نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1391

رجوی خون می خواهد!

رجوی 8 سال مهلت داشت تا مسئله اشرف را حل کند. 8 سال دست بدست کرد. شبکه لابی های مزدور ایجادکرد. دست بدامن آمریکاشد. هرآنچه را که در توانش بود بکاربست تا اشرف بماند و مسئله باشد. زندگی و جان بیش از 3000 انسان مدت چند سال است که بازیچه و ملعبه رجوی قرارگرفته و تا بحال نیز این انسانها بهای سنگینی برای ندانم کاریهای این شخص وبانو پرداخت کرده اند.

مهندس علی اکبرراستگو

علی اکبرراستگو - کانون آوا -  10 فوریه 2013

بگزارش خبرگزاری ها روز شنبه 9 فوریه 2013 برابر با 21 بهمن ماه 1391 قرارگاه ترانزیت لیبرتی در نزدیکی بغداد، محل اسکان موقت اعضای مجاهدین، مورد حمله موشکی و خمپاره ای قرار گرفت و تعداد 6 نفر از ساکنین آن کشته و تعداد زیادی نیز مجروح گردیده اند. هنوز هیچ گروه ویا جریانی مسئولیت این حمله را بعهده نگرفته است.

کانون آوا این عمل تروریستی را بشدت محکوم کرده و کشته شدگان آنرا قربانیان فرقه رجوی ارزیابی می کند که در جهت مطامع قدرت طلبانه شخص رجوی به تباهی و مرگ کشانیده شده اند.

زندگی و جان بیش از 3000 انسان مدت چند سال است که بازیچه و ملعبه رجوی قرارگرفته و تا بحال نیز این انسانها بهای سنگینی برای ندانم کاریهای این شخص وبانو پرداخت کرده اند. رجوی در پیام اخیر خود در 5 دیماه 1391 برای چندمین باربروشنی آشکارساخت که برای جان افراد سازمان کوچکترین ارزشی قائل نیست و در فرصت مناسب همه آنها را در جهت مطامع خود بکشتن خواهد داد. عملیات معروف به فروغ جاویدان درسال 67 ، خودسوزی های سال 2003 در اروپا و خودزنی های 19 فروردین 90 در عراق تنها نمونه هایی از افکار پلید رجوی هستند.

رجوی 8 سال مهلت داشت تا مسئله اشرف را حل کند. 8 سال دست بدست کرد. شبکه لابی های مزدور ایجادکرد. دست بدامن آمریکاشد. هرآنچه را که در توانش بود بکاربست تا اشرف بماند و مسئله باشد. در نبود اشرف مرگ خودرا می دید و الان بعد از نقل مکان به لیبرتی با حماقت تمام برگشت به اشرف را آرزو می کند. ولی به چه بهایی؟ مهم اینست که خودش این بها را نپردازد بلکه از جیب دیگران خرج کند. رجوی نشان داده که همیشه در بزنگاه فراررا برقرار ترجیح داده و فلنگ را بسته است. الان هم که مدت 8 سال است که غایب شده و ازسرزبونی از سوراخ خفانگاه  پیام مرگ می فرستد. من همانم که رستم بود پهلوان

رجوی می خواهد به هر قیمت شده بر ایران حاکم شود. برای دست یافتن به این هدف از هیچ کاری دریغ ندارد. او می خواهد امام شود، رهبر شود، پیشوا شود؛ آن هم نه به کمک مردم کشور خودش، بل که به کمک نیروی خارجی: اول صدام، بعد آمریکا. به سادگی رنگ عوض می کند، به سادگی دروغ می گوید، به سادگی وعده ی کشتار و سرکوب می دهد. این ها کم نیست، می خواهد همسر ایدئولوژیک اش را بر سر ملت بنشاند.

تکرارمیکنم مسئولیت هرنوع آسیب رسانی به جان این اسیران هستی باخته دردرجه نخست به گردن سرکرده فراری این فرقه ودردرجه بعدی متوجه دولت امریکاست که ازسال 2003 تا 2009 تابه امروز با این فرقه خطرناک همکاری نزدیک دارد و توهم آلترناتیوی را برای این گروه بوجود آورده است.

 حاکمیت دولت عراق برسرزمین خود قابل گفتگو نیست واین دولت حق دارد ریشه تروروتروریسم رااز خاک خود که بخشی از آن دراردوگاه اشرف خلاصه شده است جدا نماید وهیج دولت دیگری حق دخالت دراین امرراندارد. راه حل مجاهدینی محلی از اعراب ندارد.

..................................

91/11/23
طبقه بندی: افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای علی اكبر راستگو، 
برچسب ها: علی اکبر راستگو، رجوی خون آشام، فرقه رجوی، لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی