نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

پای سوخته، تن خسته، چشم بی سو

اوضاع و احوال اسیران فرقه در لیبرتی

نه آقاجون ، ما اینجا حق آب و گل و فاضلاب داریم

افراد بخصوص مردان که فشار کار و بیهوده بودن آن دمار از روزگارشان در آورده و آنها را به ستوه آورده , برای فرار از این فشار طی موارد متعدد دست به سوزاندن دست و پای خود کرده اند که مدتی را بتوانند استراحت کرده یا در کارهای پوشالی شرکت نکنند , ریختن آبجوش و چای و روغن داغ روی دست و پا گرچه سخت است اما به نظر میرسد در لیبرتی به مراتب از کارهای پوشالی و نشست ها راحت تر است...

بهزاد علیشاهی

وبلاگ حسن زبل، بیست و هشتم ژانویه 2013

شاید بعد از عملیات به اصطلاح فروغ جاویدان بود که مسعود رجوی فهمید, حال که با این اوضاع جمهوری اسلامی و اینهمه کمک و پشتیبانی عراق و بهترین شرایط سازمان نتوانسته است به جایی برسد,دیگر هیچگاه نخواهد توانست و زمزمه کرد که : ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش, بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش .

شاید همان زمان به ذهنش زد که همه نقشه هایی را که برای روز پیروزی در ذهن داشت میتواند در عراق پیاده کند ,وشاید همانجا بود که بعد از پیام عقب نشینی از اتاق جنگ یکراست برای ادامه مبارزه به اتاق خواب رفت.

زیرکانه ترین کار این بود که زن و زندگی و شوهر و جنس مخالف و سکس وعلاقه و عاطفه و….همه ضد ارزش تلقی شده و در این باره از هیچ کاری فروگذار نشود , چرا که فقط در اینصورت است که هرمخالف و منتقد را میشود با اتهام ضعفش در این دستگاه سرکوب کرد و چه بسا که خودش هم چنین فکر کند ,چرا که خلا و احساس جنسی و فشارهای آن واقعی است و باز در این دستگاه است که عملکرد های سخیف و سطح پایین رهبری را همه فرازمینی تلقی خواهند کرد , چرا که کسی فکر نمیکند این رهبری با این همه سخنرانی و بحث در باره این مسائل و ضد ارزش بودنش, حالا خود سراغ این چیزها رفته باشد ,مگر اینکه مسئله الهی باشد و ماورائی که برای افراد سطح پایین قابل فهم نیست.

اینروزها مسعود رجوی ذهنش را بیشتر بیرونی کرده است , تهمت هایی که ایراد کرده و سکوت در برابر افشاگریها و مناسبات موجود در لیبرتی و اورسوراز نشان میدهد که این عملکرد و ذهن اصلا به یک مبارز و فعال سیاسی یا حتی پناهنده تعلق ندارد.

دستگیری چشم ها و سعی در ندیدن لحظاتی که بار جنسی دارند در لیبرتی بحثی مربوط به امروز نیست ,درگذشته هم میگفتند که لحظات جنسی خود را دستگیر کنید و بنویسید و در جمع بخوانید و فحش بخورید که تا در موقع بروز لحظه بعدی این فحش ها تضمین شما باشد .

جنایت رجوی این است که در لیبرتی با افرادی که متوسط سنی آنها بالای 45 سال است و سختی ها آنها را شکسته تر هم کرده است چنین رفتار میشود , از یک طرف کارهای واهی و بیهوده برای خسته و سرگرم کردن نفرات و از یک طرف بحث های جنسی برای اینکه کسی نپرسد پس چه شد مبارزه با جمهوری اسلامی ؟

افراد بخصوص مردان که فشار کار و بیهوده بودن آن دمار از روزگارشان در آورده و آنها را به ستوه آورده , برای فرار از این فشار طی موارد متعدد دست به سوزاندن دست و پای خود کرده اند که مدتی را بتوانند استراحت کرده یا در کارهای پوشالی شرکت نکنند , ریختن آبجوش و چای و روغن داغ روی دست و پا گرچه سخت است اما به نظر میرسد در لیبرتی به مراتب از کارهای پوشالی و نشست ها راحت تر است , البته اگر این کار را با خودزنی در ارتشهای وابسته مقایسه کنیم خواهیم دید که مسبوق به سابقه هم هست .تعداد سوختگی ها در لیبرتی به حدی است که سوختن نفرات از طرف مسئولین مرز سرخ اعلام شده و ضوابط متعددی در این باره وضع و اعلام شده است .

زنان هم که با اجبارات شدید پوشش و تردد مواجهه هستند به شدت از فضای سنگین حاکم بر لیبرتی رنج میبرند نسخه ای از اسلام خاص مجاهدین با بندهای بنده ساز انقلاب به اصطلاح ایدئولوژیکشان بسیاری از زنان را در دهه آخر عمر حسابی به بند کشیده است.

زنان اجازه آرایش , پوشیدن لباس نو, زدن عطر و حتی کرم را ندارند جالب تر اینکه حتی قبل از حضور در محل عمومی که مردان هم هستند اجازه حمام رفتن ندارند چرا که بوی مواد شویند باید از بین رفته باشد , آنها اجازه ورزش و نرمش و حتی قدم زدن را هم ندارند و هرکدام از آنها که چشم دستگیر نشده مردی او را رصد کرده باشد مورد بازخواست قرار میگیرد که چرا دلبری کرده و به مسعود رجوی خیانت کرده است , چون همه این زنان مایملک و زن مسعود رجوی به حساب می آیند.

البته هر اعتراض و خواست این زنان برای کمی آزادی از طرف مسئولین اینطور پاسخ داده میشود که :تلاش کنید که به دولت عراق فشار بیاوریم تا ما را به اشرف برگردانند .

گویی که قرار است تا ابد در اشرف بمانند واگر هم قرار باشد کسی پاسخ نمیدهد که چرا باید به اشرف برگشت و در اشرف ماند و باز گویی در اشرف ذره ای آزادی بوده است ,فقط آنجا فضا و امکانات برای محدود کردن بیشتر است و بس.

دولت عراق , خانواده ها , جداشده ها ,چشم های بیطرف و ناظران بین المللی و رسانه ها تنها وسیله و امکان برای رهایی این اسیران هستند , تلاش و موفقیت هرکدام گامی برای رهایی اسیران و فروپاشی نهایی فرقه رجوی است , دست همه را به گرمی میفشارم .

----------

91/11/10

 
طبقه بندی: لیبرت نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نقض حقوق اعضاء،  گروه تروریستی،  طنز،  آقای بهزاد علیشاهی، 
برچسب ها: پای سوخته، تن خسته، چشم بی سو، اوضاع لیبرتی، خودزنی، خودسوزی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی