نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

انفجاری مهیب در مقابل ساختمان سفارت آمریکا در شهر آنکارا، پایتخت ترکیه، رخ داده و به گفته منابع آگاه دو نفر در این انفجار کشته شده اند. به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم در این انفجار همچنین چند نفر زخمی شده اند که تعداد آن هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

وقوع انفجار در مقابل سفارت آمریکا در آنکارا

انفجار در یکی از ورودی های جانبی سفارت رخ داد. از محل انفجار، دود به چشم می خورد و آمبولانس ها و خودروهای آتش نشانی به محل رفته اند.از سوی دیگر به گفته منابع استانداری آنکارا ، یکی از کشته شدگان در حمله انتحاری، تبعه آمریکا و شاغل در این سفارتخانه بود و نفر دوم فرد مهاجم است.

وقوع انفجار در مقابل سفارت آمریکا در آنکارا

گفته می شود یک زن 40 ساله تبعه ترکیه که در زمان عملیات انتحاری در محل حضور داشت، نیز به شدت زخمی شده است.فرانسیس ریکاردونه سفیر واشنگتن در آنکارا نیز در جمع خبرنگاران حاضر شد و به ذکر این جمله که این یک حمله تروریستی بود و همکاری های مقامات آمریکایی و ترکیه ادامه دارد ، بسنده کرد.

براساس مشاهدات خبرنگاران ایرنا ، تدابیر شدید امنیتی در محل انفجار که مقابل در ورودی شماره دو سفارت آمریکا رخ دادهمچنان ادامه دارد و نیروهای امنیتی در پی متفرق کردن خبرنگاران از محل حادثه هستند.

منبع: العالم

...........................

جمعه 13 بهمن 1391 - 15:53:33  
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان، 
برچسب ها: انفجار، سفارت امریکا در آنکارا، عملیات انتحاری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی