نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

شهید «بتول صفدری» یکی از شهدای زن استان سمنان است که در آتش کینه و انتقام سوخت و گروهک منافقین کوردل حتی کودک 13 ماهه او (شهید نجمیه علی‌آبادی) را نیز آتش زده و به شهادت رساندند.این شهید بزرگوار زنی مؤمن، فداکار و مهربان بود و در تظاهرات علیه رژیم شاهنشاهی حضوری فعال داشت و خانه‌اش را محل فعالیت مبارزان قرار داده بود.

تروریست
به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم به نقل از خبرگزاری فارس:

وی، پس از پیروزی انقلاب اسلامی با تشکیل جلسات قرآنی و تعلیم خواهران، رسالت خویش را در شکوفایی اسلام تداوم بخشید؛ او آرزوی نثار جانش را برای انقلاب و اسلام داشت و شیفته آتش عشق و تشنه شربت شهادت بود.

در شب 22 خرداد، شهید همراه با همسر و فرزندان در خانه برادرش شهید اسماعیل صفدری مهمان بودند، اسماعیل صفدری عضو شورای اسلامی کارخانه جنرال موتور بود و در همان شب دو نفر به زور وارد خانه او شدند و بعد از شناسایی وی، با شلیک دو گلوله به سرش او را به شهادت رساندند.

همسر وی را هم با ضرب گلوله مورد حمله قرار دادند که ایشان از ناحیه پا و کمر مجروح و جانباز شد؛ سپس با ضرب دو گلوله به شهید و همسرش، آنها را هم به شهادت رساندند.

هنگامی که گروهک منافقین قصد به شهادت رساندن شهید را داشتند، ایشان به آنها گفت که اگر قصد کشتن ما را دارید، پس فقط به این بچه یک ساله رحم کنید و از او بگذرید که گروهک منافقین بعد از به شهادت رساندن آنها، حتی از آن بچه یک ساله او هم نگذشتند و با آغشته کردن خانه به بنزین و پرتاب نارنجک آتش‏زا کودک 13ماهه آنها (شهید نجمیه علی‌آبادی) را نیز به شهادت رساندند.

توجه به مسائل اخلاقی، تربیتی، عبادی، نجابت، فروتنی، صداقت، دین‏داری، متدین و متعهد از وی‍ژگی‌های شهید «بتول صفدری» در محیط خانواده  و جامعه بود.


............................................
91/12/01 
 
نوید رهایی

پرواز جنگنده‌های سوریه بر فراز فلسطین اشغالی
 
 
 
 
................................................
 
لینک روزانه نوید رهایی
 
 
 
 
 
 
91/11/18طبقه بندی: زنان،  اخبار (89 تا 92)،  لیبرت نیوز،  اشرف نیوز،  افشاگری،  آشنایی با فرقه رجوی،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  تلویزیون،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  خانم مریم سنجابی،  خانم بتول سلطانی،  سوریه،  گوناگون،  نجات یافتگان،  آقای ابراهیم خدابنده،  آقای هادی شمس حائری،  آقای مهدی خوشحال،  آقای عباس صادقی،  آقای علی مرادی،  آقای بهزاد علیشاهی،  آقای نادر نادری،  بتول سلطانی، مریم سنجابی،  اعلام جدایی ،  ایران ستیزی،  خاطرات،  خاطرات اعضای جداشده،  سازمان ملل،  سران فرقه رجوی،  عكس،  فیلم و صوت،  قربانیان خشونت و ترور،  کردکشی،  جاسوسی،  شورای تروریستی N C R،  حامیان فرقه رجوی،  دیدگاه،  عراق ستیزی،  فرقه گرایی،  گروه تروریستی،  مصاحبه،  نقض حقوق خانواده ها،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: لینکهای نوید رهایی، لینک روزانه، فرقه رجوی، ترور كودكان، فرقه تروریستی رجوی، بتول صفدری، شهید نجمیه علی‌آبادی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی