نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 15 بهمن 1391

پادشاه بحرین آمادگی خود را برای انتقال اعضای گروهک تروریستی منافقین از عراق به این کشور و اعطای تابعیت به آنها اعلام کرده است. بحرین به دولت آمریکا اعلام کرده که آماده است، عناصر گروهک تروریستی منافقین را که اکنون در اردوگاهی نزدیک فرودگاه بین المللی بغداد نگهداری می شوند، در خاک خود بپذیرد...


پادشاه بحرین

حمد بن عیسی آل تروریست، راه صدام  را ادامه می دهد!

شنبه 14 بهمن 1391 - 10:47:43

آمادگی بحرین برای اعطای تابعیت به منافقین!
 

پادشاه بحرین بحرین آمادگی خود را برای انتقال اعضای گروهک تروریستی منافقین از عراق به این کشور و اعطای تابعیت به آنها اعلام کرده است. به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، سایت "براثا" امروز (شنبه) به نقل از یک منبع مسئول در دفتر سازمان ملل متحد در بغداد فاش کرد؛ بحرین به دولت آمریکا اعلام کرده که آماده است، عناصر گروهک تروریستی منافقین را که اکنون در اردوگاهی نزدیک فرودگاه بین المللی بغداد نگهداری می شوند، در خاک خود بپذیرد.

این منبع مسئول که خواست نامش فاش نشود خاطرنشان کرد، "حمد بن عیسی آل خلیفه" پادشاه بحرین در نامه ای به "توماس کراجسکی" سفیر آمریکا در منامه، تأکید کرده که آماده است عناصر گروهک تروریستی منافقین را در این کشور اسکان دهد.

سازمان ملل متحد به دلیل نگرانی از احتمال استفاده از عناصر این گروهک تروریستی در سرکوب تظاهرکنندگان و انقلابیون در بحرین؛ هنوز به این نامه، که توسط  "خالد بن احمد بن محمد آل خلیفه" وزیر خارجه بحرین به دست سفیر آمریکا رسیده، پاسخ ندادi hsj.

منبع : العالم

................................................

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: حمد بن عیسی آل خلیفه، بحرین منافقین، پادشاه بحرین، حامیان تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی