نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مشاور رسانه ای نخست وزیر عراق تاکید كرد: حضور گروهك تروریستی منافقین در عراق غیر قانونی و غیر شرعی است. به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبری العالم، علی الموسوی در گفتگو با خبرگزاری فرانس پرس تاكید كرد که وجود گروهك تروریستی منافقین در عراق پذیرفتنی نیست و دولت اصرار بر اخراج آنان دارد.

اخراج منافقین

حضور منافقین در عراق، نامشروع و غیرقانونی است

مشاور رسانه ای نخست وزیر عراق تاکید كرد: حضور گروهك تروریستی منافقین در عراق غیر قانونی و غیر شرعی است. به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبری العالم، علی الموسوی در گفتگو با خبرگزاری فرانس پرس تاكید كرد که وجود گروهك تروریستی منافقین در عراق پذیرفتنی نیست و دولت اصرار بر اخراج آنان دارد.


این درحالی است كه در جریان حمله به اردوگاه منافقین در 21 بهمن (نهم فوریه) سال جاری نه نفر از عناصر این گروهك به قتل رسیدند.سه هزار و 100 نفر از اعضای گروهک منافقین در این اردوگاه به سر می برند.
در اقدامی مشابه، حملۀ موشكی و خمپاره ای به پادگانی در غرب بغداد صورت گرفت كه تا كنون هیچ گروهی مسؤولیت آن را بر عهده نگرفته است. تعدادی از اعضای گروهك تروریستی منافقین از سال گذشته در پادگان مزبور مستقر هستند.


عدنان السراج، نویسنده كتابی درباره گروهك منافقین، معتقد است که رژیم سابق عراق این گروهگ را به طور گسترده برای اجرای سیاست های سركوبگرانه خود به كار گرفته بود.

وی می افزاید: صدام مخلوع چهار پادگان نظامی و تعدادی ساختمان در مركز بغداد در اختیار این گروهك تروریستی قرار داده بود. علاوه برآن، تسهیلاتی مانند گذرنامه عراقی و سوخت رایگان هم به آنان داده می شد.

العالم

سه شنبه 1 اسفند 1391 

....................................................

مروارید (عملیات کردکشی)

نام کوههایی در منطقه مرزی بین ایران و عراق در استان کرمانشاه و کردستان عراق که عملیات کشتار کردها در این منطقه صورت گرفت ، عنوان ادعایی عملیات سرکوب و کشتار کردهای مخالف دولت عراق توسط فرقه رجوی.

کردکشی

یک نشریه آمریکایی نوشت : " تنها تهاجم عمده ارتش آزادیبخش ملی در سال  1991  و درست پس از جنگ خلیج فارس صورت گرفت و این زمانی بود که صدام حسین به رجوی دستور داد برای فرو نشاندن شورش کردها در شمال عراق به کمک بیاید ."

مجاهدین برای سرپوش گذاشتن روی کردکشی خود و جنگ با کردهای مخالف دولت عراق را عملیات مروارید نامگذاری کردند و مدعی شدند که حمله نیروهای جمهوری اسلامی به قرارگاه شان را دفع کرده اند و اسم این پاتک ادعایی را عملیات مروارید گذاشتند .

..........................

91/11/27
طبقه بندی: پرونده،  افشاگری،  آشنایی با فرقه رجوی،  کردکشی،  اخبار (89 تا 92)،  مواضع دولت عراق،  اخراج و انتقال، 
برچسب ها: مروارید، عملیات مروارید، کردکشی، منافقین، مشاور رسانه ای نخست وزیر عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی