نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

جنایت لیبرتی از طرف هرکسی باشد یک جنایت جنگی است . ضمن محکوم دانستن این جنایت از مجامع بین المللی و ارگانهای حقوق بشری ذی ربط برای عدم تکرار این جنایت خواستار پی گیری می باشم. در این جنایت جدید باید قضاوت را گذاشت به مرور اطلاعیه های صادر شده از شماره یک تا پنج که با دستور زبان آینده نوشته شده و بشدت مضحک وشور و درست کردن ترانه سرود برای این عملیات در عرض هشت ساعت بعد از عملیات یکی بنام عقاب دیگری...

آقای نادر نادری

خون، تغذیه ای برای ادامه حیات در فرقه های مذهبی

نادر نادری، وبلاگ آیندگان، فرانسه، شانزدهم فوریه 2013

http://www.saba1963.blogfa.com/post-58.aspx

بین سالهای 79و 78 بعنوان فرمانده اکیپ گشت حفاطتی در قرارگاه انزلی واقع در شهر جلولا در حین گشت زنی، با شنیدن صدای انفجار و بلند شدن دود و خاک حاصل از آن به محل حادثه رسیدم که دو پایه دست ساز پرتاب موشک مینی کاتیوشا و متعلقات آن شامل تایمر، یک پنکه خنک کننده و باطری های کوچک موتور سیکلت ساخت ایران که بدلیل تحریم آن موقع عراق به وفور در عراق یافت می شد، مشاهده کردم. از طریق بیسیم به فرماندهی قرارگاه اطلاع دادم .

یک اکیپ شامل علی اکبر انباز (یوسف ) و کاک حمزه و چند نفر دیگر همراه سرهنگ استخبارات به اسم حاج عدنان به محل انفجار آمدند،  تا رسیدن آنها به تحقیق و بررسی محل انفجار و اطراف پرداختم ؛  متوجه شدم که این پایه ها را جای دیگر دیده ام . وقتی خوب دقت کردم و فکرم را مرور کردم ، یادم آمد که این دو پایه پرتاب موشک همان پایه هایی است که دو سال قبل در اطراف اشرف در یک عملیات موشک باران بدست آمده بودند که 5 تا پایه بود که این دو تا از همان 5 تا قبلی بود.

این قدر این خود زنی ناشیانه طراحی شده بود که ضایعات عملیات قبلی هنوز روی آنها بود،  حتی رنگ آنها را هم تغیر نداده بودن یعنی از پنج تا پایه که در موزه عملیات های تروریستی دو تای آن را در این جا کار گذاشته بودند. تنها تفاوت این بود که دو تا باطری ساخت ایران بکار برده بودند و پایه ها در 800 متری قرارگاه کار گذاشته بودند که نگهبانهای برج غرب قرارگاه دید کامل داشتن و تایمر های ماسوره موشک ها طوری تنظیم شده بودن که موشک ها خود زنی کنند و این یک اصطلاح نطامی است که به قرارگاه اصابت نکنند . اما متاسفانه موشک ها به هر دلیلی در محل خود منفجر نشده بودن و از پایه خارج شده بودن و در نزدیکی پایه ها خود زنی کرده بودن و باعث از بین رفتن وسایل نشده بود  من متوجه  شده شدم و یکی از گونی های تثبیت پایه ها با خودکار نوشته شده بود . سهمیه برنج پدافند ظلع شرق عارفی. کم رنگ و کوچک و از طرفی تجربه این بود که عملیات های که واقعی بود اطراف محل عملیات یا بمب گذاری میکردند یا مین کار می گذاشتند که وقتی مجاهدین رسیدند محل عملیات از آنها تلفات بگیرند و اما این بار این قدر مطمئن بودن که بدون چک یا هماهنگی با من که آیا بمب گذاری یا مین گذاری نشده با قدم های تند به سمت پایه ها رفتن با اطمینان خاطر کامل . من خودم را به علی اکبر انباز رساندم و تمام موضع را به او گفتم نه اینکه اعتراضی یا انتقادی داشته باشم یا بخواهم مچ گیری کرده باشم از روی دلسوزی که گاف زدائی کنند که سرهنگ عراقی متوجه نشود و ضایع شود . اما سر همین موضوع آنچنان مورد غضب مسئولین قرار گرفتم که سر این موضوع که برای هیچ انسانی پیش نیآید که برای من پیش آمد .

 

تمام این جریان هم متقاعد کردن دولت عراق بود که بتوانند یک قسمت های از زمین های اطراف قرارگاه بود که نزدیک به قرار گاه بود و چند خانوار آنجا زندگی می کردن که تعدادی زن و دختر آنجا بود یعنی در آنجا زندگی را بچه ها میدیدن مسئله شده بود برای سازمان می خواستن به هر نحوی آنجا را ضمیمه قرارگاه کنند که آن چند خانوار را کوچ بدهند و با این دکار می خواستند بگویند که اینجا علیه ما عملیات می شود و قرارگاه امنیت ندارد .

اما در این جنایت جدید باید قضاوت را گذاشت به مرور اطلاعیه های صادر شده از شماره یک تا پنج که با دستور زبان آینده نوشته شده و بشدت مضحک وشور و درست کردن ترانه سرود برای این عملیات در عرض هشت ساعت بعد از عملیات یکی بنام عقاب دیگری ... چه سرعتی در ساختن شعر تبدیل آن به ترانه و سرود ساختن آهنگ و تنظیم آن و انتخاب تصاویر و مصور کردن آن این هم یک سر در گمی رجوی است و البته خق دارد وقتی انگلیس و کوبلر . بقیه می گویند استاندارد زندگی افراد مستقر در لیبرتی از مردم عراق بهتر و بالاتر است راهی نمی ماند برای رجوی .

 

حالا فایده وارد کردن سرهنگ های استخبارات دوران صدام که با مجاهدین کار می کردن و بعد از سرنگونی صدام برای چه منظورهای با لباس مبدل کارگر وغیره به درد چه روز های میخورند آقای مهدی براعی (احمد واقف) و آقای امید برومند ( ناجی ) جواب تناقضم را الان گرفتم .

 

مجددا این جنایت را محکوم می کنم و از خداوند می خواهم که انتقام این اسرا را از مسبب این جنایت بشدت بگیرد .

........................

91/11/29
طبقه بندی: لیبرت نیوز،  افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای نادر نادری، 
برچسب ها: نادر نادری، وبلاگ آیندگان، جداشده، لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی