نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

هنوز تصور آن روزها برایم مشکل است، که چی گذشت، و بدلیل هزار تو بودن این زندان ها کسی از این جنایت با خبر نشد. ضجه های شبانه و فریاد افراد زیر شکنجه ها چه زن و چه مرد،  وقتی افراد را برای بازجوی می بردند، وقتی بر می گشتند، تشخیص دادن اینکه چه کسی است، مشکل بود. بدلیل شدت شکنجه ها و افراد وقتی از بازجویی بر می گشتند، از آن حالت انسانی خارج می شدند و دیگر در گوشه سلول کز می کردند و باکسی حرف نمی زدند، و بدلیل عدم وجود بهداشت و درمان زخم های آنها عفونت می کرد...

آقای نادر نادری

سالگرد قتل عام های بهمن و اسفند ماه سال 1373 در زندان های رجوی (مجاهدین خلق) در اشرف

نادر نادری، وبلاگ آیندگان، بیست و هفتم فوریه 2013
http://www.saba1963.blogfa.com/

هنوز تصور آن روزها برایم مشکل است، که چی گذشت و بدلیل هزار تو بودن این زندان ها کسی از این جنایت با خبر نشد. ضجه های شبانه و فریاد افراد زیر شکنجه ها چه زن و چه مرد و وقتی افراد را برای بازجویی می بردند، وقتی بر می گشتند، تشخیص دادن اینکه چه کسی است مشکل بود.

 بدلیل شدت شکنجه ها و افراد وقتی از بازجوی بر می گشتند، از آن حالت انسانی خارج می شدن و دیگر در گوشه سلول کز می کردن و باکسی حرف نمی زدن و بدلیل عدم وجود بهداشت و درمان زخم های آنها عفونت می کرد، که آن هم به نوبه خودش یک شکنجه دیگر بود از همه بدتر شکنجه های روحی که با تحقیر کردن افراد توام بود.

 از طرف سر سپردگان رهبر عقیده تی و شکنجه کردن افراد ناراضی را یک خدمت و صداقت به رهبر عقیدتی می دانستند و از هیچ دنائتی فروگذار نبودند، اما کسی از این جنایات با خبر نشد تا زمانی که تعدادی از این افراد از سازمان فرار کردند، یا جدا شدند.

دنیا نمی دانست که در آن روز ها چی گذشت و پشت تمام این جنایات خانم مریم رجوی و مسعود رجوی بود چون محال ممکن بود که آنها خودشان را بی خبر بدانند، چون به دلیل وجود تشکیلات حتی آب خوردن افراد زیر نظر تشکیلات بود و حتی صندلی بدون اجازه تشکیلاتی جابجا نمی شد.

تشکیلات هم یعنی از بالا به پائین ابلاغ می شد یعنی خود شخص مریم رجوی و مسعود رجوی و اما جنایت سال 73 مستقیما زیر نظر مریم رجوی بود البته از زمانی که مریم رجوی در راس امور قرار گرفت. دار درفش هم در سازمان پایه ریزی شد واقعیتش این بود که قبل از آن بدلیل وجود هیئت اجرائی که متشکل بود از زنها و آقایان و در راس آنها افرادی مثل مهدی افتخاری، علی زرکش، پرویز یعقوبی و.... بودند.

مریم و مسعود جرعت این طور جنایات را نداشتند، انحلال هیئت اجرائی هم دسیسه مریم رجوی بود، که یک سری را به سبک اجدادش قاجارها با قهوه قجری به شکلی دیگر از میان برداشت، بعد هم در راس امور با دست باز هر جنایتی برای قدرت بیشتر انجام داد.

جا دارد که به قربانیان سال 73 درود فرستاد

.......................................

10/12/91

این مطلب را در فیس بوک به اشتراک بگذارید

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی داخلی ، خارجی فیس بوك، بالاترین، توئیتر و... به اشتراک بگذارید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.
با تشکر
نوید رهایی
طبقه بندی: پرونده،  افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای نادر نادری، 
برچسب ها: نادر نادری، سالگرد قتل عام، بهمن و اسفند، سال 1373 در زندان های رجوی، مجاهدین خلق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی