نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

واقعیت این است که رهبری درهم شکسته سازمان مجاهدین در عراق، از افشاگری بیش از پیش جداشدگان به هراس افتاده و به دنبال انتقام جویی از آنان می باشد. در دیدگاه رجوی منتقد و عضو جداشده مترادف با مزدور، اطلاعاتی و جاسوس می باشد. چرا که جداشدگان خیانت و جنایت های او و سازمان اش را افشا نموده و اثبات نمودند که سازمان مجاهدین نه تنها آلترناتیو نیست بلکه یک فرقه توتالیتر و خطرناک برای جامعه جهانی و ایران می باشد.
محمد علوی ، آریا ایران، پاریس، بیستم فوریه 2013


تعدادی از سران اطلاعاتی سازمان مجاهدین به تازگی در تلویزیون متعلق به فرقه رجوی اعتراف نموده اند که ماموران وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران از ۳۳ سال پیش در تشکیلات مجاهدین رخنه کرده و همراه با آنان در تمامی مراحل سیاسی- نظامی حضور داشته اند.

حسن نظام الملکی و محسن نیکنامی که از فرماندهان ارشد بخش اطلاعات ،مسئولین شکنجه،بازجویی و زندان سازمان مجاهدین می باشند،در برنامه تلویزیونی تحت عنوان “افشاگری مزدوران جمهوری اسلامی” در «گزارش پنتاگون به کنگره آمریکا» تعدادی از اعضای با سابقه مجاهدین را عناصر اطلاعاتی و ماموران جمهوری اسلامی خطاب کردند.آنها با نام بردن از مسعود خدابنده،آن سینگلتون،ابراهیم خدابنده،علی حسین نژاد،بهزاد علیشاهی،جواد فیروزمند و … همچنین با نشان دادن عکس هایی از آنان مدعی شدند که این افراد سابقا جزو اعضای ارشد مجاهدین بوده، اما در واقع از ماموران برجسته وزارت اطلاعات ایران می باشند که هدفی جز فروپاشی سازمان مجاهدین خلق ندارند!

(لازم به ذکر است که تعداد زیادی از اعضای جداشده اعتراف نموده اند که حسن نظام الملکی و محسن نیکنامی از شکنجه گران آنان بوده و در دوره های متناوب در زندان سازمان مجاهدین در عراق با روش های وحشیانه ای زیر بازجویی آنان قرار می گرفتند.)

فیلم پخش شده از تلویزیون فرقه رجوی در همین رابطه

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AH8l9EeyFIQ

اگر چنین مسئله ای حقیقت داشته باشد،(که آنها برای اثبات ادعای خود حتما باید مدارک محکمه پسندی داشته باشند.) می توان از رجوی پرسید ، آیا سازمان مجاهدین خلق پستوی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی است؟

اگر جواب این سئوال مثبت است،رجوی سرش را پایین انداخته،کلاه اش را بالاتر گرفته و یک فقره بدهکاری بزرگ به وزارت اطلاعات ایران بپردازد.و اگر جواب منفی باشد،رجوی می تواند به افراد جداشده از مجاهدین یا افرادی که هنوز در تشکیلات او مانده اند توضیح بدهد با قربانیان خود و افرادی که بین ۲۰ تا ۴۰ سال بیهوده زندگی خود را وقف او و تشکیلات تروریستی اش نمودند،چرا چنین می کند؟

واقعیت این است که رهبری درهم شکسته سازمان مجاهدین در عراق،از افشاگری بیش از پیش جداشدگان به هراس افتاده و به دنبال انتقام جویی از آنان می باشد.داستان تکراری «گزارش پنتاگون» نیز از ۲۰ سال پیش در روایت های گوناگون و به زبان های مختلف نقل شده است.در دیدگاه رجوی منتقد و عضو جداشده مترادف با مزدور،اطلاعاتی و جاسوس می باشد.چرا که جداشدگان خیانت و جنایت های او و سازمان اش را افشا نموده و اثبات نمودند که سازمان مجاهدین نه تنها آلترناتیو نیست بلکه یک فرقه توتالیتر و خطرناک برای جامعه جهانی و ایران می باشد.

با این همه قصه سراسر دروغ و اتهاماتی که رجوی بر علیه اعضای جداشده خود منتشر می کند،تازگی ندارد.این مطالب را از ۲۰ سال پیش در باره همین افراد در نشریات و جزوات سازمان مجاهدین می توان یافت.تهمت ها و افتراهایی که رجوی به افراد جداشده زده و در حال مبارزه کثیف با آنان می باشد،شیوه شناخته شده رهبری مجاهدین برای خنثی کردن افشاگری اعضای جداشده است.تا آنها را ترسانده،به لاک تدافعی برده و با پرونده سازی های کثیف آنان را وادار به سکوت نماید.اما آیا جداشدگان به خواست رجوی تن داده و سکوت خواهند کرد؟!

آنچنان که با تعداد زیادی از افراد جداشده صحبت کرده ام ،به تاکید می توان گفت که آنها قربانیان تمام عیار فرقه رجوی هستند.با اینحال امیدواری زیادی نسبت به آینده و رهایی اعضای دربند و باقیمانده آنان در عراق وجود دارد.و خلاصه اینکه بیش از ۷۰۰ عضو جداشده از مجاهدین همراه با خانواده ها و مردم ایران در انتظار روزی هستند که رجوی و سران جنایتکار مجاهدین را در محکمه ای عادلانه به دادگاه کشیده و شاهد فروپاشی یک فرقه آدمکش و جنایتکار باشند!

۲۰ فوریه ۲۰۱۳
محمد علویطبقه بندی: افشاگری،  جلیل عبدی - محمد علوی، 
برچسب ها: محمد علوی، جداشده، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی