نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آقای علی مرادی در حاشیه برپایی نمایشگاه دگردیسی در فرقه تروریستی منافقین در دانشگاه آزاد لاهیجان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان معنای واقعی کلمه دگردیسی فرقه تروریستی را تغییر ماهیت فرقه دانست و اظهار کرد: این فرقه ملی‌مذهبی ابتدا با شعارهای بسیار فریبنده آزادی، استقلال و مبارزه با امپریالیسم آغاز شد که گمان می‌رفت برای آزادی مردم تلاش کنند.

تروریست امریکایی

گروه استانها / حوزه گیلان91/12/07 - 09:12شماره: 13911207000057


پشت ‌پرده گروهک منافقین از زبان یک عضو جداشده


رجوی اطلاعات هسته‌ای ایران را به واشنگتن داد/ استراتژی «مریم» برای جذب افسران آمریکایی

 

آقای علی مرادی در حاشیه برپایی نمایشگاه دگردیسی در فرقه تروریستی منافقین در دانشگاه آزاد لاهیجان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان معنای واقعی کلمه دگردیسی فرقه تروریستی را تغییر ماهیت فرقه دانست و اظهار کرد: این فرقه ملی‌مذهبی ابتدا با شعارهای بسیار فریبنده آزادی، استقلال و مبارزه با امپریالیسم آغاز شد که گمان می‌رفت برای آزادی مردم تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه این فرقه برای فریب دادن جوانان و مردم با اعتقاد به دین مبین اسلام و پرچم و شعار امام حسین (ع) فعالیت می‌کرد، افزود: با این کلمات زیبا جوان‌های زیادی از مملکت فریب خوردند که بنده نمونه بارز این مدعا هستم.

عضو جدا شده از فرقه منافقین با تصریح بر اینکه پس از انقلاب اسلامی ظرفیت انقلابی در جامعه آزاد شده بود، خاطرنشان کرد: با اعتقاد راسخی که به آزادی داشتیم، بسیاری از ما جوانان به این فرقه علاقه‌مند شدیم.

وی نوکری عالی از آمریکا را یک نمونه از تغییر ماهیت این فرقه ذکر کرد و افزود: مسعود رجوی در سخنانش اعلام کرده بود که هر زن این فرقه باید بتواند چند افسر آمریکایی را جذب تشکیلات کند، نشان می‌دهد که جوهره انقلابی ایدئولوژی «مریم» در او نهفته است.

مرادی ادامه داد: آن شعارهای ضد امپریالیسم تبدیل به دوستی و نزدیکی با امپریالیسم شد، به حدی که با افتخار اطلاعات تاسیسات زیربنایی اطلاعات هسته‌ای ایران را تحویل آمریکا می‌دادند و از صهیونیسم سبقت می‌گرفتند.

وی تشکیلات منافقین را در حال نابودی دانست و یادآور شد: فرقه‌ها ممکن است شکست بخورند، اما از بین رفتنی نیستند و همواره باید در مقابل حیله و مکرشان هوشیار باشیم.

این عضو جدا شده از فرقه منافقین از جوانان خواست برای فعالیت در فضای مجازی بسیار هوشیار باشند تا ناخواسته در دام این فرقه گرفتار نشوند.

وی درباره فعالیت 15 ساله خود با فرقه منافقین، اذعان کرد: شعارهای ارزشی و پایه‌ای که انگیزه جذب ما به فرقه بود از بین رفت و ما درصدد برآمدیم تا با عفو مقام عظمای ولایت به ایران برگردیم.

به گزارش فارس نمایشگاه دگردیسی در فرقه تروریستی منافقین تا روز سه‌شنبه هشتم اسفند جاری صبح‌ها از ساعت 8.30 تا 12 و عصرها از ساعت 14.30 تا 18 در محل دائمی نمایشگاه دانشکده فنی‌مهندسی دانشگاه آزاد لاهیجان برپا است.

این نمایشگاه به منظور افشاگری ماهیت فرقه تروریستی با حضور افراد جدا شده و تاریخچه فرقه تروریستی منافقین قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در واحد لاهیجان برگزار شده است.

در این نمایشگاه پخش فیلم، بروشور، کتاب و پوستر در معرض دید دانشجویان قرار گرفته و در حاشیه نیز اعضای جدا شده از فرقه تروریستی منافقین پاسخگوی پرسش‌های دانشجویان هستند.

...................................

08/12/91

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  پرونده،  افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای علی مرادی، 
برچسب ها: علی مرادی، جداشده، فرقه رجوی، نمایشگاه دگردیسی، دانشگاه آزاد لاهیجان، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی