نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

حسین الاسدی، دبیر کل جنبش اداره ی عراق و نماینده مستقل مجلس گفت: منافقین از حدود قانونی خود که توسط حکومت عراق و سازمان ملل به آنها داده شده تجاوز کرده اند و باید عراق را ترک کنند...


اخراج تروریست

بازگشت تروریست آمریكایی به اشرف، اکیدا ممنوع است

حسین الاسدی
دوشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ / ۰۷ ربیع‌الثانی ۱۴۳۴ / ۱۸ فوریه ۲۰۱۳


عراق

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدا ترور کشور) به نقل از سیرنیوز وی افزود که حضور چنین سازمان تروریستی در عراق غیر قانونی است و تاکید کرد که این سازمان به عنوان گروهکی تروریستی شناخته می شود و طبق قانون نباید در عراق باشد.

وی افزود: بسیاری از مردم عراق از حضور آنها ناخرسند هستند و پرونده های شکایت زیادی از رهبران و اعضای این سازمان در دستگاه قضایی است. و دهها حکم تعقیب علیه اعضای آن صادر شده است.

به گفته حسین الاسدی ، مردم عراق حضور این گروهک را نمی خواهند و سازمانهای بین المللی باید سریعا آنها را به کشور سومی منتقل کند.

91/12/01

.......................................


نماینده پارلمان عراق: بازگشت مجاهدین به کمپ اشرف غیرممکن است

یک نماینده پارلمان عراق با ساختگی دانستن حمله اخیر به کمپ موقت مجاهدین در بغداد، بازگرداندن آنها به کمپ اشرف را غیرممکن دانست. «عبدالاله النائلی» نماینده ائتلاف دولت قانون اعلام کرد که بازگرداندن عناصر مجاهدین به اردوگاه اشرف غیرممکن است...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «اشرف نیوز»، «عبدالاله النائلی» نماینده ائتلاف دولت قانون اعلام کرد که بازگرداندن عناصر مجاهدین به اردوگاه اشرف غیرممکن است.

وی افزود: حمله روز شنبه به اردوگاه لیبرتی یک اقدام ساختگی برای جلب توجه جامعه بین‌الملل بود به ویژه که این اقدام همزمان با تنش در اوضاع سیاسی در عراق صورت گرفت.

نائلی تاکید کرد: هدف قرارگرفتن سازمان مجاهدین خلق، برای جلب توجه افکار عمومی جامعه جهانی صورت گرفت تا نشان داده شود که آنها مورد حمله مسلحانه قرار گرفته‌اند و باید به مکان قبلی خود در استان دیالی و کمپ اشرف باز گردند.

وی افزود: بازگرداندن اعضای این سازمان به مکان سابقشان غیرممکن است به ویژه که ساکنان استان دیالی تلاش زیادی برای اخراج آنها از استانشان انجام داده‌اند.

این نماینده پارلمانی عراق گفت: دولت عراق در کشف حقیقت حمله به کمپ لیبرتی و عاملان آن جدی است.

شنبه گذشته اردوگاه لیبرتی از سوی یک گروه، هدف 20 موشک قرار گرفت که طی آن، تعدادی از عناصر گروه تروریستی مجاهدین و هم‌چنین تعدادی از نیروهای پلیس عراق کشته و زخمی شدند. وزارت کشور عراق، کشته شدن یک نفر را تایید کرد.

از سوی دیگر سرکرده‌های مجاهدین و «طارق الهاشمی» معاون سابق فراری رئیس‌جمهور خواستار بازگرداندن مجاهدین به کمپ اشرف شدند. 

منبع:  خبرگزاری فارس
۲۶ بهمن ۱۳۹۱
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  لیبرت نیوز،  اشرف نیوز،  پارلمان عراق، 
برچسب ها: بازگشت ممنوع، لیبرتی، تروریست، نوید رهایی، حسین الاسدی، تروریست امریكایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی