نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

«حسن دانایی‌فر» سفیر جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: حملەای کە اخیراً علیە بازماندگان گروهک نفاق در کمپ لیبرتی صورت گرفت، مشکوک است و ما معتقدیم عوامل داخلی خود گروهک نفاق در سازماندهی این حملە بە منظور مظلوم‌نمایی در مقابل سازمان‌های حقوق بشر، نقش داشتەاند...

ایران و عراق

خبرگزاری فارس، دوازدهم فوریه 2013

در گفت‌وگو با فارس مطرح شد. تحریف سخنان سفیر ایران در رسانه‌های عراقی/حادثه لیبرتی مظلوم‌نمایی منافقین

خبرگزاری فارس: درحالی‌که رسانه‌های عراقی به نقل از «حسن‌دانایی‌فر» حمله به کمپ منافقین در لیبرتی را محکوم کرده بودند، وی در گفت‌وگویی با فارس این سخنان را کذب محض و این حادثه را مظلوم‌نمایی منافقین برشمرد.

«حسن دانایی‌فر» سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در منطقە کردستان عراق، حملە اخیر یک گروە ناشناس بە کمپ موقت لیبرتی کە هم اکنون محل استقرار گروهک تروریستی منافقین است را مظلوم‌نمایی این گروهک برای بازگشت بە اردوگاە اشرف خواند.

وی اظ‌هارداشت: حملەای کە اخیراً علیە بازماندگان گروهک نفاق در کمپ لیبرتی صورت گرفت، مشکوک است و ما معتقدیم عوامل داخلی خود گروهک نفاق در سازماندهی این حملە بە منظور مظلوم‌نمایی در مقابل سازمان‌های حقوق بشر، نقش داشتەاند.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد خاطرنشان کرد: سازمان منافقین از مدت‌ها پیش با حمایت‌های همە جانبە آمریکا، تلاش‌‌های خود برای بازگشت بە کمپ اشرف را آغاز کردند، هم اکنون این سازمان می‌خواهد با ناامن نشان دادن کمپ موقت لیبرتی، مسئلە بازگشت بە اردوگاە اشرف را بیش از پیش مطرح کند.

روز گذشتە رسانەهای عراقی بە نقل از سفیر ایران در بغداد اعلام کردند دانایی‌فر در حاشیه افتتاح یک مدرسه ایرانی در استان کربلا حملە بە اردوگاە منافقین را محکوم کردە است.

دانایی‌فر ضمن تکذیب این خبر، اعلام کرد: جمهوری اسلامی ایران بە هیچ عنوان از اقدامی کە بە امنیت عراق ضربەای وارد کند، حمایت نخواهد کرد اما محکومیت حملە بە کمپ لیبرتی از سوی سفارت ایران کذب محض است.

کمپ موقت اسکان منافقین در لیبرتی واقع در بغداد صبح روز شنبه هفته گذشته هدف 20 موشک قرار گرفت کە طی آن تعدادی از عناصر گروهک تروریستی منافقین و همچنین تعدادی از نیروهای پلیس عراق کشته و یا زخمی شدند.

-----------

91/11/25
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  لیبرت نیوز، 
برچسب ها: دانایی فرد، سفیر ایران، لیبرتی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی