نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 6 بهمن 1391

وقتی به اتاق زهرا فرمانده F مقر وارد شدم با تندی گفت : چی شده آرزو ( اسم مستعارم در اشرف ) گفتم : هیچی ، می خواهم از اینجا بروم . گفت : کجا ؟ گفتم : پیش فرزندم سعید . همینکه اسم سعید را بردم از جاش بلند شد در حالی که خیلی برافروخته شده بود سرم داد کشید و گفت : تو شرم نمی کنی در این شرایط بغرنج به فکر فرزندت هستی؟...

خانم مرضیه قرصی

تقاضای خروج از قرارگاه اشرف
 

روزهای انتظار و اندوهبار به سختی می گذشت مسئولین سازمان همچنان به تقاضای من در رابطه با خروج از قرارگاه اشرف بی توجهی می کردند. کلافه شده بودم به نسرین مسیح گفتم : زهرا کی به تقاضای خروجم از اشرف پاسخ می دهد؟ نسرین گفت : عجله نکن در همین روزها صدایت می کند.
از پاسخی که نسرین داد خیلی عصبانی شدم به او توپیدم و گفتم نزدیک به سه سال است مرا بازی داده اید و مثل برده ها با من رفتار می کنید مگر شما کی هستید که با من و امثال من اینجوری رفتار می کنید؟ شما کدام سازمان یا گروهی را سراغ دارید که با زور و اجبار افراد را وادار به مبارزه کند ؟ نسرین چیزی نگفت ، سرش را پایین انداخت و از آسایشگاه مقر خارج شد. شب همان روز زهرا نوری مرا به اتاقش احضار کرد . زهرا نوری زنی پنجاه ساله بود. شخصیت او نسبت به بقیه زنهای فرمانده اشرف خیلی فرق داشت.
در برخورد ها و رفتارهاش در قیاس با کادرها و زنهای مقر اشرف تمایزات اساسی به چشم می خورد . زهرا مانند سایر فرماندهان با افراد تحت مسئولیت خویش گرم نمی گرفت و صمیمی نبود . افراد تحت مسئولش چندان تمایلی به گفتگو و ایجاد رابطه با او نداشتند. زنی بد خلق و عبوس بود. واکنش های تند غیر منتظره با خواهرهای مقر داشت . گوئی تعادل روانی و ذهنی مناسبی نداشت.
وقتی به اتاق زهرا فرمانده F مقر وارد شدم با تندی گفت : چی شده آرزو ( اسم مستعارم در اشرف ) گفتم : هیچی ، می خواهم از اینجا بروم . گفت : کجا ؟ گفتم : پیش فرزندم سعید . همینکه اسم سعید را بردم از جاش بلند شد در حالی که خیلی برافروخته شده بود سرم داد کشید و گفت : تو شرم نمی کنی در این شرایط بغرنج به فکر فرزندت هستی؟ واقعا تو پادوی رژیم شدی!! تو با عناصر رژیم چه فرقی داری ؟ بعد گفت چرا تحت مسئولت را ول کردی و تحت فرمانت نیست و از اوامر تو اطاعت نمی کند؟! گفتم آنها از این به بعد تحت مسولیت من نیستند. چون قصد ندارم اینجا بمانم و این مسائل به من ربطی ندارد.
زهرا کمی به من خیره شد و گفت : مهم نیست. برو بیرون . از دفـترش بیرون آمدم و از اینکه در برابر او مقاومت کردم حس خوبی به من دست داد. به خودم گفتم شاید این ماجرا باعث شود اجازه خروج از اشرف را به من بدهند.

دو روز گذشت به نسرین گفتم چی شد؟ جواب نیامد  او گفت خواهر زهرا صدات خواهد کرد . بعد از پی گیری مستمر بالاخره زهرا نوری به اتاق کارش صدایم کرد و گفت : تو باید بروی پیش خواهر بتول رجایی که به تو بگوید چکار کنی. گفتم : تکلیف من مشخص نشد ؟ به تقاضای خروجم از اشرف پاسخ نمی دهید ؟ آیا باز مرا علیرغم میل باطنی خودم اینجا نگه می دارید؟ زهرا گفت : نمی دانم و بناگاه رفتار عجیبی کرد او از حرص و ناراحتی که داشت بی مقدمه و با صدای بلند ترانــــه خواند و همینطور در اتاق در برابر چشمان حیرت زده من راه می رفت و ترانه میخواند.
زهرا از این تیپ آدمها نبود که رفتارهای نسنجیده و بی ربط داشته باشد . اولین بار بود که از زهرا اینطور رفتارهای غیر منطقی و نامتعادل سر میزد !! بعد با ناراحتی و عصبانیت به من گفت : برو بیرون . از اتاقش بیرون آمدم ، انگار پرواز می کردم آنقدر خوشحال بودم که حدّ ندارد . رفتار عجیب زهرا نوری به من فهماند بالاخره مسئولین سازمان تسلیم شدند و به زودی از اشرف خارج خواهم شد.

ادامه دارد...

منبع: انجمن نجات/ دی ۱۳۸۷

............................................

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه  با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛  وب سایت "نوید رهایی" را با  ارسال پیامک (SMS) به دوستان  و آشنایان خود  معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را  در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب -  بالاترین -  توئیتر  -  Frend Feed  -  Tech norat  -  اشتراك گذاری در Delicious  و به طور عمومی در Google  توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛  لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها  و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی 
طبقه بندی: زنان،  خاطرات اعضای جداشده، 
برچسب ها: خاطرات، خاطرات مرضیه قرصه، جداشده، فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی