نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

در زمان هائی که مقامات ملل متحد وارد اردوگاه می شوند فورا توسط پست نگهبانی سازمان اعلام آماده باش می شود. هیچ کس به غیر از مسئول تعیین شده حق ندارد با مقامات ملل متحد روبرو شود و نفرات باید تمام مدت در کانکس دربسته باقی بمانند. بنیاد خانواده سحر از جانب جداشدگان و خانواده های دردمند اعضای گرفتار در فرقه رجوی از شما میخواهد تا به این امر رسیدگی نمائید و ...

آقای مارتین كوبلر
بنیاد خانواده سحر، بغداد، هشتم فوریه 2013

بنیاد خانواده سحر نامه ای در خصوص آخرین وضعیت اردوگاه ترانزیت موقت لیبرتی خطاب به آقای مارتین کوبلر نماینده ویژه دبیر کل ملل متحد در عراق نوشته است که این نامه در یک ملاقات حضوری تسلیم ایشان گردی


آقای مارتین کوبلر
یونامی، بغداد، عراق

آقای کوبلر عزیز

با احترام مایلیم مواردی چند در خصوص اردوگاه موقت ترانزیت لیبرتی، که اخیرا به واسطه دیدار با کسانی که به تازگی توانسته اند از این اردوگاه فرار کرده و آزادی خود را باز یابند کسب نموده ایم، را در اختیار شما قرار دهیم.

همانطور که مطلع هستید اردوگاه لیبرتی در مقایسه با پادگان اشرف بسیار کوچک بوده و ابعادی در حدود یک کیلومتر در یک کیلومتر دارد. در ورودی آن مقر پست نگهبانی واقع است که ملل متحد (یونامی) و همچنین دولت عراق پست های جداگانه خود را دارا می باشند. این محل به سه ضلعی معروف است چرا که سازمان مجاهدین خلق هم خود در این مکان پست نگهبانی دایر کرده است.

تمامی ورود و خروج های اردوگاه لیبرتی توسط پست های نگهبانی ملل متحد و دولت عراق کنترل میگردند. پست نگهبانی سازمان جنبه نظارت دارد و کار خاصی انجام نمیدهد. تنها وظیفه ای که این پست دارد اینست که هر زمان مقامات ملل متحد برای بازدید وارد شدند بلافاصله به یکان مربوطه اطلاع بدهد و آنها نیز می بایست طبق دستور داخل کانکس ها شده و درب ها را از داخل قفل کنند و تا زمانی که اطلاع داده نشده درب ها را باز ننمایند. "دلایل امنیتی" توجیهی است که به نفرات داخل اردگاه بخاطر چنین عملکرد عجیبی داده شده است.

در زمان هائی که مقامات ملل متحد وارد اردوگاه میشوند فورا توسط پست نگهبانی سازمان اعلام آماده باش میشود و در این زمان صرفا باید مراقب کسانی که ممکن است بخواهند خارج شوند یا با مقامات ملل متحد ارتباط برقرار کنند باشند.

طبق اطلاعات رسیده هر واحدی از تشکیلات فرقه رجوی در داخل اردوگاه لیبرتی یک مسئول حقوقی و سیاسی دارد که وظیفه اش برخورد با مقامات ملل متحد و طرح شکایت از اوضاع و احوال در داخل اردوگاه است. هیچ کس به غیر از مسئول تعیین شده حق ندارد با مقامات ملل متحد روبرو شود و نفرات باید تمام مدت در کانکس دربسته باقی بمانند.

مسئولین فرقه رجوی در داخل اردوگاه می گویند که به ما قول داده شد که وقتی به لیبرتی آمدیم تمامی مسائل ما درست مانند اشرف حل و فصل گردند ولی الان می فهمیم که هدف این بوده که در این جابجائی نفرات مسئله دار را جدا کنند و طی این مدت عقب مانده ایم. آنها معتقدند که باید به هر نحوی که شده شرایط را تغییر دهند و به اشرف برگردند. به همین منظور صراحتا دستور داده شده که به هر شکل ممکن شرایط را طاقت فرسا جلوه دهند و تبلیغ کنند و چنانچه در این خصوص افرادی کشته شوند هم مانعی ندارد.

بنیاد خانواده سحر از جانب جداشدگان و خانواده های دردمند اعضای گرفتار در فرقه رجوی از شما میخواهد تا به این امر رسیدگی نمائید و شرایط را به گونه ای فراهم کنید تا اولا افراد داخل اردوگاه ارتباط آزاد و مستقیم با خارج از اردوگاه، خصوصا با نمایندگان ملل متحد، داشته باشند و ثانیا امکان دیدار با خانواده هایشان که سه سال است در عراق به امید دیدار با آنان منتظر مانده اند فراهم شود.

بنیاد خانواده سحر
بغداد – 1 فوریه 2013
......................................

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  لیبرت نیوز،  اشرف نیوز،  افشاگری،  سازمان ملل،  نامه خانواده ها ،  نقض حقوق اعضاء،  یونامی U N، 
برچسب ها: نامه بنیاد سحر، نامه به مارتین كوبلر، فرقه رجوی، نوید رهایی، كمپ لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی