نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

با توجه به شرایط لیبرتی و اورسورواز در روزهای اخیر ,به نظر میرسد مجاهدین خطر بزرگ جداشده ها و ناراضیان را از هر زمانی بیشتر جدی گرفته اند . در لیبرتی مجاهدین خلق با گذاشتن یک پست نگهبانی در حاشیه درب ورودی و در منطقه ای که مثلث سه ضلعی نامیده میشود به شدت تردد افراد را کنترل کرده و ...

آقای بهزاد علیشاهی

سردر شکم کشیدن به کردار خارپشت

بهزاد علیشاهی، وبلاگ حسن زبل، سی و یکم ژانویه 2013

مجاهدین خلق سیاست انقباضی شدیدی را در عراق و اروپا و آمریکا پیش گرفته اند , هدف از این سیاست سختگیرانه وبه تعبیر من خارپشتی به نظر میرسد جلوگیری از خروج اعضای معترض و ناراضی و سکوت اعضای جداشده باشد , گرچه تقریبا این فرقه در تمام مدت حیات خود از بسته بودن وعدم ارتباط اعضا با جهان خارج سود جسته است اما با توجه به شرایط لیبرتی واورسورواز در روزهای اخیر ,به نظر میرسد مجاهدین خطر بزرگ جداشده ها و ناراضیان را از هر زمانی بیشتر جدی گرفته اند .

در لیبرتی مجاهدین خلق با گذاشتن یک پست نگهبانی در حاشیه درب ورودی و در منطقه ای که مثلث سه ضلعی نامیده میشود به شدت تردد افراد را کنترل کرده و به محض ورود هر فرد یا اکیپی از طرف دولت عراق , پلیس , سازمان ملل وصلیب سرخ و ….. نگهبان مربوطه موظف است که به افراد مستقر در لیبرتی در مسیر تردد آن فرد یا اکیپ با دادن آماده باش ورود آنها را خبر دهد , افراد مستقر هم طبق آموزشهایی که دیده اند مجبور هستند که بلافاصله به درون بنگالها وکانکس ها و ساختمانهای خود رفته و دربها را از داخل قفل کنند و همانجا بمانند تا نگهبان وضعیت سفید اعلام کند , از ساعت شش صبح تا هفت بعد از ظهر این محل نگهبانی توسط مجاهدین برقرار است ومجاهدین سعی میکنند به این شیوه مانع تماس افراد ناراضی با اکیپهای مسئول شوند , در ضمن به نفرات به عنوان مسئولیت هر فرد تاکید شده که مراقب بقیه و کناردستی های خود هم باشند و مطمئن شوند که همه به داخل بنگالها وکانکس ها و ساختمانها رفته و دررا قفل کرده باشند .

تشکیل به اصطلاح معاونت حقوقی و سیاسی برای هر واحد در لیبرتی هم اقدام دیگری برای مانع شدن از برخورد و رودررو شدن نفرات مستقر در لیبرتی با افراد خارج از این کمپ است , این معاونت از افراد مورد اعتماد فرقه تشکیل شده و آموزش دیده اند که برخورد تهاجمی و طلبکارانه داشته و در تماس با افراد مسئول مدام شکایت کرده و غربزنند , این معاونت بطور انحصاری وظیفه هر نوع برخوردی با خارج را به عهده دارندو نفرات دیگر حق هیچ گونه برخوردی را ندارند .

در اورسورواز و دیگر پایگاههای سازمان در اروپا هم شرایط و ضوابط سختگیرانه تر شده و اجازه بسیاری از برخورد با ایرانیان و تردد وتماس از اعضا گرفته شده و به نفرات خاصی سپرده شده است , همچنین برای کار با اینترنت هم ضوابط جدیدی مشخص و اعلام شده که محدودیت بیشتری را برای اعضا در پی دارد .

تهاجم دیوانه وار فرقه رجوی به جداشده ها و اتهام زنی به آنها هم در همین زمینه و برای جلوگیری از تماس ناراضیان با آنها طراحی شده است و همچنین برای دلسرد شدن وعدم اقدام مخالفان برای خروج از این سازمان است .

تحلیل سازمان از اوضاع فعلی خود این است که با خروج از اشرف و وارد شدن به لیبرتی, محل امن فرقه ای خود را از دست داده و در فازی قرار گرفته اند که خروج و جدایی اعضا سرعت و شدتی بی سابقه به خود گرفته است .به حدی که حتی درمقابل خروج از لیست سیاه هم باز از این اوضاع سودی نبرده و بیش از بیش متضرر شده اند , آنها امیدوارند با این اقداماتی که ذکر کردم و خبرش به من رسیده و نیز با اقدماتی مثل درخواست برای برگشت به اشرف و یا تشکیل ارتش آزادی در داخل ایران و همچنین سیاه نمایی و اتهام زنی به جداشده ها هرچه میتوانند جلوی این ریزش و فروپاشی را بگیرند.

اطلاعیه اخیر شورا نیز اقدام زبونانه ای در همین راستاست.

..................

91/11/12
طبقه بندی: افشاگری،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نجات یافتگان،  آقای بهزاد علیشاهی، 
برچسب ها: لیبرتی، ترانزیت موقت، جداشده، کنترل نیرو، لیبرتی اوورسوراواز،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی