نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

تجمع صدامی ها، القاعده و مجاهدین خلق دخالت در عراق و سوریه را بر نجات جان گروگانهای کمپ لیبرتی ترجیح میدهند.

فرقه تروریستی مجاهدین ضد خلق
رجوی اعضای سازمان خود را قربانی نیات شوم خود نموده و اینگونه عواقب، محصول عدم همکاری سران فرقه مجاهدین با نهاد های بین المللی و از جمله خود شما می باشد. متاسفانه رهبران فرقه بجای همکاری با شما و یافتن راه حل عقلانی برای اعضای خود،با سازماندهی و پشتیبانی مالی و لجستیکی از گروه های بازمانده حزب بعث صدام حسین که با القاعده عراق فعالیت مشترک دارند، دخالت در امور مردم عراق و مردم سوریه رابه نجات جان اعضای خود در عراق ترجیح داده است...
آریا ایران، پاریس، بیست و پنجم فوریه 2013


تجمع صدامی ها، القاعده و مجاهدین خلق دخالت در عراق و سوریه را بر نجات جان گروگانهای کمپ لیبرتی ترجیح میدهند.

آقای مارتین کوبلر نماینده محترم یونامی در عراق

همانطور که مطلع هستید ماه گذشته کمپ لیبرتی در بغداد مورد اصابت چندین موشک قرار گرفته و تعدادی از محافظین عراقی کمپ لیبرتی و اعضای سازمان مجاهدین خلق کشته و زخمی شده اند.ما جمعی از ایرانیان مقیم فرانسه و کانادا ضمن محکوم نمودن این عمل،خواستار پیگیری موضوع از طرف دولت عراق هستیم.با اینحال تاکید می کنیم که رجوی اعضای سازمان خود را قربانی نیات شوم خود نموده و اینگونه عواقب، محصول عدم همکاری سران سازمان مجاهدین با نهاد های بین المللی و از جمله خود شما می باشد.

متاسفانه رهبران سازمان مجاهدین خلق طی سالیان گذشته بجای همکاری با شما و یافتن راه حل عقلانی برای اعضای خود،با سازماندهی و پشتیبانی مالی و لجستیکی از گروه های بازمانده حزب بعث صدام حسین که با القاعده عراق فعالیت مشترک دارند، دخالت در امور مردم عراق و مردم سوریه رابه نجات جان اعضای خود در عراق ترجیح داده است.

کشوری که از سال ها پیش زیر حمله گروه های مسلح قرار داشته ،و هر روز در معرض انفجارهای تروریستی است، جای مناسبی برای تجمع و تمرکز اعضای فرقه رجوی نمی باشد.

اما مریم رجوی پس از حمله موشکی به کمپ لیبرتی،طی اطلاعیه ای خواستار بازگشت مجاهدین به پادگان اشرف شده است.بهانه او کوچک بودن کمپ لیبرتی عنوان گریده است.او گفته است تنها راه جلوگیری از کشتار بعدی بازگشت به پادگان اشرف است!اما این راه حل غیر عقلانی است.اگر اعضای مجاهدین زیر خطر حملات موشکی قرار دارند،بهترین راه، پراکنده نمودن آنان است.تا شرایط انتقال آنان به کشور ثالث فراهم گردد.

مجاهدین خلق بصورت انتقام جویانه یکی از مخالفان سرسخت دولت نوری المالکی بشمار می روند.فرماندهان مجاهدین طی سال های گذشته برای مخالفت با اخراج شان از عراق،فعالیت های سنی های طرفدار حزب بعث بر علیه دولت نوری المالکی را سازماندهی و پشتیبانی نموده اند.این مسئله زیر نظر گروه های عراقی قرار داشته و دخالت نامربوط مجاهدین در اوضاع عراق،عملا آنان را در جنگ خونین عراقی ها گرفتار نموده است.از طرفی مسعود رجوی رهبر غائب مجاهدین نیز با سخنرانی های مداخله جویانه و تحریک کننده بیش از هر زمانی اعضای مجاهدین را زیر خطرات مختلف قرار داده است.

آقای کوبلر
ما جمعی از ایرانیان مقیم کشورهای اروپایی،مجاهدین خلق و رهبری آن را که در اورسوراواز فرانسه مستقر است مسئول می دانیم.آنها بجای دخالت در امور عراق،باید به فکر رهایی اعضای خود باشند.رهبران و اعضای سازمان مجاهدین خلق طی ۲۷ سال حضور در عراق از صدام حسین در جنگ بر علیه ایران پشتیبانی نموده و با کشتار اکراد و شیعیان عراق در سال ۱۹۹۱،حکومت صدام حسین را از سرنگونی حتمی نجات دادند.خانواده های افرادی که توسط سازمان مجاهدین خلق کشته شده اند،به شدت از آنان کینه داشته و در جستجوی عدالت برای محاکمه آنان می باشند.

از طرفی همه می دانیم که عراق کشور مجاهدین خلق نیست.اما سرکشی رهبران مجاهدین و دخالت آنان در امور عراق،حضور آنان را بیش از پیش پیچیده نموده است.
پیشنهاد ما به شما این است که ضمن مخالفت با بازگشت اعضای مجاهدین به پادگان اشرف،خروج آنان از کمپ لیبرتی به کشورهایی که داوطلب می باشند تسریع گردد، تا افرادی که در چنگ فرقه رجوی اسیر هستند به دنیای آزاد وارد شده و تحت حمایت سازمان ملل به دنبال زندگی مستقل و آزاد خود بروند.
۲۵ فوریه ۲۰۱۳
آریا ایران
.................................


نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com


نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی داخلی ، خارجی فیس بوك، بالاترین، توئیتر و... به اشتراک بگذارید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.
با تشکر
نوید رهاییطبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  نجات یافتگان،  ایران ستیزی،  حامیان اجاره ای رجوی،  سازمان ملل،  سران فرقه رجوی،  حامیان فرقه رجوی،  عراق ستیزی،  گروه تروریستی،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: نامه آریا ایران، آقای مارتین کوبلر، نماینده یونامی در عراق، جداشده، فرقه رجوی، مجاهد بعثی، مجاهد امریكایی، لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی