نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

العراقیه و اعضای آن نیز آنقدر به سابقه این گونه حمایت ها مشهور هستند که این حمایت آنها از منافقین نیز دلیلی بر جنایتکار بودن اعضای این گروهک است و این در واقع موضوعی ثابت شده برای ملت و دولت عراق به شمار می رود...

 

 

                           

 

 

یکی از اعضای فهرست العراقیه، ضمن حمایت و دلسوزی برای منافقین، محاصره اردوگاه اشرف را که در اختیار گروهک تروریست منافقین است، نقض حقوق بشر نامید.

 

"عتاب‌الدوری " عضو فهرست "العراقیه " محاصره ساکنان اردوگاه اشرف را غیرقابل قبول دانست و تاکید کرد که پارلمان عراق قضیه این اردوگاه را باید در دستور کار خود قرار دهد.

 

وی در این رابطه از رسانه های کشورش نیز به خاطر سکوت در برابر برخورد دولت عراق با این گروهک تروریست، انتقاد نموده و اقدام دولت عراق را در باز پس گیری این اردوگاه که توسط منافقین غصب شده، محکوم نمود.

 

البته نگاهی به عملکرد ها و بیانیه های العراقیه نشان می دهد که هر حزب، گروه یا فردی که مورد حمایت این فهرست قرار می گیرد قطعا دارای سابقه تروریستی در پرونده خود می باشد. و العراقیه و اعضای آن نیز آنقدر به سابقه این گونه حمایت ها مشهور هستند که این حمایت آنها از منافقین نیز دلیلی بر جنایتکار بودن اعضای این گروهک است و این در واقع موضوعی ثابت شده برای ملت و دولت عراق به شمار می رود.

 

از اعضای این فهرست می توان به "صالح المطلک" و "ظافر العانی" اشاره کرد که اتفاقاً از رهبران لیست العراقیه بوده و در انتخابات قبلی به دلیل ارتباط با حزب منحله بعث عراق، رد صلاحیت شده و از حضور در انتخابات باز داشته شده اند و البته باید به این نکته اشاره کرد که ارتباط با حزب مطرود بعث، فقط جزء سوابق این دو رهبر العراقیه نبوده و بلکه بسیاری از اعضای این فهرست متهم به این ارتباط هستند.

 

نمونه دیگر سوابق این فهرست و اعضای آن را می توان حادثه تروریستی و دلخراش "عروسی دجیل" که توسط گروهک تروریستی "الجیش الاسلامی" صورت گرفت، عنوان نمود که نه تنها قلب ملت عراق را جریحه دار کرد بلکه تقریباً از سوی تمامی احزاب و تشکل های عراقی به غیر از العراقیه، محکوم شد!

 

البته اشاره به عکسهای یادگاری "ایاد علاوی" رهبر فهرست العراقیه با مسببین حادثه  "عروسی دجیل "  از جمله  "فراس الجبوری" یکی از اعضای ارشد گروهک تروریستی "الجیش الاسلامی"، ابعاد حمایت این فهرست معلوم الحال را از گروهک های تروریست و سابقه دار بیشتر نشان می دهد.

 

هر چند این اولین حمایت العراقیه از منافقین به حساب نمی آید اما سابقه این فهرست و اعضای آن بیانگر بی اعتباری تحرکات آنها و ماهیت مزدور این گونه حمایت ها دارد.

کانون هابیلیان دوشنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ / ۱۸ رجب ۱۴۳۲ / ۲۰ ژوئن ۲۰۱۱

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  حامیان اجاره ای رجوی، 
برچسب ها: العراقیه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی