نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

روز گذشته چماقدار تروریستهای اعزامی از اورسوراواز به خانه خانم عفت اقبال حمله نموده و درب منزل ایشان را شکسته اند و ایشان که دچار شوکه شده در حال حاضر به بیمارستان منتقل شده و کامپیوتر ایشان نیز توسط ویروس ارسالی هکرهای همین فرقه تخریب شده است.در عین حال خانم عاطفه اقبال نیز توسط تروریست-چماقداران رجوی زیر نظر قرار دارد و خطر همچنان ایشان را تهدید می نماید...


درگیری پلیس فرانسه با چماقداران خیابانی فرقه مافیایی رجوی در پاریس
ما ضمن محکوم کردن این اعمال تروریستی سران فرقه رجوی که تماماً از اورسوراواز هدایت می شود و قبلاً نیز نمونه های متعدد آنرا شاهد بوده ایم (در حمله به خانه آقای نوریزاده و حمله به خانه خانم بتول سلطانی و همچنین حملات متعدد به منتقدین جداشده از فرقه رجوی که در منطقه سرژی اکسیون برگزار نموده بودند و همچنین حمله و هجوم چماقداران این فرقه به تجمع افشاگرانه جداشدگان در پاریس که همین چندماه پیش برگزار شده بود)، از دولت فرانسه می خواهیم تا مرکز فرماندهی این فرقه خطرناک مذهبی-تروریستی را هرچه زودتر تعطیل نموده و مریم رجوی را به جرم فرماندهی چنین اعمالی به دادگاه بفرستد.

باید دانست که این فرقه هرگز بدون ارعاب و وحشت و تهدید و اعمال تروریستی قادر به حیات ننگین خود نیست و جز با ریختن خون مخالفان خود هیچ راه حلی برای آینده اش ندارد. بدین خاطر تنها راه جلوگیری از چنین اعمال خطرناکی در اروپا، بازداشت و محاکمه مریم قجرعضدانلو و مسعود رجوی و دیگر سران جنایتکار این فرقه می باشد.

در عین حال به خانم عاطفه اقبال نیز پیشنهاد می کنم تصورات گذشته خویش در مورد رهبران فرقه را به طور کامل کنار گذاشته و همین الان به پلیس اطلاع دهند تا خودروی مربوطه (که به گفته ایشان جلوی منزل وی مستقر شده تا وی را زیر نظر داشته باشد) را مورد تفتیش قرار دهند تا هویت اصلی این تروریستها مشخص شود. تاریخ نشان داده که جمهوری اسلامی اگر دست به اعمال تروریستی در خارج زده باشد، هیچگاه به تهدید و یا تخریب درب خانه کسی در خارج دست نزده است چرا که برخلاف این تصور، جمهوری اسلامی از این کار بهره ای نخواهد برد بلکه به زیانش خواهد بود و تجارب گذشته نشان می دهد که این گونه اقدامات (در چندسال گذشته) به طور معمول در دستورکار مریم رجوی برای حمله به منتقدینش قرار داشته است که نمونه های آنرا ذکر کردم. در سال گذشته حداقل سه مورد آنرا شاهد بوده ایم. اینکار قبلاً در حمله به سفارتخانه ها و حمله به خانه علیرضا نوریزاده و حمله به خانه خانم بتول سلطانی و حمله به آکسیون منتقدان در سرژی و در پاریس و به احتمال زیاد حمله به خانه آقای بنی صدر خود را نشان داده و نمونه هایی از این اقدامات تروریستی است که توسط مریم قجرعضدانلو هدایت شده است. پیش از آن نیز دهها حمله به سخنرانی مخالفان و زخمی کردن برخی از جداشدگان در پرونده سیاه مریم رجوی موجود است. با اینهمه مدرک بسیار ساده گزینانه است که حمله به خانه خانم عفت اقبال را بخواهیم به جمهوری اسلامی نسبت دهیم که با اینکار به زیان خود عمل خواهد کرد ولو بخواهیم بگوییم با اینکار می خواهد از آب گل آلود ماهی بگیرد. اما چنین عملی در چنین شرایطی که رجوی بشدت در حال اقدامات هیستریک و دیوانه وار علیه خانم اقبال است ساده انگارانه می باشد.

همانطور که مطلع هستید قبلاً نیز حمله فرقه رجوی به منتقدان افشا و محکوم شده بود.

در تصاویر زیر می توان نمونه حملات تروریستی این فرقه به منتقدان را مشاهده نمود که گواه آشکاری بر این ادعاست:

بر همه هموطنان ساکن اروپا و بخصوص فرانسه است که در برابر این اقدام حقیرانه و جنایتکارانه ساکت ننشسته و با نوشتن نامه به سازمان ملل و همچنین به وزارت کشور فرانسه، خواهان اخراج و یا محاکمه سریع مریم قجر شده و درخواست کنند تا از خانمهای اقبال و دیگر اعضای این کمپین حفاظت لازم به عمل آید.


منبع:  حامد صرافپور

یکشنبه ۶ اسفند 1391
................
نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی داخلی ، خارجی فیس بوك، بالاترین، توئیتر و... به اشتراک بگذارید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.
با تشکر
نوید رهایی

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  زنان،  پرونده،  افشاگری،  آشنایی با فرقه رجوی،  عملیات تروریستی،  قربانیان خشونت و ترور ،  نقض حقوق خانواده ها،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: حمله تروریستی، چماقداران مریم رجوی، خانم عفت اقبال، منافقین، تروریست اروپایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی