده و هنوز جنازه اش درسردخانه عراق هست و دولت عراق به ما تحویل نداده که مراسم تدفینش را بجا بیاوریم !!!
باید به رجوی این دشمن مردم ایران بگویم که خفه شو. ما خانواده بردیا مطلقا اجازه نخواهیم داد که به مقاصد کثیف خود برسید واز جنازه بردیا سوءاستفاده بکنید. روزی هم خواهد رسید که بایستی درخصوص این جنایت وصدها جنایت دیگرکه درخصوص اعضای ناراضی خود مرتکب شدید درقبال مردم ایران و خانواده های این قربانیان پاسخگو باشید و دردستگاه عدالت به سزای اعمال تروریستی خود برسید. ما هم ازتلاشمان کوتاه نخواهیم آمد تا ازطریق قانون ودستگاه قضایی عراق جنازه بردیا را تحویل گرفته تا به خاک بسپاریم .

خانواده بردیا

خانواده های حاضر در جلسه وقتی پای درد دل این داغدیده جگرسوخته نشستند ضمن لعن و نفرین به رجوی اشک ریختند و با خانواده امیرمستوفیان اعلام همدردی کردند و جملگی با هم میثاق دوباره بستند که در راستای رهایی عزیزانشان از چنگال رجوی از فعالیتهایشان گامی واپس نگذارند و آرزوی روزی را کردند که با اضمحلال نهایی تشکیلات تروریستی فرقه رجوی, عزیزانشان با رهایی ازاین مخمصه و بدور از کنترل آنان بتوانند الباقی عمرشان را در دنیای آزاد و در کنار خانواده هایشان به آرامش برسند.
....................
منبع:  انجمن نجات
91/10/30
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: خانواده بردیا، انجمن نجات گیلان، كمپ لیبرتی، امیرمستوفیان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی