نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

از چیزهای بسته میگفتم که سرنگونی را عقب انداخته اند و مجبوریم هی امسال و سال دیگه کنیم , یکی همین اشرف خودمونه که حالا اونم  مثل سایت  و سالن و مرز و کمک مالی و... بسته شده , حالا یه عده ممکنه فکر کنن هرچیزی و هرجایی که ما توش گند زدیم خودمون بستیم که گندش در نیاید. نمیدانم چرا همیشه چیزهای بسته گیرمان میاید ,همیشه گفته اند که خدا گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری , اما در مورد ما مجاهدین خلق گویا وقتی زرحکمت میبندد دری ز رحمت زند قفل محکمتری...

حسن زبل
یکی از بسته ها همین سایتی که توش از قول پنتاگون نوشته بود که بریده ها ی سازمان پرافتخارما همگی مزدور هستند وما بیخود نمیگفتیم بریده مزدور, حالا این سایت از دسترس خارج شده و بسته شده و تازه همین سایت به سایت دیگری استناد کرده بود که آن هم بسته شده و آن سایت دوم هم به یک سایت خودمان استناد کرده بود که این را هم بستیمش , حالا توی لیبرتی همین بریده مزدورانی که هنوز فرار نکرده اند مضحکه راه انداخته اند که درسایت رو میشه بست اما در دهن مردم رو چی ؟اینها اصلا حالیشون نیست که همونجور که برادر مسعود گفته اگه همین مردم که اعتراض و انتقاد به ما دارن راست میگن صبر کنن به قدرت برسیم اونوقت بپرسند تا ببیندی چطور در دهن رو از سایت هم  بهتر میشه بست , اگه اینا راست میگن چرا وقتی صدام حسین بود از این چیزا نمیپرسدیند ؟

سایت بسته شده و قبل تر از اون مرزها هم به روی ما بسته شده بود , دربِ کمک های مالی سید الرئیس هم قبل تر بسته شده بود وحتی در سالنی که شورای رهبری آنجا برای برادر مسعود رقص رهایی انجام میدادند هم بسته شده .

از چیزهای بسته میگفتم که سرنگونی را عقب انداخته اند و مجبوریم هی امسال و سال دیگه کنیم , یکی همین اشرف خودمونه که حالا اونم  مثل سایت  و سالن و مرز و کمک مالی و ….بسته شده , حالا یه عده ممکنه فکر کنن هرچیزی و هرجایی که ما توش گند زدیم خودمون بستیم که گندش در نیاید , باید به این مغرضین بگم اصلا اینطوری نیست وگرنه الان باید انقلاب ایدئولوژیک هم بسته بودیم و همینطور کلا خواهر مریم وبقیه مسئولان را .

از همه اینا بدتر پرونده لیست تروریستیه که بسته شده .یادش بخیر وقتی باز بود کلی کارزار داشتیم و ازهمه قول گرفته بودند تا بیرون آمدن از لیست کسی هوس رفتن نکند ولی حیف زود بسته شد و ما ماندیم و واماندیم.

خلاصه خدای نکرده یا اشکال از تحلیل های برادر مسعوداست یا اشکال از بخت و اقبال ماست و یا کار کارِ این بریده مزدورهاست که همه چی داره برای ما بسته میشه , البته به استثنای این فاضلاب لیبرتی که همینجور مدام بازه و خیال بسته شدن نداره .

البته تحلیل های برادر مسعود که نمیتونه اشتباه باشه ,بخت و اقبال هم که کلا خرافات است ,میمونه همین  بریده مزدورجدا شده ها  که مطمئنأ همه چیز زیر سر آنهاست .

البته این بریده ها همه چیزشون هم  بد نیست مثلا خود خواهر مریم بارها گفته  که تنها چیزی که جویدنش از جویدن آدامس بادکنکی هم لذتش  بیشتره جویدن خرخره همین بریده هاست.

در آخر با دعا به جان رهبری انقلاب ایدئولوژیک برادر مسعود و خواهر مریم از خدا میخواهم که همه بسته های ما مجاهدین را باز و همه بازهای ما را هر چه زودتر ببندد.

........................
نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه  با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛  وب سایت "نوید رهایی" را با  ارسال پیامک (SMS) به دوستان  و آشنایان خود  معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را  در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب -  بالاترین -  توئیتر  -  Frend Feed  -  Tech norat  -  اشتراك گذاری در Delicious  و به طور عمومی در Google  توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛  لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها  و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی
طبقه بندی: آقای بهزاد علیشاهی،  طنز، 
برچسب ها: حسن زبل، در بسته، طنز، نوید رهایی، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی