نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

شکرخدا این بار من گول رجوی را نخوردم و با قاطعبت از نماینده سازمان ملل خواستم که مطلقا تمایل به ماندن در لیبرتی را ندارم و میخواهم نزد خانواده ام به ایران بازگردم. الان هم آنقدرخوشحال هستم که نمی توانم احساس خودم را که در وطن و کنار خانواده ام هستم بیان کنم. آرزو دارم که سایر اسرای نگون بخت اشرف و لیبرتی چنین حسی را تجربه کنند.

آقای حسن شرقی

آقای حسن شرقی عضو جدید جداشده از فرقه رجوی در جمع خانواده خود در جشن بازگشتش به خاک وطن در اندک فرصتی که داشت زوایای پنهان و ناگفته ای از مناسبات و تشکیلات مافیایی رجوی خصوصا مناسبات حاکم بر کمپ لیبرتی را افشا نمود و گفت : رجوی کمپ لیبرتی را به یک زندان تبدیل کرده است و برخلاف تصورمان که درانتقال از اسازتگاه اشرف به کمپ موقت لیبرتی آزادی عمل خواهیم داشت به یکباره دیدیم که به دستور رجوی نشستهای کنترل ذهن، پاییدن و زندانبان هم بودن و انتقال و القاء خط و خطوط درگیری با نیروهای عراقی محافظ لیبرتی و دایرکردن اردوگاه کاراجباری مشابه اسارتگاه اشرف در لیبرتی آغاز شده است که تمام وقتمان از سپیده صبح تا خاموشی شب را پر میکرد تا نتوانیم به فکر آینده خودمان باشیم. جلسه پشت جلسه که در مصاحبه با نمایندگان کمیساریای عالی پناهندگان بگویید ما از عراق تکان نمی خوریم و کمافی السابق به رجوی وفادار هستیم و میخواهیم به اشرف برگردیم زیرا که آنجا سرزمین ما است و ما آنجا را ساخته ایم!

شکرخدا این بار من گول رجوی را نخوردم و با قاطعبت از نماینده سازمان ملل خواستم که مطلقا تمایل به ماندن در لیبرتی را ندارم و میخواهم نزد خانواده ام به ایران بازگردم. الان هم آنقدرخوشحال هستم که نمی توانم احساس خودم را که در وطن و کنار خانواده ام هستم بیان کنم. آرزو دارم که سایر اسرای نگون بخت اشرف و لیبرتی چنین حسی را تجربه کنند.

من هم خبردارشدم متاسفانه کمپ لیبرتی مورد تهاجم قرار گرفته و رجوی عده ای را به قربانگاه فرستاد تا به واسطه لابی های ورشکسته و مزدبگیرخود در انظار جهانیان مظلوم نمایی کند که کمپ لیبرتی جای امنی نیست و زودی ما را به اشرف ( بخوانید اسارتگاه اشرف ) برگردانید !! زهی خیال باطل که میخواهد با به اسارت کشیدن شدید اعضای خود به حیات خفیفانه خود درعراق تحت حمایت امریکا ادامه دهد و به ملت ایران بیش از پیش خیانت کند.

ولیکن دولت و مردم عراق تصمیم نهایی خود را برای خروج تروریستهای رجوی از خاک عراق را گرفته اند و در این خصوص کوتاه نخواهند آمد. انشاء الله در آینده نزدیک و در فرصت مناسب و در جمع خانواده های چشم انتظار هم استانی و همشهری خودم که هریک عضوی ازخود دراسارت رجوی دارند، در همین دفتر انجمن نجات صحبت خواهم کرد.

در فرصت محدود باقیمانده مادر سالمند حسن شرقی خطاب به مسول انجمن گفت از اینکه فرزندم را به من رساندید اول از خدا و بعد از شما و مسولین جمهوری اسلامی ممنون هستم و انشاء الله که عوضش را خدا به شما بدهد.

منبع: انجمن نجات مرکز گیلان

چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۱

............................


نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی داخلی ، خارجی فیس بوك، بالاترین، توئیتر و... به اشتراک بگذارید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.
با تشکر
نوید رهایی
طبقه بندی: افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای حسن شرقی، 
برچسب ها: حسن شرقی، جداشده، انجمن گیلان، کمپ لیبرتی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی