نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

  منابع خبری از دیدار سفرای عربستان و قطر با سرکرده گروهک تروریستی منافقین در پاریس خبر دادند. منابع آگاه در کشورهای حوزه خلیج فارس از نقش قطر و عربستان در حمایت از طرح «۲۰۱۳، سال تغییر در ایران» که گروهک تروریستی منافقین آن را در کنفرانس اخیر خود در پاریس عَلَم کرد، خبر می‌دهند.

تروریست

منابع خبری از دیدار سفرای عربستان و قطر با سرکرده گروهک تروریستی منافقین در پاریس خبر دادند.
به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم به نقل از عصر امروز فارس، منابع آگاه در کشورهای حوزه خلیج فارس از نقش قطر و عربستان در حمایت از طرح «۲۰۱۳، سال تغییر در ایران» که گروهک تروریستی منافقین آن را در کنفرانس اخیر خود در پاریس عَلَم کرد، خبر می‌دهند.

این منابع اعلام کردند که «محمد جهام الکواری» سفیر قطر و «محمد بن اسماعیل ال الشیخ» سفیر عربستان در فرانسه، به طور جداگانه با «مریم رجوی» سرکرده گروهک منافقین به درخواست وی دیدار کردند. پس از پایان فعالیت‌های کنفرانس گروهک منافقین که در چهارم ماه جاری میلادی در شهر پاریس برگزار شد، درباره سهم و نقش دو دولت قطر و عربستان سعودی در این طرح و افزایش حمایت‌های آنها از فعالیت‌های منافقین در دو سطح داخلی و خارجی و فعال‌سازی شعار تغییر در ایران در سال ۲۰۱۳، مذاکراتی صورت گرفت.

این منابع اعلام کردند که این دو دیدار به توصیه سرویس اطلاعاتی فرانسه که مسئولیت تامین امنیت سرکرده‌های گروهک منافقین در پاریس را بر عهده دارد، صورت گرفت. رجوی در این دیدار که به درخواست خود او صورت گرفت از این دو کشور حاشیه خلیج فارس خواست تا از نظر مالی، سیاسی و رسانه‌ای از مستلزمات آنچه ایجاد تغییر در ایران و سرنگونی نظام جمهوری اسلامی در این کشور خواند، حمایت کنند.
این دیدار در حالی صورت گرفت که سرویس‌های اطلاعاتی عربستان و قطر به طور سری، تلاش زیادی را برای ناامن کردن ایران و به خطر انداختن ثبات آن مبذول می‌دارند اما تاکنون هیچ دستاوردی نداشته‌اند. البته به استثنای حملات تروریستی که به وسیله برخی گروه‌های مسلح و بقایای گروهک تروریستی موسوم به «جندالله» در بلوچستان صورت می‌گیرد و برخی حملات تروریستی که گروهک تروریستی «پژاک» از طریق مرزهای مشترک شمال عراق و ایران انجام می‌دهند.

بر اساس این گزارش، در پی برگزاری کنفرانس اخیر گروهک منافقین در پاریس که شخصیت‌های سیاسی، اطلاعاتی و نظامی برجسته اروپایی، آمریکایی، عربی و صهیونیستی در آن حضور داشتند، ناظران سیاسی، فعالیت‌های این گروهک را به شدت تحت نظر داشتند. در همین راستا نیز فاش شد که منافقین از گروههای وهابی در کشورهای حوزه خلیج فارس برای حمایت از طرح براندازی در ایران کمک خواسته‌اند.

 06اسفند1391
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  پرونده،  افشاگری،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: سفرای عربستان، قطر، سرکرده، گروهک منافقین، پاریس،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی