نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 2 اسفند 1391
...اگر یادت باشد، بعد از این بحث؛ بحث اجاره کردن اعضای غیر مجاهد شورا را کرد، که هر کدام چطوری اجاره شده اند و نرخ هر کدام چقدر است، که با عرض معذرت بالاترین اجاره را گفت آقای هزار خانی دارا است. و نترس همه چیز را نمیگم هر جا پایتان را کج بگذارید میگم. حال قضاوت را بعهده خودت می گذارم...

آقای نادر نادری
شعار رجوی "ایران من حراج"
ایران من حراج

( آقای رجوی و خانم رجوی به این می گویند فاحشه گی سیاسی )


قبل از هر چیز مردم غیور آذربایجان از کسی صدقه قبول نمی کنند، آنهم از طرف شما و امریکائی ها؛  تاریخ آذزبایجان را نگاه کنید، همیشه این قدر غیرت داشتند که حق خودشان را خودشان با هر بهائی گرفتند در زمان اشغال روس توی سینی طلا تقدیم کردن،  در زمان عثمانی ها باز هم همین طور، آذری صدقه پذیر نیست  و فریب این ترفند های شما را نمی خورند.


جدا از آن در طول تاریخ هر موقع تمامیت ارضی ایران در خطر بوده، مردم غیور آذربایجان  برای حفظ تمامیت ارضی ایران پیشقدم بوده و حتی از حقوق حقه خود گذشت کردن و قبل از هر چیز حفظ ایران  هدف اصلی آنها بوده است.  آن زمان که عراق با همکاری شما جوانان  ایران زمین را به خاک و خون  می کشید، بالاترین آمار فدائیان ایران را مردم آذری دارا می باشند بهتر است که شما نگاهی به تاریخ ایران و مردم آذربایجان  بیندازید و برای  آن سناتور اجاره ای هم ترجمه کنید، و در ضمن به این ارباب اجاره ای بگویید كه مردم ایران  نه عراق است نه افغانستان  از این غلط های اضافی نکند.
بگذریم، می خواهم مقداری عربده کشی های آن« کوتوله سیاسی دوست سابق هر دوتایمان بیندازم . البته من می دانستم که لاف در غریبی باد معده در بازار مسگرها است.

یادتان است که در اثنای رئیس ...بور شدن جنابعالی  بحث پرچم شیر وخورشید و... که البته در همه رده ها نبود از رده  "M" به بالا بود . بحث تمامیت ارضی ایران شد. رجوی  دستش را گذاشت روی شاهرگش و گفت: که جدائی کردستان و آذربایجان  زمانی است که من زنده نباشم، تازه اولین کار ما مجاهدین بازپسگیری بحرین است، و چند تا جای دیگر را گفت هنوز دستش روی شاهرگش بود که گغت: "آذربایجان جنوبی و شمالی دیگر چیست؟  مگر من زنده نباشم" .
در بین در بین آقایان  دست گذاشتن روی شاهرگ معنی خاصی دارد، پس به ایشان برسانید که دستش را بردارد.  جهت یاد آوری دو جا، آق مسعود دستش را گذاشت روی شاهرگ یکی این مورد بود، دیگری  سر "انقلاب ایدئولوژیک" یا همان انقلاب شما که باز دستش را گذاشت روی شاهرگ و گفت: " اگر توانستیم ، قانونی باید انقلاب مریم را مردم ایران بپذیرند، اگر قانونی نشد با شمشیر چون به آن ایمان داریم. پیشاپیش گفتم که همین روز ها در راه است.
برای یاد آوری اگر یادت باشد، بعد از این بحث؛ بحث اجاره کردن اعضای غیر مجاهد شورا را کرد  که هر کدام چطوری اجاره شده اند و نرخ هر کدام چقدر است، که با عرض معذرت بالاترین اجاره را گفت آقای هزار خانی دارا است.   و نترس همه چیز را نمیگم هر جا پایتان را کج بگذارید میگم. حال قضاوت را بعهده خودت می گذارم ، زمانی  شما و مسعود  می گفتید که یک انتقاد به سازمان وارد است  که اعدام انقلابی امریکائی ها را ادامه نداد  و هنوز انتقام محمد حنیف نژاد و سعید محسن  و بدیع زادگان را نگرفتیم  چ . ن آنها را برای خوش آمد گوئی به امریکائی  جلوی آنها سر بریدن  و این انتقام نگرفته ای است که باید در هر فرصت بدست آمده وظیفه هر مجاهد خلق است از خود من و مریم گرفته تا پائین ترین رده  باید این انتقام را گرفت و بعد از این بحث بود که کلاس های تشکیلاتی مبارزه با امپریالسیم به سرکردگی امریکا (امپریالیسم ببر کاغذی) عنوان کلاس ها تشکیلاتی بود که توسط آقای سید محمد محدثین و مهدی ابریشمچی برگزار می شد، که جلد کتاب زرد رنگ و سایز آن A4 بود و هر کس هم شرکت نمی کرد، مورد برخورد شدید قرار می گرفت. یا در زمان جنگ حمله امریکا به عراق بقول معروف از طرف برادر پیام آمد كه آن وعده ای که دادم برای انتقام گیری حنیف و....  حالا زمان آن است، اسیر امریکائی نمی گیریم سر آنها را می خواهم .  چی شد؟
یا در فاجعه 11 سپتامبر که برای کشته شدن  مردم بی گنا ه و غیر نظامی امریکائی، آن همه جشن و سرور ، رقص و پایکوبی به راه انداختید  و خود شما پا می کوبیدی، هلهله میزدی که ما تعجب می کردیم  که آه خواهر مریم اینکاره است!  چی شد ؟  

سر جریان خاتمی که مسئله ای شد که آمدن خاتمی در قیاس  زمان آلنده در شیلی خوب فضائی در بین نیروها افتاد  که شاید آزادی مطلق نیست، اما میشه گفت آلنده ای در ایران  همه را متهم به فاحشه گی سیاسی کردید و حتی یک سری هم مورد غضب شما قرار گرفتن  یا خلع رده شدند بعد هم كه برای وادار کردن دولت خاتمی شروع به خمپاره زنی  در شهر ها کردید و... در این بحث نمی گنجد .


 همین تازگی سر انقلاب  ایئولوژیک شما با یکی از احزاب سیاسی فرانسه بحثی داشتم. ابتدا از انقلاب شما دفاع کردم  که تعادلی برقرار بشه  بعد برایشان توضیع دادم .


مگر پایه و اساس انقلاب ایدئولوژیک شما دقیقا مبارزه با سرمایه داری و بورژوازی نبود و چون سرمایه داری و بورژوازی دید کالایی  نسبت به زن دارد،  شما می خواستید  که نقطه مقابل آن باشید . باز این بحث در اینجا نمی گنجد، زمان دیگری نیاز دارد و اما می خواهم که تفهیم تفاهم فاحشه گی سیاسی برایتان روشن شود تا بتوانید خوب قضاوت کنید . بخاطر همین مبارزه با سرمایه داری . بورژوازی چه خانواده ها را از هم پاشیدید و چه عشق های را سلاخی کردید، چه قناری ها را به سیخ کباب که نکشیدید . حال چی شده که دست به دامن همین ها شدید و سر میز غذا  ایران را به حراج گذاشتید ایران من حراج . راستی حال چه کسی فاحشه سیاسی است ؟

چو ایران نباشد تن من مباد

نادر نادری . فریاد آزادی . فرانسه
http://www.saba1963.blogfa.com
.............................
91/12/02طبقه بندی: پرونده،  افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای نادر نادری، 
برچسب ها: نادر نادری، حراج ایران، بیگانه پرست، تروریست امریكایی، مجاهد امریكایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی