نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1391

دولت آمریکا در بیانیه‌ای حمله به محل اسکان گروه تروریستی مجاهدین در عراق را محکوم کرد و خواستار تضمین امنیت اعضای این گروه شد. «ویکتوریا نولاند» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بیانیه‌ای حمله به مقر مجاهدین در عراق را محکوم کرد و گفت: ما متوجه شدیم که دولت عراق تحقیقات درباره این حمله را در دست اقدام قرار داده است. ما از این کشور می‌خواهیم که به طور کامل تحقیقات لازم درباره این ...

حمایت از تروریست

عاقبت دوستی با خرس همین است، تا آمریکا بجنبد، رجوی صد تا صاروخ خورده است

منبع:  خبرگزاری فارس /۲۳ بهمن ۱۳۹۱

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، «ویکتوریا نولاند» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بیانیه‌ای حمله به مقر مجاهدین در عراق را محکوم کرد و گفت: ما متوجه شدیم که دولت عراق تحقیقات درباره این حمله را در دست اقدام قرار داده است. ما از این کشور می‌خواهیم که به طور کامل تحقیقات لازم درباره این حمله را صورت داده و اقدامات لازم و مناسب برای تقویت امنیت این کمپ را صورت دهد و ایمنی و امنیت ساکنان این کمپ را نیز تضمین کند.

پیشتر گروه تروریستی مجاهدین در بیانیه‌ای اعلام کرده بود که محل استقرار اعضای این سازمان در نزدیکی بغداد، پایتخت عراق، هدف حمله موشکی و خمپاره‌ای قرار گرفته است.

در بیانیه وزارت خارجه آمریکا تعداد کشته شدگان این حمله 6 نفر اعلام شده و آمده است: تروریست‌هایی که عامل این حمله بوده‌اند باید در برابر قانون پاسخگو باشند.

«بان‌کی‌مون» دبیر کل سازمان ملل متحد نیز به این حمله واکنش نشان داد و در بیانیه‌ای که دفتر رسانه‌ای وی منتشر کرد، بان کی مون، این حمله راکتی را محکوم کرده و تحقیقات مقامات عراقی در این مورد را خواستار شده است.

کمپ «لیبرتی» که اکنون اعضای سازمان مجاهدین موقتاً در آن مستقر هستند، هدف حمله راکتی قرار گرفت. این سازمان ادعا کرده است که در این حمله 5 نفر کشته و بیش از 25 نفر زخمی شده‌اند.

بیانیه دبیر کل سازمان ملل در حمایت از گروه مجاهدین در حالی منتشر شده که وی در جریان حمله هفته گذشته جنگنده‌های رژیم‌صهیونیستی به سوریه هیچ واکنشی نداشت.

سازمان مجاهدین خلق تا سال گذشته در فهرست گروههای تروریستی آمریکا قرار داشت، که نهایتاً با لابی‌گری و پرداخت پول به برخی نمایندگان مجلس آمریکا از این لیست خارج شد.

هنوز هیچ گروهی حمله به کمپ لیبرتی را بر عهده نگرفته و هیچ منبع مستقلی آمارهای ارائه شده از سوی مجاهدین را نیز تائید نکرده است.

....................

23/11/91
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  اخبار (89 تا 92)،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  گروه تروریستی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: امریما مجاهدین، امریکا لیبرتی، حامی تروریست، مجاهد آمریکایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی