نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 1 بهمن 1391

یکی از اعضای دفتر سیاسی حزب اتحادیه میهنی کردستان عراق گفت که گروه تروریستی مجاهدین به عنوان ابزاری برای قلع و قمع مردم در خدمت صدام بود. گروه تروریستی مجاهدین روابط عمیق و محکمی با سران حزب بعث صدام داشت و این ارتباط هم‌چنان میان این گروه و برخی از سازمان‌ها و رهبران موجود حزب بعث وجود دارد...

نوید رهایی

 

یکی از اعضای دفتر سیاسی حزب اتحادیه میهنی کردستان عراق گفت که گروه تروریستی مجاهدین به عنوان ابزاری برای قلع و قمع مردم در خدمت صدام بود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) محمود سنکاری در گفت‌وگو با اشرف نیوز بیان کرد: گروه تروریستی مجاهدین روابط عمیق و محکمی با سران حزب بعث صدام داشت و این ارتباط هم‌چنان میان این گروه و برخی از سازمان‌ها و رهبران موجود حزب بعث وجود دارد.

وی با اشاره به حضور گروه تروریستی مجاهدین در جنایات هولناک نظام صدام علیه کردها و مردم جنوب عراق گفت: اسناد و مستنداتی در اختیار اتحادیه میهنی کردستان عراق قرار دارد که نشان می‌هد گروه مجاهدین با صدام به ویژه در مساله کرکوک در سال 1991 دست داشتند.

در همین حال مثنی التمیمی، رییس کمیته امنیت استان دیالی عراق در گفت‌وگو با اشرف نیوز بیان کرد که عناصر شبکه القاعده در پادگان اشرف که محل اقامت گروه تروریستی مجاهدین بوده است، آموزش می‌دیدند.

وی با بیان اینکه پادگان اشرف مرکز ترور و قتل افراد بوده است، گفت: به مرکز سری در پادگان اشرف دست یافتیم که سلاح‌های سنگین در آن بود و شواهد نشان می داد که شبکه القاعده در آنجا آموزش می‌دیدند.

منبع:  خبرگزاری ایسنا
۱ بهمن ۱۳۹۱

.........................................


نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی داخلی ، خارجی فیس بوك، بالاترین، توئیتر و... به اشتراک بگذارید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.
با تشکر
نوید رهایی
طبقه بندی: پرونده،  اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  افشاگری،  عراق ستیزی،  گروه تروریستی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: حزب اتحادیه میهنی کردستان، منافقین صدام، رجوی حزب بعث،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی